صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
مصرف بالغ بر 760  میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 6 ماهه نخست امسال
 • 1396/7/19 چهارشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی مصرف بالغ بر 760 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی در 6 ماهه نخست امسال

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر760 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر760 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، "سید محمود هاشمی"، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بالغ بر 582 میلیون متر مکعب گاز طبیعی با 77 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده است و پس از آن بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف بیش از  76 میلیون مترمکعب ،  10 درصد میزان مصرف گاز را در شش ماهه نخست امسال به خود اختصاص دادند .

    مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد، همچنین در بخش های صنعتی ، سیمان و حمل نقل نیز در مجموع 13 درصد گاز طبیعی در استان مصرف شده است.

  هاشمی با اشاره به اینکه درحال حاضر 21 شهر و 215 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، بیان کرد : در حال حاضر 93 درصد خانوار شهری و 36.5 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی می باشند .

ظهر امروز بر اثر بی احتیاطی ماشین الات شهرداری اسلامیه گاز مردم شهر اسلامیه قطع شد.
 • 1396/7/12 چهارشنبه قطعی گاز بر اثر برخورد ماشین الات شهرداری با خط تغذیه گاز اسلامیه ظهر امروز بر اثر بی احتیاطی ماشین الات شهرداری اسلامیه گاز مردم شهر اسلامیه قطع شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی،شهرداری اسلامیه به دلیل حفاری و عدم اخذ مجوزهای لازم از شرکت گاز  ظهرامروز اقدام به حفاری نموده که بر اثر بی احتیاطی صورت گرفته از سوی ماشین آلات شهرداری و برخورد با خط تغذیه شهر اسلامیه سبب قطعی گاز مشترکین  شهر اسلامیه ،روستاهای باغستان علیا، باغستان سفلا، مهران کوشک شده است.

   

   

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی،شهرداری اسلامیه به دلیل حفاری و عدم اخذ مجوزهای لازم از شرکت گاز  ظهرامروز اقدام به حفاری نموده که بر اثر بی احتیاطی صورت گرفته از سوی ماشین آلات شهرداری و برخورد با خط تغذیه شهر اسلامیه سبب قطعی گاز مشترکین  شهر اسلامیه ،روستاهای باغستان علیا، باغستان سفلا، مهران کوشک شده است..

  در حال حاضر تیم امداد اداره گاز شهر اسلامیه در حال رفع خطوط صدمه دیده هستند و با اتمام عملیات ترمیم و رفع آسیب دیدگی این خطوط، گاز شهروندان اسلامیه در کوتاه ترین زمان ممکن وصل خواهد شد.

  روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی  بر لزوم هماهنگی قبلی، اخذ استعلام کتبی و مجوزهای قانونی از شرکت گاز قبل از انجام  هرگونه حفاری در شهرها و روستاهای گازدار استان تاکید کرد.

دیدار معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با معاون استاندار خراسان جنوبی
 • 1396/7/12 چهارشنبه دیدار معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با معاون استاندار خراسان جنوبی

  معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی دیدار کرد.

   

   

  معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی دیدار کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، غلامرضا مشایخی" معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران "در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای خراسان جنوبی و فعالیتهای انجام شده در امرگازرسانی به مردم شریف استان، اظهار داشت: زیر ساختهای بسیار خوبی در امر گازرسانی در سطح استان ایجاد شده است که امیدواریم با حمایت ها و تعاملات بیش از بیش مسئولان استانی با شرکت گاز ، شاهد رشد بیش از پیش گازرسانی به روستاهای استان باشیم .

  معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی نیز با تشکر و قدردانی از اقدامات صورت گرفته در امر گازرسانی به ویژه به نقاط محروم و مرزی استان اظهار داشت: قطعا با گازرسانی به مناطق موجود به ویژه شهر و روستاهای محروم استان ، اقدامی مهم و ارزشمند در راستای توجه به زیرساخت ها و توسعه همه جانبه ی استان به ویژه در حوزه صنایع، معادن و مناطق محروم استان فراهم خواهد گردید.

تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد
 • 1396/7/12 چهارشنبه طی مراسمی : تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد

  طی مراسمی با حضور معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، جمعی از مدیران استانی و کارکنان شرکت گاز استان، سید محمود هاشمی بعنوان "مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی" منصوب گردید.

   

   

  طی مراسمی با حضور معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان، جمعی از مدیران استانی و کارکنان شرکت گاز استان، سید محمود هاشمی بعنوان "مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی" منصوب گردید..

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، اظهار داشت: تلاش و پشتکار صورت گرفته توسط کارکنان شرکت گاز استان خراسان جنوبی با توجه گستردگی ، شرایط مرزی و شرایط روستاها توانسته این استان را در حوزه گازرسانی به شکوفایی برساند.

  غلامرضا مشایخی بیان کرد: حمایت ها و همکاری های همه جانبه دستگاه های اجرایی در استان خراسان جنوبی با شرکت گاز استان سبب شکوفایی بیش از بیش گازرسانی در این منطقه گردیده است که این نوع تعامل در استان جای تقدیر و قدردانی دارد.

  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در ادامه این مراسم با تشکر از خدمات شرکت ملی گاز ایران در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: با توجه به گذشت تنها یک دهه از فعالیت شرکت گاز در استان خراسان جنوبی امروزه شاهد هستیم که بیش از 90درصد جمعیت شهری و بیش از 30درصد جمعیت روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

  در پایان این مراسم از از زحمات و فعالیت های مهندس فرشید دشتی تقدیر و قدردانی و مهندس سید محمود هاشمی به عنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی معرفی گردید

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی منصوب شد
 • 1396/7/12 چهارشنبه از سوی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی منصوب شد

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در حکمی از سوی مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.

   

   

  مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در حکمی از سوی مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، طی حکمی از سوی مهندس مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، سید محمود هاشمی  بعنوان "مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان خراسان جنوبی" منصوب شد.

  همچنین در این حکم از زحمات و تلاش های فرشید دشتی به عنوان مدیرعامل سابق این شرکت تقدیر و قدردانی گردیده است.

  شایان ذکر است هاشمی پیش از این ریاست امور مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز خراسان جنوبی بر عهده داشته است.

  متن حکم به شرح ذیل می باشد :


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
 


مجری سایت : شرکت سیگما