صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
مصرف بالغ بر 341 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 3 ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 341 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 341 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی" با اعلام این خبر، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بیش از 220 میلیون متر مکعب
گاز طبیعی با 64 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف بالغ بر 43 میلیون مترمکعب ،  13 درصد میزان مصرف گاز را در 3 ماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد : همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 23 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.
هاشمی با اشاره به اینکه درحال حاضر 25 شهر و 295 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است ، بیان کرد : بیش از 95 درصد خانوار شهری و 47 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند .
1397/4/11 دوشنبه
....

گازرسانی به 588 واحد صنعتی و تولیدی در سالجاری

هم‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است.

 

هم‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سیدمحمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: این در حالی است که طی سال 96، پروژه گازرسانی به 4 شهر طبس مسینا، گزیک، زهان، آبیز و نیز پروژه گازرسانی به 90 روستا به بهره‌برداری رسید.
وی در ادامه افزود: گازرسانی به شهرهای نهبندان و درح و گازرسانی به شهر دیهوک به روش CNG و گازرسانی به120 روستای استان، همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به آخرین شهر فاقد گاز استان شهر شوسف و گازرسانی به 200 روستا آغاز نیز در سال جاری کلید خواهد خورد.
به گفته هاشمی، همچنین در راستای جایگزینی سوخت مایع با گاز طبیعی، تاکنون 470 واحد صنعتی و تولیدی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و پیش‌بینی می‌شود گازرسانی به 588 واحد صنعتی و تولیدی نیز در سالجاری مورد اقدام قرار گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده استان از دیگر برنامه‌هایی است که شرکت گاز استان در صدد انجام آن است و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، تا دو سال آینده، 4 شهر استان و حدود 400 روستای استان گازدار خواهند شد.
به گفته هاشمی، اهمیت گازرسانی به روستاها از آن‌جایی است که با اجرای شبکه‌های گاز روستایی، زمینه برای گازرسانی به سایر مراکز عمده صنعتی و تولیدی و بنگاه‌های کوچک زودبازده که اکثراً در حاشیه روستاها هستند، فراهم می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی دیگر از محسنات بسیار مهم گازرسانی به روستاها آن است که با گازرسانی به مناطق مرزی شرق استان و روستاهای این منطقه، توزیع سوخت‌های مایع فسیلی به این مناطق کم¬ و در نتیجه، از قاچاق سوخت به خارج از کشور جلوگیری شده و اشتغال مردم از نوع اشتغال غیرقانونی و زیرزمینی تبدیل به اشتغال تولیدمحور در بخش‌های کشاورزی و دامداری می‌شود.
وی در پایان اظهار داشت: همچنین گازرسانی به بیش از 500 مراکز عمده و صنعتی در سال جاری، مطابق مصوبه شورای اقتصاد و بدون اخذ هزینه برای اجرای خط اختصاصی نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد که این امر کمک شایانی به بخش تولید و صنعت و بنگاه‌های زود بازده و افزایش اشتغال خواهد کرد.

1397/4/2 شنبه
....

تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی، قهرمان مسابقات دسته دو جام رمضان ادارات بیرجند شد

تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی پس از غلبه بر تیم های والیبال نفت، ورزش و جوانان، مخابرات، استانداری و سازمان حمل و نقل مسافر با اقتدار قهرمان مسابقات دسته دو والیبال جام رمضان ادارات بیرجند شد .

 

تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی پس از غلبه بر تیم های والیبال نفت، ورزش و جوانان، مخابرات، استانداری و سازمان حمل و نقل مسافر با اقتدار قهرمان مسابقات دسته دو والیبال جام رمضان ادارات بیرجند شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ؛ مسابقات والیبال جام رمضان ادارات یادوراه 2000 شهید خراسان جنوبی، با شرکت 18 تیم در دو دسته و در مجموعه ورزشی راهداری و شهرسازی استان برگزار شد و تیم شرکت گاز بدون هیچ باختی با اقتدار قهرمان مسابقات دسته دو والیبال جام رمضان ادارات بیرجند شد .
تیم شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین اوایل ماه مبارک رمضان، در مسابقات والیبال جام رمضان بسیج شهرستان بیرجند (یادواره اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی) نیز به مقام قهرمانی رسیده بود.

1397/3/27 يكشنبه
....

دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و ارزیابی ریسک در شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد

 مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: نخستین دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و ارزیابی ریسک ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها در شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار گردید.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: نخستین دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و ارزیابی ریسک ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها در شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، "سید محمود هاشمی " با اعلام این خبر، اظهار داشت: این دوره با هدف ارائه آموزش های لازم در جهت حفظ سلامت کارگران و سرمایه های انسانی در برابر حوادث و بیماری های ناشی از کار، پیشگیری از حوادث، افزایش بهره وری از طریق ایمن سازی محیط کار و کاهش هزینه های حوادث ، ارتقاء آگاهی و توانمند سازی مسئولان ایمنی، نظام مند نمودن به کارگیری افراد شایسته و واجد صلاحیت در زمینه های مختلف ایمنی و  بهداشتی ویژه مسئولان ایمنی کارگاه ها و پروژه های گازرسانی شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار گردید .
وی با اشاره به اینکه این دوره در راستای ایجاد پروانه اشتغال و توانمند سازی پرسنل HSE پیمانکاران برگزار گردید ، افزود: این دوره شش روزه با همکاری واحد اجرای طرح ها و واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) توسط مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (انجمن صنفی مسئولان ایمنی استان خراسان جنوبی) برگزار گردید.
مدیر عامل شرکت گازاستان خراسان جنوبی با بیان اینکه این دوره مطابق با شیوه نامه جامع آموزش مسئولین ایمنی در کارگاه ها مصوب 01/09/94 برگزار شد ، تصریح کرد: مدت زمان این دوره 56 ساعت بوده و در دو قسمت آموزش عمومی و دوره آموزشی شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک با حضور بیش از 60 نفر از مسئولان ایمنی کارگاه ها در قالب 3 هزار و 360 نفر ساعت ، برگزار و در پایان در صورت موفقیت در آزمون نهایی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی پروانه اشتغال مسئول ایمنی و گواهینامه دوره توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اعطاء می گردد.
1397/3/24 پنجشنبه
....

عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای استان خراسان جنوبی دردست اجرا است

 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای  استان خراسان جنوبی در دست اجرا می باشد.

 

 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای  استان خراسان جنوبی در دست اجرا می باشد.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، "سید محمود هاشمی "با اشاره به افزایش تعداد پروژه های گازرسانی به منظور شتاب گرفتن بهره مندی شهرها و روستاهای باقیمانده استان از نعمت گاز طبیعی ، اظهار داشت : در همین راستا، عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به شهرهای نهبندان ، دیهوک و درح و 231 روستای استان در دست اجرا می باشند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 25 شهر و 293 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، افزود : در سال گذشته 4 شهر و 90 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین اظهارداشت : با اجرای پروژه های گازرسانی به  شهرها و روستاهای استان تا کنون  826 کیلومتر خط انتقال، بیش از 5000 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع اجرا و بالغ بر 114 هزار انشعاب گاز نصب گردیده است.
1397/3/12 شنبه
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما