صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
برندسازی در صنعت گاز کشور افتخار دولت و ملت است 

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه گاز افتخار دولت و ملت است بر برندسازی در صنعت گاز کشور تاکید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی شرکت گازخراسان جنوبی، "حمیدرضا عراقی "در نشست هیأت رئیسه شرکت گاز استان خراسان جنوبی به بحث جانشین پروری اشاره کرد واظهار داشت: با توجه به وظایف بزرگ و خطیر این شرکت همیشه بایستی جانشین پروری و پرورش مدیران و نیروهای متخصص اولویت داشته باشد تا چرخه اقتصاد و تولید در این صنعت بزرگ رو به رشد و تعالی باشد.

وی درباره اعتمادسازی گفت: اعتماد به سختی به دست می آید ولی با یک لحظه غفلت از بین خواهد رفت بنابراین مدیران باید در جهت ایجاد اعتماد در سطح شرکت و جامعه تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر این که منابع انسانی بزرگترین ارزش و سرمایه اصلی شرکت ملی گاز است تصریح کرد: اعتماد و اتکای کارمندان شرکت گاز سبب شده است که با موفقیت بحران های زیادی را پشت سر بگذاریم.

عراقی با اشاره به اینکه رسالت شرکت گاز فقط خدمت رسانی نیست اظهار داشت: توانمند سازی نیروی انسانی از خدمتگزاری دارای اهمیت بیشتری است، به گونه ای که نیروی انسانی باید به این باور برسد که رسالت شرکت به صورت  فرد فرد است.

وی با ذکر سه نکته کاربردی شامل : افتخار به کار، اعتماد به سازمان و لذت بردن کارمندان در کنار هم بودن را برای رسیدن به هدف و ایجاد رقابت در پیشبرد کارها مورد تاکید قرارداد و گفت: با رعایت موارد فوق و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران می توانیم در انجام کارهای بزرگ و پروژه های عظیم موفق عمل کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این نشست ضمن خیرمقدم به معاون وزیر و اعضاء هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ، گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان خراسان جنوبی را تشریح کرد.

سید محمود هاشمی با اشاره به بهره برداری از 3 شهر و 101 روستا طی نیمه اول سالجاری و همچنین آغاز عملیات اجرایی به 388 روستا طی همین مدت اعلام کرد : هزینه اجرای پروژه های افتتاحی 80 میلیارد تومان و اعتبار مورد نیاز برای پروژه هایی که جدیداً آغاز گردیده است 115 میلیارد تومان بوده و در مجموع برای پروژه های گازرسانی در حوزه شرکت گاز استان خراسان جنوبی 195 میلیارد تومان هزینه شده یا خواهد شد .

وی بیان کرد : با اجرا و تزریق گاز پروژه های گازرسانی در سطح استان در شش ماهه اول سالجاری ، تعداد شهرها و روستاهای گازدار استان به 29 شهر و 385 روستا افزایش یافت . ضمناً هدفگذاری شرکت گاز استان ، بهره برداری از 4 شهر و بیش از 200 روستا در طول سالجاری بوده که بخشی از این هدف شامل 3 شهر و 101 روستا طی نیمه ابتدایی امسال انجام شده و تنها شهر فاقد گاز باقیمانده استان و سایر روستاهای هدف سالجاری، با یاری خدا و توان و همت کارکنان شرکت گاز استان و حمایت شرکت ملی گاز در تامین بموقع نقدینگی ، تا پایان سال محقق خواهد گردید .

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در پایان از اهتمام شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در تزریق گاز پروژه احداث خط انتقال 12 اینچ سربیشه به نهبندان به طول حدود 126 کیلومتر با اعتبار 80 میلیارد تومان تقدیر نمود .

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه گاز افتخار دولت و ملت است بر برندسازی در صنعت گاز کشور تاکید کرد.
 
1397/7/18 چهارشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 144956398
    تعداد بازدید این صفحه: 543638
    در امروز: 22163

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما