صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
گازرسانی ۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در خراسان جنوبی 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امسال قرار است عملیات گازرسانی را تا ورودی ۵۰۰ واحد صنعتی اجرا کنیم گفت: برای گازرسانی به این ۵۰۰ واحد صنعتی در سالجاری بیش از ۸۰  میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امسال قرار است عملیات گازرسانی را تا ورودی ۵۰۰ واحد صنعتی اجرا کنیم گفت: برای گازرسانی به این ۵۰۰ واحد صنعتی در سالجاری بیش از ۸۰  میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی" صبح امروز در بازدید از طرح های گازرسانی به واحدهای صنعتی استان در بیرجند اظهار داشت: علاوه بر خدمات شرکت گاز خراسان جنوبی در بحث گازرسانی در بخش های شهری و روستایی، در بخش گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی نیز در سال جاری و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فعالیت مناسبی داشته ایم.
وی افزود: در یازده سال گذشته و از ابتدای تشکیل شرکت گاز استان در مجموع حدود ۴۵۰ واحد صنعتی در خراسان جنوبی گازرسانی شدند . این در حالی است که تنها طی سال جاری و مقارن با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از مجموع آمار ۱۱ سال گذشته ، واحدهای صنعتی تحت پوشش گازرسانی قرار خواهند گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امسال قرار است عملیات گازرسانی را تا ورودی ۵۰۰ واحد صنعتی اجرا کنیم بیان کرد: در این راستا گازرسانی به این ۵۰۰  واحد صنعتی در مقایسه با ۴۵۰ واحد صنعتی که طی یازده سال گذشته گازرسانی شدند عملکرد مناسبی می باشد.
هاشمی تصریح کرد: در سال جاری اجرای خط اختصاصی تا ورودی واحد های تولیدی و صنعتی رایگان انجام می شود و هزینه اجرای آن از طریق مجموعه های تحت پوشش وزارت نفت تامین و پرداخت می‌شود.
وی با بیان اینکه برای گازرسانی به این ۵۰۰ واحد صنعتی در سال جاری بیش از ۸۰  میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است خاطرنشان کرد: در سال جاری و به برکت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴ شهر ، ۲۰۰ روستا و ۵۰۰ واحد صنعتی با هزینه ۳۰۰ میلیارد تومان گاز رسانی شده و یا خواهند شد.
                                                                                                                                                                               
هاشمی اظهار داشت: با اجرای پروژه‌های متعددی که در سطح خراسان جنوبی در حال انجام است خوشبختانه توانستیم خراسان جنوبی را به کارگاه گازرسانی تبدیل کنیم.
وی با بیان اینکه طی ۱۲ سال اخیر تاکنون ۵ هزار و ۸۹۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع را در سطح خراسان جنوبی اجرا کردیم افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۵۵۹ کیلومتر شبکه در مناطق شهری و ۳ هزار و ۳۳۳ کیلومتر در مناطق روستایی اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۲۶ هزار مشترک در خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند گفت: همچنین ۲۴ جایگاه سی ان جی نیز در استان گاز دار هستند و مردم از خدمات این جایگاه ها استفاده می کنند.
 
1397/9/26 دوشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 141429697
    تعداد بازدید این صفحه: 532930
    در امروز: 51215

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما