صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
برندسازی در صنعت گاز کشور افتخار دولت و ملت است

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه گاز افتخار دولت و ملت است بر برندسازی در صنعت گاز کشور تاکید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی شرکت گازخراسان جنوبی، "حمیدرضا عراقی "در نشست هیأت رئیسه شرکت گاز استان خراسان جنوبی به بحث جانشین پروری اشاره کرد واظهار داشت: با توجه به وظایف بزرگ و خطیر این شرکت همیشه بایستی جانشین پروری و پرورش مدیران و نیروهای متخصص اولویت داشته باشد تا چرخه اقتصاد و تولید در این صنعت بزرگ رو به رشد و تعالی باشد.

وی درباره اعتمادسازی گفت: اعتماد به سختی به دست می آید ولی با یک لحظه غفلت از بین خواهد رفت بنابراین مدیران باید در جهت ایجاد اعتماد در سطح شرکت و جامعه تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر این که منابع انسانی بزرگترین ارزش و سرمایه اصلی شرکت ملی گاز است تصریح کرد: اعتماد و اتکای کارمندان شرکت گاز سبب شده است که با موفقیت بحران های زیادی را پشت سر بگذاریم.

عراقی با اشاره به اینکه رسالت شرکت گاز فقط خدمت رسانی نیست اظهار داشت: توانمند سازی نیروی انسانی از خدمتگزاری دارای اهمیت بیشتری است، به گونه ای که نیروی انسانی باید به این باور برسد که رسالت شرکت به صورت  فرد فرد است.

وی با ذکر سه نکته کاربردی شامل : افتخار به کار، اعتماد به سازمان و لذت بردن کارمندان در کنار هم بودن را برای رسیدن به هدف و ایجاد رقابت در پیشبرد کارها مورد تاکید قرارداد و گفت: با رعایت موارد فوق و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران می توانیم در انجام کارهای بزرگ و پروژه های عظیم موفق عمل کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این نشست ضمن خیرمقدم به معاون وزیر و اعضاء هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ، گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان خراسان جنوبی را تشریح کرد.

سید محمود هاشمی با اشاره به بهره برداری از 3 شهر و 101 روستا طی نیمه اول سالجاری و همچنین آغاز عملیات اجرایی به 388 روستا طی همین مدت اعلام کرد : هزینه اجرای پروژه های افتتاحی 80 میلیارد تومان و اعتبار مورد نیاز برای پروژه هایی که جدیداً آغاز گردیده است 115 میلیارد تومان بوده و در مجموع برای پروژه های گازرسانی در حوزه شرکت گاز استان خراسان جنوبی 195 میلیارد تومان هزینه شده یا خواهد شد .

وی بیان کرد : با اجرا و تزریق گاز پروژه های گازرسانی در سطح استان در شش ماهه اول سالجاری ، تعداد شهرها و روستاهای گازدار استان به 29 شهر و 385 روستا افزایش یافت . ضمناً هدفگذاری شرکت گاز استان ، بهره برداری از 4 شهر و بیش از 200 روستا در طول سالجاری بوده که بخشی از این هدف شامل 3 شهر و 101 روستا طی نیمه ابتدایی امسال انجام شده و تنها شهر فاقد گاز باقیمانده استان و سایر روستاهای هدف سالجاری، با یاری خدا و توان و همت کارکنان شرکت گاز استان و حمایت شرکت ملی گاز در تامین بموقع نقدینگی ، تا پایان سال محقق خواهد گردید .

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در پایان از اهتمام شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در تزریق گاز پروژه احداث خط انتقال 12 اینچ سربیشه به نهبندان به طول حدود 126 کیلومتر با اعتبار 80 میلیارد تومان تقدیر نمود .

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه گاز افتخار دولت و ملت است بر برندسازی در صنعت گاز کشور تاکید کرد.
1397/7/18 چهارشنبه
....

توانمندسازی؛ موجب رشد و شکوفایی در کشور می شود

با توانمند سازی افراد، یک کشور می تواند در راه رشد و شکوفایی قدم بردارد و این یکی از کارهای مهمی است که شرکت ملی گاز ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود و با هدف افزایش اعتماد در مردم انجام می دهد.

 

با توانمند سازی افراد، یک کشور می تواند در راه رشد و شکوفایی قدم بردارد و این یکی از کارهای مهمی است که شرکت ملی گاز ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود و با هدف افزایش اعتماد در مردم انجام می دهد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران  در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 494 پروژه گازرسانی که باحضور محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین محلی و استانی در شهر نهبندان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر ما توانمندسازی را فراموش کرده ایم و خدمتگزاری را اصل قرار داده ایم، این در حالی است که با توانمند سازی می شود موجب رشد و شکوفایی جامعه شد.

 

مهندس عراقی با اشاره به اینکه توسعه در فیزیک و برج نبوده بلکه در اوج و ایجاد موج در ذهن است، افزود : این شرکت، گاز را در تمام نقاط کشور توزیع و زمینه توسعه را فراهم کرده است و حال امر توسعه بر عهده مردم است که با استفاده از خلاقیت، نوآوری و بهره گیری از توانمندی های خود توسعه را ایجاد کنند.

 

وی با اشاره به اینکه هیچ کشوری مانند ایران دارای شبکه گازرسانی شهری و روستایی نیست ، گفت : گاز برای سوختن نیست و برای ساختن است و از آنجایی که گاز طبیعی هزاران کیلومتر از خلیج فارس انتقال داده می شود، در نتیجه باید ایده‌هایی در این خصوص برای ایجاد توسعه و ارزش افزوده داشته باشیم.

 

عراقی با بیان اینکه تأمین اعتبار گازرسانی به خراسان‌جنوبی به سادگی صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: برای به دست آوردن پول باید تلاش کرد و تلاش هم در تولید است.

 

وی ادامه داد: بهره برداری از خطوط انتقال گاز سربیشه- نهبندان و سربیشه-درح، گازرسانی به سه شهر نهبندان، شوسف و درح، گازرسانی به 101 روستا و آغاز عملیات اجرایی به 388 روستا در سطح استان با هزینه ای بالغ بر 2743 میلیارد ریال انجام می شود.

 

به گفته ی وی، با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهر نهبندان امکان گازرسانی به بیش از ۵ هزار خانوار ساکن در این شهر فراهم می شود .

1397/7/14 شنبه
....

آمادگی شهر نهبندان برای جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت

بهترین و کلیدی‌ترین خدمت در حوزه زیرساختی استان، تامین زیرساخت‌هایی اعم از آب و گاز است که در این راستا همه با هم باید تلاش کنیم این زیرساخت کلیدی که یکی از کلیدواژه‌های توسعه صنعت است را حفظ کنیم.

 

بهترین و کلیدی‌ترین خدمت در حوزه زیرساختی استان، تامین زیرساخت‌هایی اعم از آب و گاز است که در این راستا همه با هم باید تلاش کنیم این زیرساخت کلیدی که یکی از کلیدواژه‌های توسعه صنعت است را حفظ کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدمهدی مروج الشریعه،استاندار خراسان جنوبی در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 494 پروژه گاز رسانی در استان خراسان شمالی که با حضور مهندس حمید رضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و هیت همراه و جمعی از مسئولین استانی و محلی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه گارسانی که در سطح استان شاهد آن هستیم نشان از عزم دولت برای گسترش این نعمت الهی در سطح کشور و رفع محرومیت زدایی است لذا جا دارد از تمام کسانی که برای این مهم تلاش و کوشش به خرج دادند، تشکر و قدردانی کنم.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه دولت با تمام توان با مدیریت و عقلانیت در میدان کار است، تصریح کرد: این نمونه کار یکی از آن فعالیت هاست که در یکی از استان های کشور که خود سومین استان از نظر مساحت است انجام شد که دست مریزاد دارد.

 

وی در ادامه سخنان خود در خصوص بهره برداری از خط لوله انتقال گاز سربیشه- نهبندان بیان داشت: برای حضور سرمایه گذار در این منطقه و توسعه هرچه روز افزون صنعت، ما نیاز  به زیر ساخت ها من جمله انرژی گاز داشتیم که خوشبختانه با ورود این نعمت الهی و با تلاش شبانه روزی تمام دست اندرکاران این مهم صورت گرفت.

 

مروج الشریعه تصریح کرد: امروز به همه سرمایه‌گذاران اعلام می‌کنیم که نهبندان هیچ مشکلی برای تامین زیرساخت سرمایه‌گذار ندارد و آینده درخشانی را برای شهرک صنعتی نهبندان پیش‌بینی می‌کنیم و حاضریم از سرمایه گذاران در این منطقه استقبال کنیم.

 

وی ضمن ابراز خرسندی از این مهم که گاز زودتر از موعد مقرر به منطقه رسید بیان کرد: هرگز پیش بینی نمی کردیم گاز زودتر از موعد به اینجا برسد که این کار به حول و قوه الیه صورت پذیرفت.

 

مروج‌الشریعه با بیان اینکه سهم استان در سال جاری برای اشتغال 118 میلیارد تومان بوده است خاطرنشان کرد: این میزان به 144 میلیارد تومان افزایش یافته که و در این راستا 112 میلیارد و 700میلیون تومان تسهیلات اشتغال تا به امروز پرداخت شده است.

1397/7/14 شنبه
....

بهره برداری و آغاز عملیات ۴۹۴ پروژه گازرسانی در استان خراسان جنوبی

طی مراسمی با حضور مهندس حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ،مهندس حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، مهندس سعید مومنی مدیر گازرسانی، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استانی، ۴۹۴ پروژه گازرسانی روز شنبه مورخ۱۴ مهر ماه به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

 

طی مراسمی با حضور مهندس حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ،مهندس حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، مهندس سعید مومنی مدیر گازرسانی، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استانی، ۴۹۴ پروژه گازرسانی روز شنبه مورخ۱۴ مهر ماه به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در این خصوص اظهار کرد :بهره برداری از خطوط انتقال گاز سربیشه - نهبندان و سربیشه - درح، گازرسانی به سه شهر نهبندان شوسف و درح، گازرسانی به ۱۰۱ روستا و آغاز عملیات اجرایی به ۳۸۸ روستا در سطح استان با هزینه ای بالغ بر ۲۷۴۳ میلیارد ریال انجام می شود.

 

وی در ادامه در خصوص برخورداری شهر نهبندان از نعمت گاز طبیعی بیان داشت: گازرسانی به شهر نهبندان با اعتبار بالغ بر ۹۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران انجام شد.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گازرسانی به شهر نهبندان در دو بخش اجرای خط انتقال گاز سربیشه - نهبندان و اجرای شبکه داخلی شهر نهبندان انجام شده است، افزود: اجرای خط انتقال گاز سربیشه - نهبندان با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال به شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران محول شده بود که به حول و قوه الهی به پایان رسید.

 

هاشمی در خصوص شبکه داخلی گاز شهر نهبندان نیز گفت : اجرای شبکه داخلی شهر نهبندان شامل اجرای ۱۳۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث و نصب ۴ ایستگاه تقلیل فشار درون شهری ، احداث و نصب شبکه یک ایستگاه حفاظت‌‌ کاتدیک با اعتباری برابر ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی شرکت گاز استان به اتمام رسیده است. همچنین گازرسانی به شهر شوسف از توابع شهرستان نهبندان با احداث ۳۳ کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه و نصب یک ایستگاه TBS و یک ایستگاهCGS  و نصب ۸۰۰ انشعاب با هزینه ۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

هاشمی ادامه داد: گازرسانی به شهر به شهر درح از توابع شهرستان سربیشه نیز با احداث ۲۸ کیلومتر خط انتقال و نصب یک ایستگاه سی جی اس و یک ایستگاه تی بی اس، ۸۰ کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه و نصب ۱۳۷ انشعاب و با هزینه ۱۱۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که به بهره برداری می‌رسد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گازرسانی به شهرهای مختلف استان اظهار داشت: با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهر نهبندان امکان گازرسانی به بیش از ۵ هزار خانوار ساکن در این شهر فراهم می شود .

 

وی در پایان خاطرنشان کرد : همزمان با گازرسانی به شهر نهبندان مطالب مطالعات مهندسی جهت گازرسانی به تعداد قابل توجهی از روستاهای واقع در شهرستان نهبندان نیز در دست انجام بوده که در صورت تخصیص به موقع اجرای عملیات گازرسانی به این روستاها نیز در برنامه شرکت گاز استان خراسان جنوبی قرار خواهد گرفت.

1397/7/14 شنبه
....

نتایج پروژه های شرکت ملی گاز ایران در متن زندگی مردم جلوه گر می شود

نتایج پروژه های شرکت ملی گاز ایران در متن زندگی مردم جلوه گر می شود، از سختی اهالی شهرها و روستاها می کاهد و آسایش و رفاه را به آنها هدیه می‌دهد.

 

نتایج پروژه های شرکت ملی گاز ایران در متن زندگی مردم جلوه گر می شود، از سختی اهالی شهرها و روستاها می کاهد و آسایش و رفاه را به آنها هدیه می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ، حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران ظهر امروز شنبه ۱۴ مهرماه در مراسم بهره برداری از خط انتقال گاز سربیشه - نهبندان که با حضور مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت :اجرای پروژه خط انتقال گاز سربیشه نهبندان با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال در مدت زمان ۱۸ ماه مصوب شده بود اما همگرایی و تفکر تیمی همه عوامل دست اندرکار باعث شد پروژه در کمتر از ۱۱ ماه به اتمام برسد.

 

وی با اشاره به اینکه هیچگاه اجازه ندادیم پروژه در مواجهه با موانع فرا رو متوقف شود گفت: نیاز های کالایی پروژه از طریق موجودی انبار رفع می شد و در مقاطعی نیز با حمایت و تعامل تولیدکنندگان داخلی سعی کردیم به هر نحو ممکن اقلام مورد نیاز را تامین کرده و به پروژه برسانیم.

 

تربتی در ادامه یکی دیگر از عوامل موثر در موفقیت پروژه را توجه به برنامه‌ریزی و منابع انسانی دانست و افزود : برنامه ریزی پروژه به گونه‌ای بود که در هر لحظه میزان پیشرفت پروژه رصد می‌شد تا در صورت بروز کوچکترین اشکال همکاران بلافاصله وارد عمل شوند ضمن آنکه هر موقع پیمانکار با کمبود نیروی فنی مواجه می شد نیروی متخصص طرح از دیگر پروژه ها به یاری آمده و با تجربه ی بالای خود، موانع را رفع کرده و به روند تکمیل پروژه شتاب بخشیدند.

 

به گفته تربتی این پروژه با توجه به رعایت دقیق اصول ایمنی بدون کوچکترین حادثه و با شایسته ترین کیفیت به اتمام رسید به نحوی که همزمان با تزریق گاز پروژه آماده تحویل به بهره بردار شد.

 

وی در ادامه بیان داشت: خدا را شاکریم که پروژه قبل از زمستان به اتمام رسید و شاهد بهره مندی مردم این منطقه از نعمت گاز هستیم.

 

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اظهار امیدواری کرد که با ورود گاز به این منطقه شاهد محرومیت زدایی و افزایش توسعه صنایع باشیم.

1397/7/14 شنبه
....

12345678910...>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما