صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


لزوم رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی همزمان با شروع فصل سرما
 • 1395/7/27 سه شنبه لزوم رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی همزمان با شروع فصل سرما

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به سرد شدن هوا و پایین آمدن دمای هوا در استان ، در استفاده از وسایل گرمایشی بدون در نظر گرفتن مسائل ایمنی هشدار داد.

   
   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به سرد شدن هوا و پایین آمدن دمای هوا در استان ، در استفاده از وسایل گرمایشی بدون در نظر گرفتن مسائل ایمنی هشدار داد.

  وی با بیان اینکه همه ساله و در فصل سرما تعداد زیادی از هموطنان به دلیل عدم توجه به مسائل ایمنی مرتبط با استفاده از گاز طبیعی جان خود را از دست می دهند افزود عدم توجه به نصب صحیح وسایل گاز سوز و باز بودن مسیر دودکش ، نداشتن کلاهک H شکل دودکش ، استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد ، عدم توجه به تهویه مناسب هوا و تامین اکسیژن مورد نیاز وسایل گاز سوز با درزبند کردن کلیه منافذ در ساختمانهای فاقد سیستم گرمایش مرکزی ، استفاده از وسایل غیر گرمایشی نظیر اجاق گاز برای گرمایش و عدم استفاده از شیلنگ و بست استاندارد از مهمترین عوامل بروز حوادث بوده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان از مشترکین گاز طبیعی در استان خواست قبل از راه اندازی وسیله گاز سوز ، پس از حصول اطمینان از باز بودن مسیر دودکش و وجود کلاهک H شکل ، با استفاده از شیلنگ و بست استاندارد اقدام به اتصال بخاری استاندارد خود به انشعاب گاز نموده و محلهای اتصال را برای اطمینان از عدم نشت گاز با کف صابون امتحان نمایند.

  وی به رعایت موارد صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی اشاره نمود و افزود استفاده از روشهای مختلف از قبیل استفاده از پرده های ضخیم ، لباس مناسب ، تنظیم دمای منزل بین 18 تا 21 درجه سانتیگراد از مواردی است که می توان با بکارگیری آن ضمن صرفه جویی در مصرف گاز و کاهش مبلغ گازبها ، امکان استفاده سایر هموطنان را از این نعمت فراهم ساخت.

مصرف بالغ بر 678 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در خراسان جنوبی در 6 ماهه نخست امسال
 • 1395/7/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی مصرف بالغ بر 678 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در خراسان جنوبی در 6 ماهه نخست امسال

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 678 میلیون  و 488هزار متر مکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 678 میلیون  و 488هزار متر مکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، فرشید دشتی  اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف 518 میلیون و 723هزار متر مکعب گاز طبیعی با 77 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده است. و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف نزدیک به 69 میلیون مترمکعب ، 10 درصد میزان مصرف گاز را در شش ماهه نخست امسال به خود اختصاص دادند .

    مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد، همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل نقل نیز در مجموع 13 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.

  دشتی با اشاره به اینکه درحال حاضر 19شهر و 166روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است،بیان کرد : در حال حاضر 90 درصد خانوار شهری و 30 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند .

تا کنون بالغ بر 3800 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا گردیده است
 • 1395/7/17 شنبه مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تا کنون بالغ بر 3800 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا گردیده است

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اجرای حدود 3 هزار و819 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 358 کیلومتر از شبکه مزبور در شش ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اجرای حدود 3 هزار و819 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 358 کیلومتر از شبکه مزبور در شش ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور توسعه شبکه گازرسانی و پوشش جامع مناطق مختلف شهری وروستایی استان، بیش از 3 هزار و819 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز و 720 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح  استان اجرا شده است.

  وی بیان کرد: از این میزان شبکه اجرا شده 2 هزار و 214 کیلومترشبکه تغذیه و توزیع شهری و یک هزار و 605 کیلومتر شبکه روستایی می باشد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: برای تأمین گاز مطمئن و پایدار مشترکین گاز در استان تا کنون بیش از720 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح استان اجرا و همچنین  از ابتدای امسال نیز 2 شهر و 34 روستا در استان خراسان جنوبی گاز دار شده است .

  شایان ذکر است  تاکنون 19 شهر و 166 روستا مشتمل بر 90 درصد خانوار شهری و 30 درصد خانوار روستایی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند .

قطع 12 ساعتی جریان گاز تعدادی از مشترکین شهر اسلامیه
 • 1395/7/12 دوشنبه قطع 12 ساعتی جریان گاز تعدادی از مشترکین شهر اسلامیه

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور پایداری جریان گاز در شهر اسلامیه ، عملیات اتصال شبکه توزیع باغشهر اسلامیه به شبکه گاز شهرک صنعتی و باغستان علیا، سفلی و مهرانکوشک ، جریان گاز کلیه مشترکین واقع در ضلع شرقی شهر اسلامیه حدفاصل میدان الغدیر تا میدان بسیج شامل خیابان های امام خمینی ( خیابان های زوج )، انقلاب، 22بهمن، شهید نیکودل، هفده شهریور، شهیدجوادی، شهید افرازنده، کشاورز و همافران روز سه شنبه  مورخ 95/07/13 از ساعت 8:00  صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد بود.

   
   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور پایداری جریان گاز در شهر اسلامیه ، عملیات اتصال شبکه توزیع باغشهر اسلامیه به شبکه گاز شهرک صنعتی و باغستان علیا، سفلی و مهرانکوشک ، جریان گاز کلیه مشترکین واقع در ضلع شرقی شهر اسلامیه حدفاصل میدان الغدیر تا میدان بسیج شامل خیابان های امام خمینی ( خیابان های زوج )، انقلاب، 22بهمن، شهید نیکودل، هفده شهریور، شهیدجوادی، شهید افرازنده، کشاورز و همافران روز سه شنبه  مورخ 95/07/13 از ساعت 8:00  صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد بود.شایان ذکر است وصل گاز این مناطق ، پس از پایان عملیات ، توسط امداد گاز شهرستان فردوس صورت خواهد پذیرفت . لذا از کلیه مشترکین محترم درخواست می گردد شخصاً از بازکردن شیر اصلی و برقراری جریان گاز خودداری فرمایند .

  روابط عمومی شرکت گاز از مشترکین واقع در این مناطق خواست تا تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و بمنظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع نمایند و در صورت بروز هرگونه مشکل مراتب را از طریق شماره تلفن 194 به امداد گاز اطلاع دهند.

شورای بسیج شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد
 • 1395/7/5 دوشنبه شورای بسیج شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد

  به مناسبت هفته دفاع مقدس شورای بسیج شرکت گاز خراسان جنوبی با حضور فرمانده هان و اعضای
  پایگاه های مقاومت بسیج  این شرکت برگزار شد.

   
   

  به مناسبت هفته دفاع مقدس شورای بسیج شرکت گاز خراسان جنوبی با حضور فرمانده هان و اعضای
  پایگاه های مقاومت بسیج  این شرکت برگزار شد.
   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، حسن شیرین " فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز خراسان جنوبی"، در این جلسه با ارزیابی مثبت از عملکرد پایگاه های بسیج این شرکت در سطح استان، اظهار داشت: شورای بسیج باید مبین ارزشها و اهداف انقلابی باشد و در مقابل کمرنگ شدن اهداف و ارزشهای دینی و انسانی انقلاب ایستادگی کند که این امر با تدوین و اجرای یک برنامه منطقی و منظم میسر خواهد شد.

  فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های پایگاه بسیج این شرکت به مناسبت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی، بازدید از نمایشگاه فرهنگی و رزمی دفاع مقدس، معرفی زندگی نامه شهدا و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه های پایگاه های مقاومت بسیج شرکت گاز استان در این هفته است.

   همچنین طی حکمی از طرف  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس عباس پاکدل  به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان اداره گاز شهرستان طبس معرفی شد.

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما