صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
آمادگی شهر نهبندان برای جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت 

بهترین و کلیدی‌ترین خدمت در حوزه زیرساختی استان، تامین زیرساخت‌هایی اعم از آب و گاز است که در این راستا همه با هم باید تلاش کنیم این زیرساخت کلیدی که یکی از کلیدواژه‌های توسعه صنعت است را حفظ کنیم.

 

بهترین و کلیدی‌ترین خدمت در حوزه زیرساختی استان، تامین زیرساخت‌هایی اعم از آب و گاز است که در این راستا همه با هم باید تلاش کنیم این زیرساخت کلیدی که یکی از کلیدواژه‌های توسعه صنعت است را حفظ کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدمهدی مروج الشریعه،استاندار خراسان جنوبی در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 494 پروژه گاز رسانی در استان خراسان شمالی که با حضور مهندس حمید رضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و هیت همراه و جمعی از مسئولین استانی و محلی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه گارسانی که در سطح استان شاهد آن هستیم نشان از عزم دولت برای گسترش این نعمت الهی در سطح کشور و رفع محرومیت زدایی است لذا جا دارد از تمام کسانی که برای این مهم تلاش و کوشش به خرج دادند، تشکر و قدردانی کنم.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه دولت با تمام توان با مدیریت و عقلانیت در میدان کار است، تصریح کرد: این نمونه کار یکی از آن فعالیت هاست که در یکی از استان های کشور که خود سومین استان از نظر مساحت است انجام شد که دست مریزاد دارد.

 

وی در ادامه سخنان خود در خصوص بهره برداری از خط لوله انتقال گاز سربیشه- نهبندان بیان داشت: برای حضور سرمایه گذار در این منطقه و توسعه هرچه روز افزون صنعت، ما نیاز  به زیر ساخت ها من جمله انرژی گاز داشتیم که خوشبختانه با ورود این نعمت الهی و با تلاش شبانه روزی تمام دست اندرکاران این مهم صورت گرفت.

 

مروج الشریعه تصریح کرد: امروز به همه سرمایه‌گذاران اعلام می‌کنیم که نهبندان هیچ مشکلی برای تامین زیرساخت سرمایه‌گذار ندارد و آینده درخشانی را برای شهرک صنعتی نهبندان پیش‌بینی می‌کنیم و حاضریم از سرمایه گذاران در این منطقه استقبال کنیم.

 

وی ضمن ابراز خرسندی از این مهم که گاز زودتر از موعد مقرر به منطقه رسید بیان کرد: هرگز پیش بینی نمی کردیم گاز زودتر از موعد به اینجا برسد که این کار به حول و قوه الیه صورت پذیرفت.

 

مروج‌الشریعه با بیان اینکه سهم استان در سال جاری برای اشتغال 118 میلیارد تومان بوده است خاطرنشان کرد: این میزان به 144 میلیارد تومان افزایش یافته که و در این راستا 112 میلیارد و 700میلیون تومان تسهیلات اشتغال تا به امروز پرداخت شده است.

 
1397/7/14 شنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 144955493
    تعداد بازدید این صفحه: 543630
    در امروز: 21258

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما