صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
قطع 12 ساعتی گاز برخی مشترکین شهرستان بیرجند
 • 1396/11/21 شنبه قطع 12 ساعتی گاز برخی مشترکین شهرستان بیرجند

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور انجام عملیات وصل گرم و توسعه شبکه  ، گاز مشترکین واقع در خیابان دولت ( 32-34-36-38-40-42) و دولت ( 37 – 39 - 41 )و همچنین مشترکین خیابان نرجس 2 روزسه شنبه  مورخ  24/11 /96  از ساعت 8:00 صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد شد.

   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی به منظور انجام عملیات وصل گرم و توسعه شبکه  ، گاز مشترکین واقع در خیابان دولت ( 32-34-36-38-40-42) و دولت ( 37 – 39 - 41 )و همچنین مشترکین خیابان نرجس 2 روزسه شنبه  مورخ  24/11 /96  از ساعت 8:00 صبح به مدت 12 ساعت قطع خواهد شد.

  روابط عمومی شرکت گاز استان از مشترکین واقع در این مناطق خواست تا تمهیدات لازم در این خصوص را لحاظ و بمنظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی شیر اصلی گاز را قطع نمایند و در صورت هرگونه مشکل مراتب را از طریق شماره تلفن 194 به امدادگاز اطلاع دهند.

  شایان ذکر است وصل گاز این مناطق ، پس از پایان عملیات ، توسط امداد گاز شهرستان بیرجند صورت خواهد پذیرفت.

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر درح و 40 روستای شهرستان سربیشه
 • 1396/11/21 شنبه در دهمین روز از دهه مبارک فجر آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر درح و 40 روستای شهرستان سربیشه

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در دهمین روز از دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی گازرسانی به شهر درح و 40 روستای شهرستان سربیشه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و انتظامی استانداری خراسان جنوبی و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد  .

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در دهمین روز از دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی گازرسانی به شهر درح و 40 روستای شهرستان سربیشه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و انتظامی استانداری خراسان جنوبی و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد  .

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی " در این مراسم اظهار داشت : برای اجرای این پروژه بالغ بر 320 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه خواهد گردید .

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: این پروژه شامل اجرای 293 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، احداث 7  ایستگاه تقلیل فشار و 3  ایستگاه حفاظت کاتدیک می باشد .

  وی بیان کرد: با نصب 3000  علمک گاز در شهر درح و 40 روستای شهرستان ، بیش از 3300 خانوار شهرستان سربیشه تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت .

بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر آبیز و 11 روستای شهرستان زیرکوه
 • 1396/11/20 جمعه در نهمین روز از دهه مبارک فجر: بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر آبیز و 11 روستای شهرستان زیرکوه

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در  نهمین روز از دهه مبارک فجر ، پروژه گازرسانی به شهر آبیز و 11 روستای شهرستان زیرکوه در مراسمی با حضور مشاور استاندار و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستان قاینات در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در  نهمین روز از دهه مبارک فجر ، پروژه گازرسانی به شهر آبیز و 11 روستای شهرستان زیرکوه در مراسمی با حضور مشاور استاندار و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی ، نماینده مردم شهرستان قاینات در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، "سیدمحمود هاشمی "در این مراسم  اظهار داشت: 149 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران برای گاز رسانی به شهر آبیز و 11 روستای شهرستان هزینه شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود : برای گازرسانی به این پروژه  ،  136 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، 4 ایستگاه تقلیل فشار و یک ایستگاه حفاظت کاندیک احداث شده است .

  وی بیان کرد: 2400 علمک گاز در شهر آبیز و 11 روستا نصب شده که امکان بهره مندی بیش از 2700 خانوار از نعمت گاز طبیعی را فراهم می نماید .

بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر زهان و 3 روستای شهرستان زیرکوه
 • 1396/11/20 جمعه در نهمین روز از دهه مبارک فجر: بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر زهان و 3 روستای شهرستان زیرکوه

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و در  نهمین روز از دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به شهر زهان و 3 روستای شهرستان زیرکوه در مراسمی با حضور مشاور استاندار و سرپرست  معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی ، مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و در  نهمین روز از دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به شهر زهان و 3 روستای شهرستان زیرکوه در مراسمی با حضور مشاور استاندار و سرپرست  معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی ، مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، "سیدمحمود هاشمی "در این مراسم  اظهار داشت: 86 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران برای گاز رسانی به شهر زهان و 3 روستای شهرستان هزینه شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود  : برای گازرسانی به این پروژه  ، 65 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ،  3  ایستگاه تقلیل فشار و یک ایستگاه حفاظت کاتدیک احداث شده است .

  وی بیان کرد: 750 علمک گاز در شهر زهان و 3 روستا نصب شده که با بهره برداری از آن بیش از 850 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان بیرجند
 • 1396/11/19 پنجشنبه در هشتمین روز از دهه مبارک فجر آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان بیرجند

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در هشتمین روز از دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان بیرجند با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، نماینده مردم شهرستان بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در هشتمین روز از دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان بیرجند با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، نماینده مردم شهرستان بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد  .

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی " در این مراسم اظهار داشت : برای اجرای این پروژه بالغ بر 150 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه خواهد شد .

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: این پروژه شامل اجرای 107 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث 5 ایستگاه تقلیل فشار و احداث 3 ایستگاه حفاظت کاتدیک می باشد .

  وی بیان کرد: با نصب 2000 علمک گاز در روستاهای مذکور ، بیش از 2100 خانوار روستایی شهرستان بیرجند تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت .

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما