صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 145 روستای خراسان جنوبی دهه فجر سال جاری  

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به ۹۰ روستای خراسان جنوبی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: گازرسانی به شهر دیهوک به عنوان تنها شهر فاقد گاز استان نیز در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به ۹۰ روستای خراسان جنوبی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: گازرسانی به شهر دیهوک به عنوان تنها شهر فاقد گاز استان نیز در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ،"سید محمود هاشمی" صبح امروز در بازدید از طرح های گازررسانی روستایی استان اظهار داشت: شرکت گاز خراسان جنوبی تاکنون اقدامات قابل قبولی را در بخش گازرسانی به شهرها و روستاهای خراسان جنوبی انجام داده است.
وی افزود: در این راستا تلاش ما بر این است تا در دهه فجر امسال امکان افتتاح عملیات گازرسانی به ۹۰ روستای خراسان جنوبی را فراهم کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به شهر دیهوک در سال جاری خبر داد و بیان کرد : تعدادی از کالاهای مورد نیاز برای گازرسانی به شهر دیهوک از ابتدای سالجاری در گمرک شهید رجایی بندرعباس قرار دارد و درصورت اقدام نهایی توسط وزارت صنعت معدن و تجارت از طریق بانک مرکزی و گمرک شهید رجایی و نهایتاً ترخیص کالا از گمرک ، گازرسانی به شهر دیهوک به عنوان تنها شهر فاقد گاز استان نیز در سالجاری انجام می شود.
هاشمی اعتبار هزینه شده برای گازررسانی به این ۹۰ روستا و شهر دیهوک را ۶۰ میلیارد تومان عنوان کرد و تصریح کرد: در این راستا ۸ هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۵۵ روستای خراسان جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: در بحث کلنگ زنی پروژه‌های روستایی نیز عملیات گازرسانی به ۵۵ روستا در دستور کار شرکت گاز استان قرار دارد .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اعتبار مورد نیاز برای پروژه های قابل کلنگ زنی در دهه فجر امسال را  ۵۶ میلیارد تومان عنوان کرد و یادآور شد: در این راستا پتانسیل گازرسانی به ۵ هزار و ۶۰۰ خانوار را ایجاد خواهیم کرد.
هاشمی از گازرسانی به چند روستای دیگر در خراسان جنوبی خبر داد و اظهار داشت: همچنین در اسفند ماه سال جاری نیز ۱۰ روستای دیگر در خراسان جنوبی به شبکه گاز طبیعی متصل خواهند شد .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی ادامه داد : در سالجاری 200 روستا ، 4 شهر و 350 واحد صنعتی تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهد گرفت .


 
1397/10/16 يكشنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 141430642
    تعداد بازدید این صفحه: 532941
    در امروز: 52160

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما