صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
روستای محمدآباد شهرستان قاینات به شبکه گاز سراسری متصل شد

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در آستانه سال نو روستای محمدآباد علم شهرستان قاینات به شبکه سراسری گاز رسانی متصل شد .

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در آستانه سال نو روستای محمدآباد علم شهرستان قاینات به شبکه سراسری گاز رسانی متصل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ،" سید محمود هاشمی" اظهار اشت: 26 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه هزینه شده است .

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی بیان کرد: : برای اجرای این پروژه 31 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، یک ایستگاه تقلیل فشار، یک ایستگاه حفاظت کاتدیک و 400 علمک اجرا شده است.

وی بیان کرد : با بهره برداری از این پروژه،  450 خانوار این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند  .
1396/12/28 دوشنبه
....

بهره مندی کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در دهه فجر سال جاری خبر داد .

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از برخورداری کلیه خانوارهای شهری شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهرهای طبس مسینا و گزیک در دهه فجر سال جاری خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی " با اشاره به آخرین وضعیت گاز رسانی به این شهرستان اظهار داشت: درحال حاضر شهرهای اسدیه ، قهستان ، طبس مسینا ، گزیک و 29 روستا در شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی برخوردارمی باشند.
وی با اشاره به اینکه برای بهره برداری از پروژه های گازرسانی به شهرستان درمیان بیش از یک هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: در راستای گازرسانی به این شهرستان تاکنون بیش از 113 کیلومتر خط انتقال گاز، 415 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و بیش از 5800 انشعاب اجرا و نصب گردیده است.
شایان ذکر است تاکنون بیش از 4000 خانوار در این شهرستان مشترک گاز گردیده و از نعمت گاز طبیعی بهره مند  شده اند.
1396/12/27 يكشنبه
....

توصیه های ایمنی گاز در ایام نوروز جدی گرفته شود

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: رعایت نکات ایمنی در ایام عید و مسافرت‌های نوروزی باید در منازل جدی گرفته شود.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: رعایت نکات ایمنی در ایام عید و مسافرت‌های نوروزی باید در منازل جدی گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی" از مردم استان خراسان جنوبی خواست با رعایت نکات ایمنی در ایام نوروز، امنیت و آسایش را به خانواده‌های خود هدیه دهند.
وی تصریح کرد: شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن آرزوی سالی خوش برای آحاد مردم شریف استان از هم‌استانی‌های خراسان جنوبی خواست تا با رعایت نکات ایمنی در ایام نوروز امنیت و آسایش را به خانواده خود هدیه کنند.
روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی نیز در اطلاعیه نوروزی خود مردم خراسان جنوبی را به رعایت نکات ایمنی فراخوانده که مهم‌ترین آن در ادامه می‌آید:
*فقط از لوازم گازسوز استاندارد استفاده کنید.
*اگر به بعضی از شیرهای مصرف فعلی ، هیچگونه وسیله گازسوزی وصل نشده و مورد استفاده قرار نمی‌گیرند لازم است حتماً با درپوش مسدود شوند تا چنانچه احیاناً شیر مصرف باز شد و یا دارای نشتی بود، گاز از لوله خارج نشده و حادثه‌ای به وجود نیاید.
*چنانچه برای مدت طولانی قصد استفاده از وسایل گازسوز را نداشته باشید حتماً شیر مصرف آن را به حالت بسته نگه دارید.
*در صورت ترک منزل برای مدت طولانی حتماً شیر اصلی گاز مجاور کنتور را علاوه بر شیرهای داخلی منزل ببندید.
*در موقع برگشت از مسافرت و هنگامی‌ که قصد دارید شیر اصلی گاز مجاور کنتور را باز کنید، در ابتدا لازم است اطمینان حاصل کنید که همه شیرهای مصرف وسایل گازسوز بسته است؛ در غیر این صورت حتی اگر شیر مصرف یک وسیله باز باشد امکان بروز خطر وجود دارد.
*برای اطمینان از عدم وجود نشتی گاز، قطعات لوازم گازسوز و محل اتصال‌های آن‌ها به سیستم لوله‌کشی را دائماً به‌ وسیله اسفنج و کف مواد شوینده بازرسی کنید، چنانچه بر روی هر یک از آن‌ها حبابی تشکیل شود نشان‌دهنده نشت گاز است؛ چنانچه هنگام آزمایش متوجه نشت گاز شدید فوراً شیر مصرف آن وسیله گازسوز را ببندید و نسبت به بررسی و رفع علت اقدام کنید.
* توجه کنید که هرگز برای پیدا کردن محل نشت گاز از شعله کبریت و امثال آن استفاده نکنید.
*اجاق گاز و سایر لوازم گازسوز را در معرض کوران هوا و جریان باد قرار ندهید و از سر رفتن غذا بر روی اجاق گاز جلوگیری کنید.
*هنگام استشمام بوی گاز ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا نفرات را از محل خارج و سپس شیر اصلی گاز را بسته و از ایجاد هرگونه شعله یا جرقه خودداری کنید و مراتب را سریعاً به نیروهای پست امداد گاز به شماره 194 و یا آتش‌نشانی به شماره 125 اطلاع دهید.
*چنانچه در میان اطرافیان شما کسانی هستند که نحوه رفتار صحیح با لوازم گازسوز را نمی‌دانند و خطرات گاز را نمی‌شناسند، آن‌ها را راهنمایی کنید..
1396/12/26 شنبه
....

طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در خراسان جنوبی اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در این استان خبر داد و گفت: در این راستا قبض گاز مشترکین در هنگام قرائت شماره کنتور صادر می شود..

 

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در این استان خبر داد و گفت: در این راستا قبض گاز مشترکین در هنگام قرائت شماره کنتور صادر می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ،" سید محمود هاشمی" اظهار داشت: در فرآیند جدید مامور کنتور خوان شرکت گاز استان با مراجعه به درب منزل پس از قرائت کنتور، اطلاعات را در سیستم همراه خود ثبت و پس از اتصال به سرور اصلی و پردازش اطلاعات، قبض گاز صادر شده را در محل بوسیله چاپگر همراه خود چاپ و تحویل مشترک می‌دهد.

وی به مزایای این طرح اشاره کرد و افزود: قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل قبوض گاز بها به مشترکین در همان لحظه، از بین رفتن زمان بین قرائت و تحویل قبوض، کاهش مراجعات مامور کنتورخوانی و اطمینان از توزیع و تحویل به موقع قبوض از جمله مزایای طرح قرائت و چاپ آنی قبوض گاز است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی ،کاهش هزینه های رفت و آمد و کاهش اثرات مخرب آلودگی زیست محیطی، همزمانی زمان قرائت و صدور قبض در زمان های تغییر فصل به منظور رعایت حقوق مشتریان و شفاف سازی محاسبه قبوض را از دیگر مزایای این طرح عنوان نمود.
هاشمی تصریح کرد: بازه زمانی پرداخت قبوض در سیستم فعلی به گونه ای است که پس از چاپ قبض، امکان عدم تحویل قبض صادره در مرحله توزیع به دست مشترکین وجود دارد و این موضوع زمینه ساز مشکلات احتمالی برای مهلت زمان پرداخت می شود ولی با قرائت و چاپ آنی صورتحساب از لحظه صدور قبض و تحویل آن به مشتری مهلت زمان پرداخت محاسبه خواهد شد.
وی با اشاره به اجرای طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در استان و به صورت پایلوت در شهرستان سربیشه قبض گاز به صورت آنی برای مشترکین در همان زمان قرائت شماره کنتور صادر می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی یادآور شد: این طرح از اواسط اسفند ماه امسال برای مشترکین شهرستان سربیشه اجرا شده تا به ترتیب در همه نقاط استان برای مشترکین خانگی و تجاری اجرا شود.
1396/12/23 چهارشنبه
....

مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و بانوان کارمند این شرکت مراسم روز زن و بزرگداشت مقام مادر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

 

 

با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و بانوان کارمند این شرکت مراسم روز زن و بزرگداشت مقام مادر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ، در این مراسم "سید محمود  هاشمی "مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن تبریک ایام ولادت حضرت  فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) طی سخنانی حضور بانوان در شرکت گاز استان را فرصتی مغتنم برشمرد و اظهار داشت : بخش قابل توجهی از  موفقیتها و پیشرفتهای شرکت گاز استان  مرهون زحمات و تلاشهای بانوان متعهد و ارزشمندی است که با الگوبرداری از سیره حضرت زهرا (س) و حفظ عفت و مسئولیت مادری  فرصت خدمت پیدا نموده اند.

وی افزود : نقش زنان و بانوان ما در جامعه اسلامی که الگو گرفته از خصایص اخلاقی ، اعتقادی و اجتماعی حضرت فاطمه (س) بعنوان برجسته ترین بانوی دو عالم که در کنار کار و تلاش به نقش مادری نیز می پردازند دو چندان است .

هاشمی ادامه داد: : خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانون مداری را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

 

گفتنی است در انتهای این مراسم از بانوان کارمند شرکت گاز خراسان جنوبی با اهدای گل و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

1396/12/21 دوشنبه
....

12345678910...>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما