صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

قابل توجه متقاضیان انتقال وزارت نفت


 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


تحقق 100 درصدی برنامه های مصوب شرکت گازاستان خراسان جنوبی در سال گذشته
 • 1396/4/31 شنبه تحقق 100 درصدی برنامه های مصوب شرکت گازاستان خراسان جنوبی در سال گذشته

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با توجه به اجرای گسترده خطوط انتقال و روند مطلوب گازرسانی به شهرهای استان از تحقق100 درصد برنامه مصوب شرکت در بخش اجرای خطوط انتقال گاز ، نصب انشعابات شهری، روستایی و اشترک پذیری شرکت در سال گذشته خبرداد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با توجه به اجرای گسترده خطوط انتقال و روند مطلوب گازرسانی به شهرهای استان از تحقق100 درصد برنامه مصوب شرکت در بخش اجرای خطوط انتقال گاز ، نصب انشعابات شهری، روستایی و اشترک پذیری شرکت در سال گذشته خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان خراسان جنوبی"فرشید دشتی" تکمیل، تزریق و بهره برداری از 189 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح استان شامل خط انتقال گاز 12 اینچ سربیشه - اسدیه - قهستان بطول 98 کیلومتر و خط انتقال گاز 10 اینچ قائن – اسفدن – حاجی آباد بطول 91 کیلومتر را شاخص ترین عملکرد شرکت در سال گذشته نام برد.

  وی افزود: با تلاش مضاعف و شبانه روزی کارکنان شرکت در راستای پوشش فراگیر و در نتیجه اجرای 100 درصد برنامه های مصوب شرکت  گازرسانی به 4 شهر مرزی اسدیه، قهستان، حاجی آباد ، اسفدن و 71 روستا در سال 1395 محقق گردید.

  شایان ذکر است در حال حاضر تعداد 21 شهر و 203 روستا مشتمل بر 93 درصد جمعیت شهری و 36 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند .

لزوم رعایت نکات ایمنی استفاده از گاز طبیعی قبل از سفرهای تابستانی
 • 1396/4/27 سه شنبه معاون اموربهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی لزوم رعایت نکات ایمنی استفاده از گاز طبیعی قبل از سفرهای تابستانی

  معاون امور بهره برداری شرکت گازاستان خراسان جنوبی با توجه به اوج گیری سفرهای تابستانی و خالی شدن منازل به مدت طولانی، اظهار داشت: هم استانی های عزیز قبل از ترک منزل با اطمینان از رعایت نکات ایمنی و بستن شیر اصلی گاز سفر ایمن برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

   

   

  معاون امور بهره برداری شرکت گازاستان خراسان جنوبی با توجه به اوج گیری سفرهای تابستانی وخالی شدن منازل به مدت طولانی، اظهار داشت: هم استانی های عزیز قبل از ترک منزل با اطمینان از رعایت نکات ایمنی و بستن شیر اصلی گاز سفر ایمن برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی"حسین ضیائی مقدم" با اعلام این موضوع، گفت : با توجه به مسافرت هم استانی ها در ایام تابستان و خالی شدن منازل، احتمال بروز حادثه به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی وجود دارد.

  وی با اشاره بر لزوم توجه به خطرات ناشی از احتمال نشت گاز در منازل خالی از سکنه ،افزود: مشترکین گاز طبیعی می بایست پس از اطمینان از خاموش بودن وسایل گاز سوز ، قبل از خروج از منزل نسبت به بستن شیر اصلی گاز اقدام نمایند.

  معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: اهمیت استفاده ایمن از گاز طبیعی و  توجه به خطرات احتمالی استفاده از این نعمت خدادادی، یکی از مواردی است که باید در تمام فصول سال مورد توجه قرار گیرد.

  ضیائی مقدم گاز طبیعی را نعمت خداوند متعال و مایه آرامش در جامعه عنوان کرد و گفت: بی شک رعایت نکات ایمنی و عمل به توصیه های ایمنی، ضامن رفاه و آسایش شهروندان است..

  وی خاطر نشان کرد: در صورت استنشاق بوی گاز همشهریان گرامی می بایست مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 194 اطلاع دهند.

عملکرد شرکت گاز استان در هفته عفاف و حجاب تشریح شد.
 • 1396/4/25 يكشنبه عملکرد شرکت گاز استان در هفته عفاف و حجاب تشریح شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، حسن شیرین" فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت گاز خراسان جنوبی " در تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص اظهار داشت : برابر دستورالعمل هفته عفاف و حجاب  ...

   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، حسن شیرین" فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت گاز خراسان جنوبی " در تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص اظهار داشت : برابر دستورالعمل هفته عفاف و حجاب ابلاغی ،  برنامه های متنوعی در راستای نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در سطح شرکت گاز استان برنامه ریزی و اجرا گردید. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت گاز خراسان جنوبی فضا سازی در سطح ادارات ، برگزاری مسابقه فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب ، تجلیل از فعالین حوزه عفاف و حجاب ، بیان و بررسی واقعه گوهر شاد در نماز جماعت ، برگزاری مشاوره های دینی و برگزاری نشست و کارگاه آموزشی با رویکرد عفاف و حجاب با حضور استاد برجسته حوزه و دانشگاه را از جمله اقدامات صورت گرفته در هفته عفاف و حجاب عنوان کرد.

  شیرین هدف از برنامه های هفته عفاف و حجاب را  پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حفظ کرامت زن، تحکیم بنیان خانواده و ارتقاء فرهنگ عمومی در جامعه  عنوان کرد و افزود : در مرحله اول ما باید معنی عفاف و حجاب را بدانیم تا بتوانیم آن را به صورت صحیح به دیگران انتقال دهیم افزود: عفاف و حجاب در اجتماع صرفا برای زنان خلاصه نمی شود بلکه مردان هم باید به این امر مهم اهمیت قائل شوند.

  فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه در تمام نهادهای اجتماعی مهمترین و اصلی ترین نهاد، نهاد خانواده می باشد، گفت: بد حجابی در جامعه متاثر از فرهنگ غربی است که در این زمینه خانواده نقش بسزایی دارد و وجود پدر و مادر باعث آرامش و آسایش برای فرد در خانواده است.

بهره مندی 93 درصدی جمعیت شهری استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی
 • 1396/4/18 يكشنبه بهره مندی 93 درصدی جمعیت شهری استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 93 درصد خانوار شهری استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی خبرداد.

   

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 93 درصد خانوار شهری استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ،" فرشید دشتی "اظهار داشت :  در حال حاضر 93 درصد خانوار شهری استان مشتمل بر 21 شهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که با بهره برداری از طرح های گازرسانی در دست اجرا ، 6 درصد به جمعیت شهری برخوردار اضافه گردیده و میزان بهره مندی جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی به  99 درصد خواهد رسید.

  وی افزود: به منظور توسعه شبکه گازرسانی و پوشش جامع مناطق مختلف شهری و روستایی استان تاکنون بیش از 4400 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در استان خراسان جنوبی اجرا شده است که از این میزان شبکه اجرا شده بیش از 2300 کیلومتر آن متعلق به شبکه تغذیه و توزیع شهری است .

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: 250 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری جدید در سطح استان در دست اجرا است که با اتمام آن 6 درصد به جمعیت شهری بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان افزوده خواهد شد.

  شایان ذکر است که با اتمام پروژه های مربوطه ان شاالله بزودی شاهد تکمیل گازرسانی در بخش شهری در سطح استان خواهیم بود .

عملیات گازرسانی به شهر دیهوک و 29 روستا از توابع شهرستان طبس
 • 1396/4/10 شنبه عملیات گازرسانی به شهر دیهوک و 29 روستا از توابع شهرستان طبس

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از عملیات اجرایی گازرسانی به شهر دیهوک و 29 روستا از توابع شهرستان طبس خبر داد.

   

   
   

   


  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از عملیات اجرایی گازرسانی به شهر دیهوک و 29 روستا از توابع شهرستان طبس خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی"فرشید دشتی" اظهار داشت: عملیات اجرایی گازرسانی به شهر دیهوک و 29 روستا از توابع شهرستان طبس با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال در دستور کار این شرکت قرار دارد.

  وی افزود : این پروژه ها شامل اجرای 156 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز ، احداث و نصب 5 ایستگاه تقلیل فشار گاز درون شهری، احداث و نصب 3 ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 3000 علمک گاز می باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن قدردانی از تعامل و همکاری مسئولین شهری و روستایی شهرستان در اجرای عملیات گازرسانی ، تصریح کرد پیش بینی می شود تا پایان سال جاری تعدادی از این روستاها از نعمت گازطبیعی برخوردار گردند  .

  وی در پایان خاطر نشان کرد با بهره برداری از این پروژه بیش از 3400 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما