صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض


 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394


گازرسانی به ۴ روستای شهرستان سرایان به بهره برداری رسید
 • 1395/6/4 پنجشنبه در سومین روز از هفته دولت: گازرسانی به ۴ روستای شهرستان سرایان به بهره برداری رسید
  در سومین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان ، فرماندار سرایان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، پروژه گاز رسانی به 4 روستاى کریمو، مصعبی، نرم، نوده از توابع شهرستان سرایان به بهره برداری رسید


   

  در سومین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان ، فرماندار سرایان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی ، پروژه گاز رسانی به 4 روستاى کریمو، مصعبی، نرم، نوده از توابع شهرستان سرایان به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ، فرشید دشتی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در این مراسم اظهار داشت : برای گازرسانی به این روستاها ، 34 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، یک ایستگاه تقلیل فشار و 560 علمک گاز با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال اجرا شده است. وی همچنین درصد خانوار روستایی گازدار و در دست اجراى شهرستان سرایان را  72 درصد اعلام کرد.

  همچنین در این مراسم با تقدیر از خدمات شرکت گاز استان خراسان جنوبی , گازرسانی به روستاهای محروم در شهرستان سرایان نمونه بارزی از اقدام و عمل در امر خدمت رسانی و ایجاد زیر ساخت ها بیان گردید.
پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید
 • 1395/6/3 چهارشنبه دردومین روز ازهفته دولت: پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید

  در دومین روز از هفته دولت درمراسمی با حضور فرماندار بیرجند ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان و تنی چند از مسئولین شهرستانی، پروژه گازرسانی به 7 روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.


    
  در دومین روز از هفته دولت درمراسمی با حضور فرماندار بیرجند ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان و تنی چند از مسئولین شهرستانی ، پروژه گازرسانی به7روستای شهرستان بیرجند به بهره برداری رسید.

  حسین ضیایی مقدم  ، معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان خراسان جنوبی در مراسم افتتاح همزمان این طرح ها در روستای محمودآباد بیرجند با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت:7روستای کوچ، محمودآباد،عباس آباد، کلاته نایب،ملک آباد،برزج وخونیک از توابع بخش مرکزی بیرجند امروز به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.

  فرماندار شهرستان بیرجند نیز در این مراسم اظهار کرد: برای دولت، انجام خدمت و فراهم آوردن زیرساخت ها، امری ضروری و مهم است.وی با بیان این که روستائیان بارزترین مصداق اقتصاد مقاومتی هستند،گفت:فراهم نمودن زیرساخت ها برای روستائیان سبب تثبیت جمعیت و ماندگاری آنان در روستاها می شود که در همین زمینه از شرکت گاز استان نیز در خصوص گازرسانی به روستاها تشکر کرد.

  شایان ذکر است برای گازرسانی به این روستاها 20 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع  و150علمک گاز با اعتبار 19 میلیارد ریال  اجرا و نصب شده است .     
بهره برداری از عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا در استان خراسان جنوبی
 • 1395/5/27 چهارشنبه همزمان با هفته دولت بهره برداری از عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا در استان خراسان جنوبی


  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا همزمان با هفته دولت خبرداد.    
  مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از آغاز عملیات گازرسانی به 2 شهر و 33 روستا همزمان با هفته دولت خبرداد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، فرشید دشتی با اعلام این خبر، اظهار داشت : همزمان با هفته دولت خط انتقال گاز سربیشه ، اسدیه و قهستان به طول
  98 کیلومتر به بهره برداری می رسد.

  وی با اشاره به بهره برداری از عملیات گازرسانی به دو شهر اسدیه و قهستان افزود :
  بهره برداری از عملیات گازرسانی به 33 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستا ، از سایر پروژه های این شرکت به مناسبت هفته دولت می باشد.

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: این پروژه ها با اعتباری حدود
  1000 میلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   
      
3700 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا شده است
 • 1395/5/25 دوشنبه مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی 3700 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی اجرا شده است

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اجرای حدود 3700  کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 228 کیلومتر  از شبکه مزبور در چهار ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   
   

   

  مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اجرای حدود 3700  کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان خراسان جنوبی ، گفت: 228 کیلومتر  از شبکه مزبور در چهار ماه نخست امسال در استان اجرا شده است.

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور توسعه شبکه گازرسانی و پوشش جامع مناطق مختلف شهری و روستایی استان، بیش از 3689 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز و 720 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح  استان اجرا گردیده که از این میزان شبکه اجرا شده 2154 کیلومترشبکه تغذیه و توزیع شهری و 1535 کیلومتر شبکه روستایی می باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز افزود : از ابتدای امسال نیز 2 شهر و 9 روستا در خراسان جنوبی گاز دار شده اند که در مجموع تاکنون 19 شهر و 141 روستا مشتمل بر 90 درصد خانوار شهری و 26 درصد خانوار روستایی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشند .

پایگاه بسیج شهید تندگویان اداره گاز شهرستان قاینات افتتاح شد
 • 1395/5/11 دوشنبه یادواره شهید تندگویان و شهدای وابسته به اداره گاز شهرستان قاینات برگزار شد پایگاه بسیج شهید تندگویان اداره گاز شهرستان قاینات افتتاح شد


  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، در جوار پیکر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس و با حضور مسئولین شهرستان قاینات ، همزمان با افتتاح پایگاه بسیج اداره گاز شهرستان قاینات یادواره شهید تندگویان و شهداء وابسته به اداره گاز شهرستان قائنات برگزار شد.    
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، در جوار پیکر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس و با حضور مسئولین شهرستان قاینات ، همزمان با افتتاح پایگاه بسیج اداره گاز شهرستان قاینات یادواره شهید تندگویان و شهداء وابسته به اداره گاز شهرستان قائنات برگزار شد.

  حسن شیرین ، فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرکت گاز استان در این مراسم با تاکید بر اینکه شهدا برای دفاع از انقلاب و ولایت، راه شهادت را انتخاب کردند و ما نیز باید امروز ادامه دهنده راه شهدا باشیم ، اظهار داشت: دفاع از ولایت سبب عزت و سربلندی ملت می شود و ایثارگران و شهدا در 8 سال دفاع مقدس از جان و مال و ناموس خود گذشتند و باید این فداکاری آنان به الگویی برای همگان تبدیل شود.

  وی خانواده‌های معظم شهدا را یکی از افتخارات بزرگ و سرمایه‌های ملی برای کشورمان دانست و تصریح کرد:‌ این خانواده‌ها با تقدیم عزیزانشان در راه انقلاب درس بزرگی را به ما دادند که باید در تمام مراحل  زندگی این الگو را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

  در پایان این مراسم نیز از 4 خانواده شهید والا مقام هشت سال دفاع مقدس این شهرستان تقدیر و طی حکمی محمد حسن مشهدی رئیس اداره گاز شهرستان قائن به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان اداره گاز این شهرستان معرفی شد.
                 
بيشتر


Powered By Sigma ITID.