صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


سومین جشنواره نظام پیشنهادات با تقدیر از برترین های سال 94 شرکت گاز
 • 1395/9/6 شنبه سومین جشنواره نظام پیشنهادات با تقدیر از برترین های سال 94 شرکت گاز

  سومین جشنواره نظام مشارکت با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، اعضای هیئت مدیره و روسای واحدهای مختلف این شرکت ، بمنظور تقدیر از برگزیدگان حوزه های مختلف نظام پیشنهادات شرکت گاز استان در سال 94 برگزار شد .

   

   

   

  سومین جشنواره نظام مشارکت با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، اعضای هیئت مدیره و روسای واحدهای مختلف این شرکت ، بمنظور تقدیر از برگزیدگان حوزه های مختلف نظام پیشنهادات شرکت گاز استان در سال 94 برگزار شد . 

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، موسی الرضا قنبری  دبیر کمیته نظام پیشنهادات شرکت گاز استان خراسان جنوبی در این مراسم با ارائه گزارش عملکرد شواری همیاری و مشارکت و دبیرخانه نظام پیشنهادات، اظهار داشت : نیروی انسانی به لحاظ برخورداری از قدرت اندیشه ، خلاقیت و نوآوری بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود و هرگونه بهبود و پیشرفت در سیستمهای فنی و سازمانی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.

  فرشید دشتی ، مدیرعامل شرکت گاز استان نیز با اشاره به اهمیت مشارکت در میان کارکنان و تاثیر این مشارکت گروهی بر بهره وری در یک سازمان گفت : درحال حاضرشناسایی خلاقیت ها و توانایی های کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است وسیستم پیشنهادات می تواند دراین راستا فعالیت گسترده ای داشته باشد.

  فرشید دشتی افزود: بی شک شکوفایی استعداد ها در هر سیستمی منجر به شکوفایی آن سیستم می شود و نظام پیشنهادات باید در این زمینه توجه وبرنامه ریزی ویژه ای داشته باشد. وی در ادامه از تلاشهای کلیه پرسنل علی الخصوص اعضای نظام پیشنهادات به دلیل اقدامات مثبت صورت گرفته در نظام پیشنهادها و کسب لوح تقدیر در اولین جشنواره سرآمدی شرکت ملی گاز ایران ، تقدیر و تشکر نمود .

   در پایان از برترین های 5 حوزه شامل پیشنهاد دهندگان برتر، ارزیابان برتر، مجریان برتر، پیشنهاد دهندگان کمی و کیفی برتر و برندگان مسابقات نظام پیشنهادات تقدیر به عمل آمد.

تاکید بر صرفه جویی ادارات و سازمانهای دولتی استان خراسان جنوبی در مصرف گاز طبیعی
 • 1395/9/2 سه شنبه تاکید بر صرفه جویی ادارات و سازمانهای دولتی استان خراسان جنوبی در مصرف گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به کاهش چشمگیر دما در استان بر لزوم رعایت الگوی مصرف گاز طبیعی توسط مشترکین گاز طبیعی خصوصا" ادارات و سازمانهای دولتی" تاکید کرد .

   
   

   

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به کاهش چشمگیر دما در استان بر لزوم رعایت الگوی مصرف گاز طبیعی توسط مشترکین گاز طبیعی خصوصا" ادارات و سازمانهای دولتی" تاکید کرد .

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،  فرشید دشتی با اشاره به بخشنامه ذیربط معاون اول محترم رئیس جمهور از کلیه ادارات و سازمانهای دولتی خواست تا با روشن نمودن وسایل گرمایشی یک ساعت پیش از آغاز کار و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان وقت اداری و نیز خاموش کردن وسایل گرمایشی غیر ضروری در روزهای تعطیل و عایق بندی لوله های موتورخانه نسبت به صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی اقدام نمایند.

   وی همچنین از مسئولان ادارات خواست تا با رعایت دمای 21-18 درجه در فضای داخلی و بسته و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی و سرپوشیده نسبت به کاهش مصرف گاز طبیعی اهتمام ورزند.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان همچنین تعمیر و سرویس سامانه ها و وسایل گرمایشی از جمله موتورخانه ها و نصب سامانه پایش هوشمند در آن و استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد با برچسب انرژی بالا را از جمله موارد راههای صرفه جویی در مصرف گاز در ادارات و سازمانهای دولتی عنوان کرد .

  دشتی افزود: امسال نیز مانند سالهای گذشته رعایت بخشنامه صرفه جویی در ادارات توسط بازرسین شرکت گاز مورد پایش قرار خواهد گرفت و در صورت تخلف از موارد مندرج در بخشنامه اخطاریه برای دستگاه اجرایی صادر خواهد شد که در صورت عدم ترتیب اثر می تواند منجر به قطع گاز نیز گردد.

   وی در پایان از مشترکان گاز طبیعی در استان خواست ضمن رعایت موارد ایمنی با رعایت صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی ، شرکت گاز را در تامین پایدار گاز در زمستان یاری نمایند.

افزایش 14 درصدی مصرف گاز CNG در استان خراسان جنوبی
 • 1395/8/22 شنبه مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خبر داد افزایش 14 درصدی مصرف گاز CNG در استان خراسان جنوبی

  مصرف گاز CNG در استان خراسان جنوبی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از14 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

   

   

   

  مصرف گاز CNG در استان خراسان جنوبی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از14 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، فرشید دشتی" مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی" با اعلام این خبر ، اظهار داشت: این شرکت از ابتدای امسال تاکنون بیش از 29 میلیون متر مکعب گاز  CNG  تحویل جایگاهها داده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است.

  وی گفت : با توجه به قانون هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت بنزین سوخت گاز با صرفه تر و بهینه تر از نقطه نظر زیست محیطی است و جایگزین بسیار مناسبی برای بنزین می باشد، دشتی همچنین افزود استقبال مشترکین در مصرف گاز CNG در استان نشان دهنده انتخاب آگاهانه مردم در جایگزینی سوخت گاز به جای بنزین است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر24 جایگاه CNG در استان خراسان جنوبی فعال و درحال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشد .

آمادگی شرکت گاز استان خراسان جنوبی در برابر حوادث احتمالی
 • 1395/8/10 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی عنوان کرد آمادگی شرکت گاز استان خراسان جنوبی در برابر حوادث احتمالی

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی آمادگی این شرکت را در برابر حوادث احتمالی اعلام کرد وگفت : ایمن سازی منابع و زیرساخت های حیاتی کشور از جمله اهداف اجرای پدافند غیرعامل است.

   
   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی آمادگی این شرکت را در برابر حوادث احتمالی اعلام کرد وگفت : ایمن سازی منابع و زیرساخت های حیاتی کشور از جمله اهداف اجرای پدافند غیرعامل است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ، اظهار داشت : ایمن سازی منابع و زیرساخت های حیاتی کشور ، حفظ منابع ، کاهش آسیب پذیری ، هم افزایی برای جایگزینی منابع ، دفاع غیرنظامی،افزایش آستانه مقاومت ملی و ... از مهمترین دلایل اهمیت مقوله پدافند غیر عامل درعصر حاضر به شمار می رود.

  وی با اشاره به سیاستهای ابلاغی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه پدافند غیرعامل و فراهم نمودن بستر آموزش و فرهنگ سازی، افزود : برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی در زمینه دفاع غیر عامل یکی از گام های مهم و زیر بنایی در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل جهت تقویت توان دفاعی ، ارتقای آستانه مقاومت در برابر تهدیدات احتمالی است.

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت:  برگزاری آموزش های لازم در زمینه پدافند غیر عامل سبب کاستن آسیب پذیری نیروهای انسانی ،  تاسیسات  و تجهیزات حیاتی به ویژه در زمینه فعالیت های کاری می شود.

  دشتی با اشاره به گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل ، تصریح کرد: در راستای حفظ آمادگی لازم در برابر هرگونه تهدید و حادثه احتمالی، برنامه هایی از قبیل اجرای مانور بحران و جلوگیری از قطع گاز در شهرستان بیرجند و قائن، توزیع پمفلت آموزشی با موضوع پدافند غیر عامل در تاسیسات گاز ، توزیع کتاب با عنوان دانستنی های پدافند غیر عامل بین کلیه ادارات و نواحی گازرسانی استان ، حضور کارشناسان ایمنی شرکت گاز استان در مدارس به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار گردید .

عملیات گازرسانی به 6 شهر و 71 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است
 • 1395/8/9 يكشنبه عملیات گازرسانی به 6 شهر و 71 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به 6 شهر و 71 روستا در سطح این استان خبر داد.

   
   

   

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به 6 شهر و 71 روستا در سطح این استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اعلام این خبر ، اظهار داشت : در حال حاضر بیش از 30 درصد خانوار روستایی استان شامل 166 روستا
  از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند  و گازرسانی به 71 روستای دیگر با اعتباری بالغ بر730 میلیارد ریال در دست اجراست که با بهره برداری از این پروژه ها درصد خانوار روستایی بهره مند از گاز طبیعی به 42 درصد خواهد رسید .

  وی با اشاره به اینکه درحال حاضر بیش از 90 درصد خانوار شهری استان نیز تحت پوشش گاز طبیعی هستند اظهار داشت گازرسانی به شهرهای حاجی آباد ، اسفدن  ، گزیک ، طبس مسینا ، زهان  وشبکه داخلی شهر نهبندان نیز با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال  در دست اجرا است .

  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می شود که گازرسانی به بخشی از این  شهرها و روستاها  تا پایان امسال پایان یافته و به بهره برداری برسد.

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما