صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
مصرف حدود یک میلیارد و پانصد میلیون مترمکعب گازطبیعی طی سال گذشته در استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع یک میلیارد و پانصد میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف استان به مصرف رسیده است.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: سال گذشته در مجموع یک میلیارد و پانصد میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف استان به مصرف رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی " با اعلام این خبر،
اظهار داشت : سال گذشته بیشترین میزان مصرف گاز روزانه 6/3 میلیون مترمکعب مربوط به اوج مصرف در روزهای سرد زمستان و کمترین میزان مصرف 1/9 میلیون مترمکعب بوده است.
وی با اشاره به  سهم 61 درصدی مصرف گاز طبیعی در بخش نیروگاهی نسبت به مصرف کل استان در سال گذشته ، افزود : بخش نیروگاهی استان در این مدت با مصرف 911 میلیون متر مکعب ، بیشترین مصرف و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف بالغ بر 379 میلیون متر مکعب ، 25 درصد میزان مصرف گاز طبیعی در استان در سال گذشته را به خود اختصاص داده است . همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 14 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است .
مدیر عامل شرکت گازاستان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سال گذشته با همت و تلاش کارکنان این شرکت در راستای توسعه شبکه گازرسانی و برنامه های شرکت ملی گاز ایران اقدامات ارزشمندی در استان انجام شده است تصریح کرد : در سال 96 ، تعداد 4 شهر و 90 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند که با اقدامات انجام شده تاکنون 25 شهر و 292 روستا مشتمل بر 95 درصد خانوار شهری و 46 درصد خانوار روستایی استان خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند .

1397/1/19 يكشنبه
....

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با کارکنان

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی به همراه اعضا هیئت مدیره این شرکت ، به مناسبت فرارسیدن سال نو  با حضور در جمع کارکنان این شرکت با آنها دیدار و گفت و گو نمود.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی به همراه اعضا هیئت مدیره این شرکت ، به مناسبت فرارسیدن سال نو  با حضور در جمع کارکنان این شرکت با آنها دیدار و گفت و گو نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی " در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت ضمن تبریک سال نو به همکاران ، اظهار داشت : در سال 96 با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، در راستای توسعه شبکه گازرسانی و تحقق برنامه های شرکت ملی گاز ایران اقدامات ارزشمندی در استان انجام شد.
وی با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام « حمایت از کالای ایرانی » از سوی مقام معظم رهبری ، بر تلاش کارکنان برای تحقق شعار امسال تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان با قدردانی از زحمات همکاران در سال 96 ، اظهار امیدواری کرد
با همت و تلاش کارکنان در سال جدید نیز برگ زرین دیگری بر کتاب پر افتخار صنعت گاز
در استان افزوده و شرکت گاز استان خراسان جنوبی به جایگاههای والاتر و بهتر نایل گردد.
1397/1/14 سه‌شنبه
....

بهره مندی کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در دهه فجر سال جاری خبر داد .

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در دهه فجر سال جاری خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی " با اشاره به آخرین وضعیت گاز رسانی به این شهرستان اظهار داشت: درحال حاضر شهرهای اسدیه ، قهستان ، طبس مسینا ، گزیک و 29 روستا در شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی برخوردارمی باشند.
وی با اشاره به اینکه برای بهره برداری از پروژه های گازرسانی به شهرستان درمیان بیش از یک هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: در راستای گازرسانی به این شهرستان تاکنون بیش از 113 کیلومتر خط انتقال گاز، 415 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و بیش از 5800 انشعاب اجرا و نصب گردیده است.
شایان ذکر است تاکنون بیش از 4000 خانوار در این شهرستان مشترک گاز گردیده و از نعمت گاز طبیعی بهره مند  شده اند.
1396/12/27 يكشنبه
....

توصیه های ایمنی گاز در ایام نوروز جدی گرفته شود

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: رعایت نکات ایمنی در ایام عید و مسافرت‌های نوروزی باید در منازل جدی گرفته شود.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: رعایت نکات ایمنی در ایام عید و مسافرت‌های نوروزی باید در منازل جدی گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی" از مردم استان خراسان جنوبی خواست با رعایت نکات ایمنی در ایام نوروز، امنیت و آسایش را به خانواده‌های خود هدیه دهند.
وی تصریح کرد: شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن آرزوی سالی خوش برای آحاد مردم شریف استان از هم‌استانی‌های خراسان جنوبی خواست تا با رعایت نکات ایمنی در ایام نوروز امنیت و آسایش را به خانواده خود هدیه کنند.
روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی نیز در اطلاعیه نوروزی خود مردم خراسان جنوبی را به رعایت نکات ایمنی فراخوانده که مهم‌ترین آن در ادامه می‌آید:
*فقط از لوازم گازسوز استاندارد استفاده کنید.
*اگر به بعضی از شیرهای مصرف فعلی ، هیچگونه وسیله گازسوزی وصل نشده و مورد استفاده قرار نمی‌گیرند لازم است حتماً با درپوش مسدود شوند تا چنانچه احیاناً شیر مصرف باز شد و یا دارای نشتی بود، گاز از لوله خارج نشده و حادثه‌ای به وجود نیاید.
*چنانچه برای مدت طولانی قصد استفاده از وسایل گازسوز را نداشته باشید حتماً شیر مصرف آن را به حالت بسته نگه دارید.
*در صورت ترک منزل برای مدت طولانی حتماً شیر اصلی گاز مجاور کنتور را علاوه بر شیرهای داخلی منزل ببندید.
*در موقع برگشت از مسافرت و هنگامی‌ که قصد دارید شیر اصلی گاز مجاور کنتور را باز کنید، در ابتدا لازم است اطمینان حاصل کنید که همه شیرهای مصرف وسایل گازسوز بسته است؛ در غیر این صورت حتی اگر شیر مصرف یک وسیله باز باشد امکان بروز خطر وجود دارد.
*برای اطمینان از عدم وجود نشتی گاز، قطعات لوازم گازسوز و محل اتصال‌های آن‌ها به سیستم لوله‌کشی را دائماً به‌ وسیله اسفنج و کف مواد شوینده بازرسی کنید، چنانچه بر روی هر یک از آن‌ها حبابی تشکیل شود نشان‌دهنده نشت گاز است؛ چنانچه هنگام آزمایش متوجه نشت گاز شدید فوراً شیر مصرف آن وسیله گازسوز را ببندید و نسبت به بررسی و رفع علت اقدام کنید.
* توجه کنید که هرگز برای پیدا کردن محل نشت گاز از شعله کبریت و امثال آن استفاده نکنید.
*اجاق گاز و سایر لوازم گازسوز را در معرض کوران هوا و جریان باد قرار ندهید و از سر رفتن غذا بر روی اجاق گاز جلوگیری کنید.
*هنگام استشمام بوی گاز ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا نفرات را از محل خارج و سپس شیر اصلی گاز را بسته و از ایجاد هرگونه شعله یا جرقه خودداری کنید و مراتب را سریعاً به نیروهای پست امداد گاز به شماره 194 و یا آتش‌نشانی به شماره 125 اطلاع دهید.
*چنانچه در میان اطرافیان شما کسانی هستند که نحوه رفتار صحیح با لوازم گازسوز را نمی‌دانند و خطرات گاز را نمی‌شناسند، آن‌ها را راهنمایی کنید..
1396/12/26 شنبه
....

طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در خراسان جنوبی اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در این استان خبر داد و گفت: در این راستا قبض گاز مشترکین در هنگام قرائت شماره کنتور صادر می شود..

 

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در این استان خبر داد و گفت: در این راستا قبض گاز مشترکین در هنگام قرائت شماره کنتور صادر می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ،" سید محمود هاشمی" اظهار داشت: در فرآیند جدید مامور کنتور خوان شرکت گاز استان با مراجعه به درب منزل پس از قرائت کنتور، اطلاعات را در سیستم همراه خود ثبت و پس از اتصال به سرور اصلی و پردازش اطلاعات، قبض گاز صادر شده را در محل بوسیله چاپگر همراه خود چاپ و تحویل مشترک می‌دهد.

وی به مزایای این طرح اشاره کرد و افزود: قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل قبوض گاز بها به مشترکین در همان لحظه، از بین رفتن زمان بین قرائت و تحویل قبوض، کاهش مراجعات مامور کنتورخوانی و اطمینان از توزیع و تحویل به موقع قبوض از جمله مزایای طرح قرائت و چاپ آنی قبوض گاز است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی ،کاهش هزینه های رفت و آمد و کاهش اثرات مخرب آلودگی زیست محیطی، همزمانی زمان قرائت و صدور قبض در زمان های تغییر فصل به منظور رعایت حقوق مشتریان و شفاف سازی محاسبه قبوض را از دیگر مزایای این طرح عنوان نمود.
هاشمی تصریح کرد: بازه زمانی پرداخت قبوض در سیستم فعلی به گونه ای است که پس از چاپ قبض، امکان عدم تحویل قبض صادره در مرحله توزیع به دست مشترکین وجود دارد و این موضوع زمینه ساز مشکلات احتمالی برای مهلت زمان پرداخت می شود ولی با قرائت و چاپ آنی صورتحساب از لحظه صدور قبض و تحویل آن به مشتری مهلت زمان پرداخت محاسبه خواهد شد.
وی با اشاره به اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در استان و به صورت پایلوت در شهرستان سربیشه قبض گاز به صورت آنی برای مشترکین در همان زمان قرائت شماره کنتور صادر می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی یادآور شد: این طرح از اواسط اسفند ماه امسال برای مشترکین شهرستان سربیشه اجرا شده تا به ترتیب در همه نقاط استان برای مشترکین خانگی و تجاری اجرا شود.
1396/12/23 چهارشنبه
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما