صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
راه اندازی سامانه پیامکی مشترکین گاز استان خراسان جنوبی  

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از افتتاح سامانه پیامکی مشترکین گاز استان خراسان جنوبی خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از افتتاح سامانه پیامکی مشترکین گاز استان خراسان جنوبی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی صبح امروز در آیین افتتاح این سامانه اظهار داشت: تلاش های خوبی از سوی واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان در زمینه توسعه خدمات الکترونیکی و آنلاین درحال انجام است.
 وی گفت: درحال حاضر این امکان فراهم شده است که مشترکین گاز در اقصی نقاط استان بتوانند از طریق سامانه پیامک از خدمات پیامکی صورتحساب گاز شرکت گاز استان خراسان جنوبی به صورت رایگان بهره مند گردند.
رئیس واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز خراسان جنوبی نیز در این خصوص گفت: این طرح زمینه ای فراهم می کند تا آن دسته از مشترکین گاز که به هر علتی دسترسی به آخرین قبض گاز خود را ندارند بدون مراجعه به ادارات گاز شهرستانهای استان و نیز دفاتر پیشخوان دولت بتوانند از صورتحساب گاز واحد مسکونی یا تجاری خود مطلع شوند.
آذری بیان داشت: در راستای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر ، مشترکین گاز استان خراسان جنوبی می توانند برای استعلام آخرین صورتحساب مصرفی گاز خود ، ابتدا حرف B و (بدون فاصله) شماره اشتراک 12 رقمی خود به شماره سامانه 30007657  ارسال نمایند.
وی ادامه داد: همچنین مشترکین این شرکت برای دریافت خودکار صورتحساب گاز خود به صورت دوره ای می توانند حرف S و شماره اشتراک 12 رقمی خود به سامانه 30007657  ارسال نمایند تا پس از هر دوره صدور قبض گاز، پیامک اطلاعات قبض به صورت خودکار برای مشترک ارسال گردد.
رئیس واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: مشترکین این شرکت همچنین برای انصراف از دریافت پیامکی خودکار صورتحساب گاز باید حرف E و شماره اشتراک 12 رقمی خود را به سامانه 30007657  ارسال نمایند.
وی با بیان اینکه نرم افزار موبایل شرکت گاز استان خراسان جنوبی نیز با امکانات مختلفی از جمله دریافت قبض، پرداخت قبض، اعلام شماره کنتور و... برای مشترکین این شرکت فراهم شده است تصریح کرد: مشترکین می توانند با مراجعه به سایت www.nigc-skgc.ir برنامه اندروید مشترکین گاز را دریافت کنند.

 
1397/8/20 يكشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 144958345
    تعداد بازدید این صفحه: 543643
    در امروز: 24110

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما