صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
توانمندسازی؛ موجب رشد و شکوفایی در کشور می شود 

با توانمند سازی افراد، یک کشور می تواند در راه رشد و شکوفایی قدم بردارد و این یکی از کارهای مهمی است که شرکت ملی گاز ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود و با هدف افزایش اعتماد در مردم انجام می دهد.

 

با توانمند سازی افراد، یک کشور می تواند در راه رشد و شکوفایی قدم بردارد و این یکی از کارهای مهمی است که شرکت ملی گاز ایران در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود و با هدف افزایش اعتماد در مردم انجام می دهد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران  در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 494 پروژه گازرسانی که باحضور محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین محلی و استانی در شهر نهبندان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: در حال حاضر ما توانمندسازی را فراموش کرده ایم و خدمتگزاری را اصل قرار داده ایم، این در حالی است که با توانمند سازی می شود موجب رشد و شکوفایی جامعه شد.

 

مهندس عراقی با اشاره به اینکه توسعه در فیزیک و برج نبوده بلکه در اوج و ایجاد موج در ذهن است، افزود : این شرکت، گاز را در تمام نقاط کشور توزیع و زمینه توسعه را فراهم کرده است و حال امر توسعه بر عهده مردم است که با استفاده از خلاقیت، نوآوری و بهره گیری از توانمندی های خود توسعه را ایجاد کنند.

 

وی با اشاره به اینکه هیچ کشوری مانند ایران دارای شبکه گازرسانی شهری و روستایی نیست ، گفت : گاز برای سوختن نیست و برای ساختن است و از آنجایی که گاز طبیعی هزاران کیلومتر از خلیج فارس انتقال داده می شود، در نتیجه باید ایده‌هایی در این خصوص برای ایجاد توسعه و ارزش افزوده داشته باشیم.

 

عراقی با بیان اینکه تأمین اعتبار گازرسانی به خراسان‌جنوبی به سادگی صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: برای به دست آوردن پول باید تلاش کرد و تلاش هم در تولید است.

 

وی ادامه داد: بهره برداری از خطوط انتقال گاز سربیشه- نهبندان و سربیشه-درح، گازرسانی به سه شهر نهبندان، شوسف و درح، گازرسانی به 101 روستا و آغاز عملیات اجرایی به 388 روستا در سطح استان با هزینه ای بالغ بر 2743 میلیارد ریال انجام می شود.

 

به گفته ی وی، با بهره برداری از عملیات گازرسانی به شهر نهبندان امکان گازرسانی به بیش از ۵ هزار خانوار ساکن در این شهر فراهم می شود .

 
1397/7/14 شنبه
..
تاريخ به روز رساني:.
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 144956074
    تعداد بازدید این صفحه: 543635
    در امروز: 21839

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما