صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
اجرای بیش از 1140 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی

معاون بهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: تا کنون بیش از 1140 کیلومتر شبکه در شهرستان بیرجند اجرا شده که 65 کیلومتر از شبکه مذبور در 4 ماهه نخست سال جاری عملیاتی گردیده است . 

 


معاون بهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: تا کنون بیش از 1140 کیلومتر شبکه در شهرستان بیرجند اجرا شده که 65 کیلومتر از شبکه مذبور در 4 ماهه نخست سال جاری عملیاتی گردیده است . 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ،" حسین ضیایی مقدم" در بازدید از پروژه های گازرسانی این شهرستان اظهار داشت: از این میزان شبکه گذاری، بیش از 615 کیلومتر در شهر و 525 کیلومتر نیز در روستاهای شهرستان اجرا شده است.
وی افزود: در حال حاضر  شهر بیرجند و 57 روستای این شهرستان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند که بدین ترتیب میزان ضریب نفوذ گاز در بخش شهری 100 درصد و در بخش روستایی بالغ بر66 درصد است.
معاون بهره برداری شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: همچنین در این شهرستان تاکنون بیش از  37 هزار انشعاب نصب شده است .
ضیایی مقدم بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر50 میلیارد ریال برای اجرای طرح های گازرسانی در سطح شهرستان  بیرجند سرمایه گذاری شده است.
وی خاطرنشان کرد: توسعه گازرسانی در اقصی نقاط شهرستان بیرجند یکی از مطالبات به حق مردم است که طی سالیان اخیر با جدیت در دستور کار قرار گرفته و گازرسانی به نقاط باقیمانده این شهرستان همچنان ادامه دارد  .
1397/5/8 دوشنبه
....

برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در شرکت گاز خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به تصویب پروژه پژوهشی پیاده سازی سیستم مدیریت دانش در شرکت گاز استان خراسان جنوبی، از برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در این شرکت خبر داد.

 


مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به تصویب پروژه پژوهشی پیاده سازی سیستم مدیریت دانش در شرکت گاز استان خراسان جنوبی، از برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، "سید محمود هاشمی" اظهار داشت: در راستای اجرای پروژه پژوهشی مدیریت دانش، پیاده سازی سیستم مدیریت دانش و به منظور جمع آوری، مستندسازی، توزیع و استفاده موثر از تجربه های سازمانی مدیران و کارشناسان، مطابق نظام نامه مدیریت دانش شرکت، دوره آموزشی مدیریت دانش با حضور دکتر کرمانی در این شرکت برگزار گردید .
وی افزود: بر اساس نظام نامه سیستم مدیریت دانش، با هدف تقدیر و ارج نهادن به تجربه و دانش پرسنل در آستانه بازنشستگی، سازمان با برگزاری جلسه مصاحبه دانشی، دانش های با ارزش افراد مذکور را استخراج کرده و این دانش ها را به اسم خود فرد، وارد سیستم جامع نرم افزاری مدیریت دانش شرکت می نماید.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به تعریف مدیریت دانش بیان کرد : فرایند کشف، کسب، سازماندهی، پردازش، نگهداری، توسعه و بکارگیری دانش در سازمان که توسط افراد سازمانی بدست می آید از طریق ایجاد پیوند میان منابع انسانی، فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی مناسب برای دستیابی به اهداف سازمان شکل می گیرد.
 هاشمی ادامه داد: بنابراین با توجه به اهمیتی که دانش های ضمنی و سرمایه های فکری برای سازمان دارند و ظهور اصلی آنها در تجربیات ارزنده مدیران و کارشناسان خبره می باشند، مستندسازی تجربیات یکی از ابزارهایی است که سازمان را قادر می سازد تا در مواجهه با مشکلات مشابه، اقدامات موثرتری را اتخاذ نمایند. از تکرار اشتباهات گذشته مصون مانده و با سرعت بیشتری به سمت اهداف سازمانی حرکت کنند و بدین ترتیب به مزیت رقابتی پایداری دست یابند.
1397/5/6 شنبه
....

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به آخرین شهر فاقد گاز خراسان جنوبی در سال جاری

مدیرعامل شرکت گازخراسان جنوبی از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر شوسف ، بعنوان آخرین شهر فاقد گاز استان و نیز 200 روستای استان در سال جاری خبر داد .

 


مدیرعامل شرکت گازخراسان جنوبی از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر شوسف ، بعنوان آخرین شهر فاقد گاز استان و نیز 200 روستای استان در سال جاری خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی،"سید محمود هاشمی " در حاشیه بازدید از طرح های گازرسانی استان اظهار داشت: برای گازرسانی به این شهر و روستاهای یاد شده بالغ بر 105 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه می شود.
وی بیان کرد: گازرسانی به شهردیهوک به روش CNG، گازرسانی به شهرهای نهبندان ، درح ، خط انتقال سربیشه –نهبندان ، خط انتقال سربیشه –درح  و 120 روستای استان در سال جاری به بهره برداری می رسد که برای اجرای این طرح ها نیز 175 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.
وی افزود: در راستای کیفی سازی خدمات نیز، این شرکت اقدام به استقرار میز خدمت ، پیشنهاد واگذاری برخی خدمات به دفاتر پیشخوان دولت و طراحی نرم افزار اندروید مشترکین با قابلیت مشاهده صورتحساب، ثبت عدد کنتور، ارسال اخطار قطع و راه اندازی چاپ آنلاین قبوض کرده است .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در راستای افزایش سطح رضایتمندی و اطلاع از نظرات ارباب رجوع ،طرح پژوهشی نظر سنجی رضایتمندی مشترکین از خدمات شرکت گاز با همکاری جهاد دانشگاهی استان انجام شده است .
هاشمی در ادامه بیان کرد: آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر درح و دیهوک و تعداد 133 روستا با برآورد هزینه 85 میلیارد تومان و همچنین بهره برداری از پروژه گازرسانی به 4 شهر طبس مسینا ، گزیک ، زهان ، آبیز و نیز گازرسانی به 90 روستا ، افتتاح پروژه گازرسانی به کارخانه سیمان باقران و بهره برداری از پروژه خط انتقال گزیک -طبس مسینا با اعتباری بالغ بر 78 میلیارد تومان از مهمترین برنامه های سال گذشته بوده است.
1397/4/25 دوشنبه
....

مصرف بالغ بر 341 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 3 ماهه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 341 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 341 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی" با اعلام این خبر، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بیش از 220 میلیون متر مکعب
گاز طبیعی با 64 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف بالغ بر 43 میلیون مترمکعب ،  13 درصد میزان مصرف گاز را در 3 ماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی تصریح کرد : همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل و نقل نیز در مجموع 23 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.
هاشمی با اشاره به اینکه درحال حاضر 25 شهر و 295 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است ، بیان کرد : بیش از 95 درصد خانوار شهری و 47 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند .
1397/4/11 دوشنبه
....

گازرسانی به 588 واحد صنعتی و تولیدی در سالجاری

هم‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است.

 

هم‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 3 شهر و 231 روستای استان خراسان جنوبی در دست اجرا است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سیدمحمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: این در حالی است که طی سال 96، پروژه گازرسانی به 4 شهر طبس مسینا، گزیک، زهان، آبیز و نیز پروژه گازرسانی به 90 روستا به بهره‌برداری رسید.
وی در ادامه افزود: گازرسانی به شهرهای نهبندان و درح و گازرسانی به شهر دیهوک به روش CNG و گازرسانی به120 روستای استان، همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به آخرین شهر فاقد گاز استان شهر شوسف و گازرسانی به 200 روستا آغاز نیز در سال جاری کلید خواهد خورد.
به گفته هاشمی، همچنین در راستای جایگزینی سوخت مایع با گاز طبیعی، تاکنون 470 واحد صنعتی و تولیدی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و پیش‌بینی می‌شود گازرسانی به 588 واحد صنعتی و تولیدی نیز در سالجاری مورد اقدام قرار گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده استان از دیگر برنامه‌هایی است که شرکت گاز استان در صدد انجام آن است و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، تا دو سال آینده، 4 شهر استان و حدود 400 روستای استان گازدار خواهند شد.
به گفته هاشمی، اهمیت گازرسانی به روستاها از آن‌جایی است که با اجرای شبکه‌های گاز روستایی، زمینه برای گازرسانی به سایر مراکز عمده صنعتی و تولیدی و بنگاه‌های کوچک زودبازده که اکثراً در حاشیه روستاها هستند، فراهم می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی دیگر از محسنات بسیار مهم گازرسانی به روستاها آن است که با گازرسانی به مناطق مرزی شرق استان و روستاهای این منطقه، توزیع سوخت‌های مایع فسیلی به این مناطق کم¬ و در نتیجه، از قاچاق سوخت به خارج از کشور جلوگیری شده و اشتغال مردم از نوع اشتغال غیرقانونی و زیرزمینی تبدیل به اشتغال تولیدمحور در بخش‌های کشاورزی و دامداری می‌شود.
وی در پایان اظهار داشت: همچنین گازرسانی به بیش از 500 مراکز عمده و صنعتی در سال جاری، مطابق مصوبه شورای اقتصاد و بدون اخذ هزینه برای اجرای خط اختصاصی نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد که این امر کمک شایانی به بخش تولید و صنعت و بنگاه‌های زود بازده و افزایش اشتغال خواهد کرد.

1397/4/2 شنبه
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما