صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
25 شهر و 292 روستای خراسان جنوبی به شبکه سراسری گاز متصل است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: درحال حاضر 25 شهر مشتمل بر 95 درصد خانوار شهری و 292 روستا مشتمل بر 46 درصد خانوار روستایی خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند .

 

 

 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: درحال حاضر 25 شهر مشتمل بر 95 درصد خانوار شهری و 292 روستا مشتمل بر 46 درصد خانوار روستایی خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، سید محمود هاشمی صبح امروز با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در استان به سئوالات مردم استان پاسخ گفت.
وی بیان کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی دراستان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا می باشد .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر 4940 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در مناطق شهری و روستایی استان اجرا گردیده که  625 کیلومتر از شبکه مزبور سال گذشته در استان اجرا شده است.
هاشمی  بیان کرد: برای بهره مندی و توزیع متوازن این نعمت الهی در اقصی نقاط استان 2440 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در مناطق شهری و 2500 کیلومتر در مناطق روستایی استان اجرا شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 826 کیلومتر خطوط انتقال گاز در سطح استان خراسان جنوبی اجرا شده است اظهارکرد: تا کنون بیش از 114 هزار انشعاب گاز در سطح استان نصب شده و بیش از 213 هزار مشترک تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند.
وی با اشاره به حضور در مرکز سامد وپاسخگویی به سئوالات مردم استان اظهار داشت: هم استانیهای عزیز  سئوالات مورد نظر خود را پیرامون مباحث گازرسانی ، خدمات رسانی ، نصب انشعاب ، اشتراک پذیری ، امداد رسانی ، اداری و یا هرگونه مشکل ، نقطه نظر و یا پیشنهادی را در هر نقطه از استان با برقراری ارتباط با شماره تماس 111 مطرح و بصورت مستقیم پاسخ خود را دریافت و راهنمایی های لازم انجام پذیرفت.
سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسوولان استان مطرح و پیگیری کنند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی صبح امروز بهمراه مسئولین این شرکت ، به منظور پاسخگویی مستقیم و بلاواسطه به سئوالات ، درخواست ها و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در استان حضور یافتند.

1397/3/6 يكشنبه
....

رسیدگی به درخواست مشترکان شرکت گاز خراسان جنوبی درکمترین زمان ممکن

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی برتعامل گسترده بارسانه ها برای معرفی هرچه بیشترفعالیت ها وخدمات این شرکت تاکید کرد و گفت: باید درکمترین زمان ممکن  به درخواست ها و شکایت مردمی و مشترکین رسیدگی شود.

 

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی برتعامل گسترده بارسانه ها برای معرفی هرچه بیشترفعالیت ها وخدمات این شرکت تاکید کردوگفت: باید درکمترین زمان ممکن  به درخواست ها و شکایت مردمی و مشترکین رسیدگی شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان خراسان جنوبی، سیدمحمودهاشمی به اتفاق اعضای هیات مدیره به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در روابط عمومی این شرکت، با رئیس و کارکنان آن مجموعه دیدار و گفتگو نمود .
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در این دیدار با تبریک ماه مبارک رمضان و تقارن آن با روز ارتباطات و روابط عمومی از فعالیت ها و اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت گاز استان قدردانی کرد
وی با اشاره به رسالت خطیر و ارزشمند روابط عمومی در جامعه امروز بشری افزود: امروزه توسعه روابط عمومی برای ترویج فرهنگ ارتباطات و معرفی فعالیت ها و خدمات سازمانها ، یک امر ضروری و انکار ناپذیر است.
هاشمی به رسیدگی درخواست ها و شکایت مردمی و مشترکین در کمترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: از دیگر وظایف روابط عمومی تعامل گسترده با رسانه ها برای معرفی هرچه بیشتر فعالیت ها و خدمات شرکت گاز است.
وی با اشاره به افزایش اعتماد مردم به شرکت گاز، افزود: خوشبختانه مجموعه کارکنان شرکت گاز استان  خراسان جنوبی با ارائه عملکرد صحیح و کارنامه درخشان از خود توانستند اعتماد مردم را جلب کنند
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی هم در این دیدار با گرامیداشت روز ارتباطات  و روابط عمومی اظهار داشت: 27 اردیبهشت ماه، تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، در دنیای بزرگ و درحال تغییر کنونی است.
فاطمه قربانی با قدردانی از حمایت های همه جانبه مدیرعامل شرکت گاز استان در توسعه فرهنگ اطلاع رسانی در شرکت گاز خراسان جنوبی،  عملکرد واحد روابط عمومی در آیتم های گوناگونی چون ، ارتباطات رسانه ای ،میزان کمیت و کیفیت اخبار، مراسم و تشریفات، تبلیغات و انتشارات، فعالیت های پژوهشی، ارتباطات اجتماعی و فعالیت های الکترونیکی و ... را تشریح کرد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای مجموعه روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی  قدردانی گردید.

1397/3/5 شنبه
....

تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی قهرمان مسابقات جام رمضان بسیج ادارات بیرجند شد

  تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی پس از غلبه بر تیم های استانداری، فرودگاه، آتش نشانی و انصار الرضا سپاه با اقتدار قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان بسیج شهرستان بیرجند شد .

 

  تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی پس از غلبه بر تیم های استانداری، فرودگاه، آتش نشانی و انصار الرضا سپاه با اقتدار قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان بسیج شهرستان بیرجند شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ؛ مسابقات والیبال جام رمضان بسیج شهرستان بیرجند یادواره اولین شهیدمدافع حرم استان خراسان جنوبی (شهیدمرتضی بصیری پور ) با شرکت 12 تیم و با انجام 20 بازی به مدت یک هفته باهمکاری تربیت بدنی بسیج شهرستان بیرجند درسالن ورزشی 5 اذر انجام شد.
درپایان این دوره ازمسابقات تیم شرکت گازمقام اول تیم تیپ انصار مقام دوم و تیم سازمان اتش نشانی مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خودنمودند. ضمنا کاپ اخلاق این دوره ازمسابقات به تیم فرودگاه بیرجند تعلق گرفت.

1397/3/1 سه‌شنبه
....

راهیابی تیم شرکت گاز خراسان جنوبی به مرحله فینال مسابقات بسیج ادارات بیرجند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، اولین دوره مسابقات بسیج ادارات شهرستان بیرجند، یادواره اولین شهید مدافع حرم مرتضی بصیری پور با حضور 12 تیم در 4 گروه از 24 اردیبهشت ماه جاری آغاز شد.

 

 

 تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی فینالیست مسابقات بسیج ادارات شهرستان بیرجند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، اولین دوره مسابقات بسیج ادارات شهرستان بیرجند، یادواره اولین شهید مدافع حرم مرتضی بصیری پور با حضور 12 تیم در 4 گروه از 24 اردیبهشت ماه جاری آغاز شد.
تیم والیبال شرکت گاز خراسان جنوبی توانست پس از غلبه بر تیم های استانداری، فرودگاه و آتش نشانی با اقتدار به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه یابد.
در دیدار نهایی این مسابقات تیم های شرکت گاز و سپاه انصارالرضا در سالن 5 آذر به مصاف هم خواهند رفت.

1397/2/30 يكشنبه
....

470 واحد صنعتی و تولیدی خراسان جنوبی به شبکه گاز طبیعی متصل است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: تا کنون گازرسانی به 470 واحد صنعتی و تولیدی در استان انجام شده که از این تعداد ،  56 واحد در سال گذشته به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: تا کنون گازرسانی به 470 واحد صنعتی و تولیدی در استان انجام شده که از این تعداد ،  56 واحد در سال گذشته به شبکه گاز طبیعی متصل گردیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، " سیدمحمود هاشمی" با اشاره به تلاش های انجام شده در راستای توسعه شبکه های گازرسانی واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: برنامه شرکت گاز خراسان جنوبی برای سال جاری نیز گازرسانی به 600 واحد تولیدی و صنعتی دیگر می باشد.
وی با اشاره به مصوبه شورای اقتصاد درباره قدرالسهم خطوط اختصاصی مورد نیاز جهت گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: بر اساس مفاد آیین نامه اجرایی ، قدرالسهم خطوط اختصاصی مورد نیاز جهت گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی متناسب با میزان سوخت مایع دریافتی  در سه سال آخر فعالیت هر واحد مشمول اعطای یارانه گردیده که بر همین اساس میزان تخصیص یافته به هر واحد متفاوت بوده و سقف تعهدات موضوع مصوبه 2400 میلیون ریال تعیین گردیده است .
هاشمی ادامه داد: همچنین با عنایت به استقبال مشترکین در مصرف گاز CNG در استان که نشان دهنده انتخاب آگاهانه مردم در جایگزینی سوخت گاز به جای بنزین است ، در حال حاضر ۲۴ جایگاه CNG در استان خراسان جنوبی فعال و در حال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشد .
1397/2/26 چهارشنبه
....

12345678910...>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما