صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

قابل توجه متقاضیان انتقال وزارت نفت


 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


قطع 12 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهر بیرجند
 • 1395/12/2 دوشنبه قطع 12 ساعتی گاز تعدادی از مشترکین شهر بیرجند

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور تزریق گاز و توسعه شبکه جدید ، گاز کلیه مشترکین واقع در شهرک 04 ارتش (بلوار شهید ناصری ) روز سه شنبه مورخ 95/12/03 سالجاری از ساعت 8:00  صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد بود.

   

   
   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور تزریق گاز و توسعه شبکه جدید ، گاز کلیه مشترکین واقع در شهرک 04 ارتش (بلوار شهید ناصری ) روز سه شنبه مورخ 95/12/03 سالجاری از ساعت 8:00  صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد بود.

  روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مشترکین واقع در این شهرک خواست تا تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و بمنظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع نمایند و در صورت هرگونه مشکل ، مراتب را از طریق شماره تلفن 194 به امداد گاز اطلاع دهند.

  شایان ذکر است پس از پایان عملیات وصل گاز مشترکین ، توسط امداد گاز شهرستان بیرجند صورت خواهد پذیرفت.

مصرف بالغ بر یک میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 10 ماهه سال جاری
 • 1395/11/26 سه شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی مصرف بالغ بر یک میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 10 ماهه سال جاری

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر یک میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در 10 ماهه امسال در سطح استان خبر داد.

   

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر یک میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در 10 ماهه امسال در سطح استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" فرشید دشتی" با اعلام این خبر، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بیش از 712 میلیون متر مکعب
  گاز طبیعی با 64 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده است و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف نزدیک به 240 میلیون مترمکعب ، 22 درصد میزان مصرف گاز را در 10 ماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.

    مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد : همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 14 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.

  دشتی با اشاره به اینکه درحال حاضر 21 شهر و 200 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است ، بیان کرد : بیش از 92 درصد خانوار شهری و 35 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند .

بهره ‌برداری از 91 کیلومتر خط انتقال گاز دراستان خراسان‌جنوبی
 • 1395/11/21 پنجشنبه بهره ‌برداری از 91 کیلومتر خط انتقال گاز دراستان خراسان‌جنوبی

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره برداری 91 کیلومتر خط انتقال گاز  قاین- اسفدن - حاجی آباد در بهمن ماه سال جاری خبر داد. 

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره برداری 91 کیلومتر خط انتقال گاز  قاین- اسفدن - حاجی آباد در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، "فرشید دشتی" با اعلام این خبر ، اظهار داشت : با بهره برداری از عملیات اجرایی این خط انتقال گاز ضمن ایجاد ظرفیت توسعه گازرسانی در شهرستان زیرکوه ، شهر اسفدن از توابع شهرستان قاینات و شهر حاجی‌آباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می گردند.

  مدیر عامل شرکت گاز استان در خصوص مشخصات این پروژه اظهار داشت : اجرای91 کیلومتر خط انتقال 10 اینچ ، احداث 2 ایستگاه حفاظت کاتدیک ، احدات و نصب 5 ایستگاه شیر انشعاب و شیر بین راهی ، فرستنده و گیرنده توپک از مشخصات این پروژه می باشد که با اعتبار 410 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز هزینه شده است .

  وی افزود: با بهره برداری از عملیات اجرایی خط انتقال گاز قاین – اسفدن – حاجی آباد خطوط انتقال گازدار در استان به 811 کیلومتر می رسد .

بهره برداری از عملیات گازرسانی به 29 روستای استان خراسان جنوبی در بهمن ماه سال جاری
 • 1395/11/20 چهارشنبه بهره برداری از عملیات گازرسانی به 29 روستای استان خراسان جنوبی در بهمن ماه سال جاری

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 29 روستای استان از نعمت گاز طبیعی در بهمن ماه سال جاری خبر داد . 

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 29 روستای استان از نعمت گاز طبیعی در بهمن ماه سال جاری خبر داد .

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی " فرشید دشتی "  با اشاره به اینکه در حال حاضر 31 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند افزود : با بهره برداری از عملیات گازرسانی به این روستاها تعداد روستاهای گازدار در استان به 196روستا معادل 35 درصد خانوار روستایی خواهد رسید .

  وی در خصوص مشخصات و اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها افزود : اجرای 240 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، احداث و نصب 9 ایستگاه تقلیل فشار و نصب 3750 انشعاب از جمله مشخصات پروژه می باشد که مبلغ 260 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ، جهت گازرسانی به این روستاها هزینه شده است .

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 23 روستای استان خراسان جنوبی در بهمن ماه سال جاری
 • 1395/11/18 دوشنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 23 روستای استان خراسان جنوبی در بهمن ماه سال جاری

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر 170روستا در استان خراسان جنوبی معادل 31 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند افزود ...

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر 170روستا در استان خراسان جنوبی معادل 31 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند افزود : در بهمن ماه امسال نیز عملیات اجرایی گازرسانی به 23 روستای دیگر آغاز خواهد شدکه با احتساب عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای در دست اقدام ، تعداد کل روستاهای در دست گازرسانی به 96 روستا ، معادل 14 درصد جمعیت روستایی استان ، خواهد رسید

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی اعتبار مورد نیاز برای گازرسانی به این روستاهای جدید را بالغ بر  120میلیارد ریال اعلام کرد که از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین خواهد شد.

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین با اشاره به سیاستهای دولت تدبیر و امید در راستای محرومیت زدایی ، از شتاب بیشتر روند گازرسانی به روستاهای استان در سال های اخیرخبرداد وافزود: درراستای توسعه شبکه گازرسانی در استان به ویژه در مناطق روستایی 1817 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع روستایی تاکنون اجرا گردیده است.

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما