صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستا و 3 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای چاه غیاث از توابع شهرستان سرایان 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: با حضور سرپرست محترم معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ، فرماندار ، امام جمعه ، مسولین استانی و محلی و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، عملیات اجرایی گازرسانی به 8 روستا با برآورد اعتبار 73 میلیارد ریال آغاز و همچنین پروژه گازرسانی به 45واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی با سرمایه گذاری 63 میلیارد ریال در شهرستان خوسف به بهره برداری رسید .

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به 6 روستا با سرمایه گذاری 26 میلیارد ریال و گازرسانی به 3 واحد صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری 5 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای چاه غیاث با برآورد اعتبار 9 میلیارد ریال با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار، امام جمعه ، مسئولین استانی و محلی در شهرستان سرایان به میمنت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در آیین بهره برداری از این پروژه ها در شهرستان سرایان اظهار داشت: برای بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستا ،  35 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
وی گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و یک ایستگاه حفاظت کاتدیک ، اجرا و 430 انشعاب نصب شده است و 474 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند.
هاشمی با اشاره به بهره برداری از پروژه گازرسانی به 3 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در سرایان گفت  : برای بهره برداری از این پروژه ،  4 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و 2 ایستگاه اندازه گیری گاز و یک انشعاب با اعتبار 5 میلیارد ریال اجرا شده است.
وی در خصوص گازرسانی به واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی شهرستان سرایان اظهار داشت: تاکنون 21 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که از این تعداد 4 واحد بر اساس مصوبه شورای اقتصاد و 17 واحد بر اساس مجموعه مقررات شرکت ملی گاز ایران گازرسانی شده است . همچنین گازرسانی به تعداد 18 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی دیگر در این شهرستان در دست اقدام می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای چاه غیاث ازتوابع شهرستان سرایان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این پروژه با مبلغ 9 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین اعتبار شده است.
وی اجرای 13 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب 70 انشعاب را از مشخصات این پروژه عنوان کرد .
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه 75 خانوار این روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد .
هاشمی با بیان اینکه شهرهای سرایان ، آیسک و سه قلعه به طور کامل تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد به خدمات گازرسانی به روستاها در این شهرستان اشاره کرد و گفت: از 19 روستای گازدار در این شهرستان ،  6 روستا در سال جاری به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه 94 درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند گفت: با اتمام گازرسانی به روستاهای در دست اجرا ، خانوار روستایی تحت پوشش  این شهرستان به 97 درصد افزایش خواهد یافت .
هاشمی با اشاره به اینکه تاکنون 313 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در شهرستان سرایان اجرا شده است افزود: از این مقدار ،  153 کیلومتر شبکه شهری و 160 کیلومتر شبکه روستایی در این شهرستان عملیاتی شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی در بخش حمل و نقل گفت : درحال حاضر  یک جایگاهCNG    فعال در شهرستان سرایان در حال ارائه خدمات می باشد .
 
1397/11/17 چهارشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 144955480
    تعداد بازدید این صفحه: 543629
    در امروز: 21245

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما