صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین شرکت گاز استان خراسان جنوبی 

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخشهای شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان خراسان جنوبی خبرداد.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخشهای شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان خراسان جنوبی خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، " سید محمود هاشمی " با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزایش سطح کیفی خدمات ارایه شده و جلب رضایتمندی مشترکین می باشد ، اظهار کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین نیز از اولویت های شرکت گاز استان بوده و در این راستا، اقدامات ارزشمندی اجرایی شده و یا درحال برنامه ریزی و اجرا می باشد که در این راستا طرح سنجش «میزان رضایتمندی مشترکین خانگی در بخشهای شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان خراسان جنوبی» انجام شده است .
وی هدف از انجام این طرح را سنجش میزان رضایتمندی مشترکین شرکت گاز از نحوه ارائه خدمات این شرکت دانست و افزود: طرح مذکور به درخواست شرکت گاز استان و اجرای مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (شعبه خراسان جنوبی) برگزار شده است.
هاشمی درخصوص اجرای این طرح گفت: طرح نظرسنجی میزان رضایتمندی مشترکین خانگی شهری و روستایی از نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان شهری و روستایی در 10 شهرستان خراسان جنوبی، بخش ها و روستاهای تابعه به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه این طرح با حجم نمونه 3000 نفر در استان انجام شده ، ادامه داد: این طرح نظرسنجی توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (شعبه خراسان جنوبی) و از طریق بالغ بر 20 نیروی تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیم های شهرستانی انجام گردیده است .
 
1397/2/24 دوشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 136254059
    تعداد بازدید این صفحه: 518434
    در امروز: 31962

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما