صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
اخبار
نشست اقتصاد مقاومتی بسیج در شرکت گاز استان خراسان جنوبی
 • 1395/2/13 دوشنبه نشست اقتصاد مقاومتی بسیج در شرکت گاز استان خراسان جنوبی

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرگت گاز استان خراسان جنوبی از برگزاری نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی بسیج استان با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج نهادهای خدمات رسان استان در این شرکت خبرداد.

   
   

   

  فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرگت گاز استان خراسان جنوبی از برگزاری نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی بسیج استان با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج نهادهای خدمات رسان استان در این شرکت خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان خراسان جنوبی، حسن شیرین با اشاره به اینکه این جلسه با حضور فرمانده محترم حوزه حمزه سیدالشهدا(ع) و فرماندهان پایگاه های شرکت گاز، آب و فاضلاب شهری و روستایی به میزبانی پایگاه بسیج شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه با هدف بررسی راهکارهای عملی برای اقدام و عمل هرچه بهتر سیاست های اقتصاد مقاومتی در سطح استان برگزار گردید.

  وی افزود: در این جلسه مسائل مختلفی از جمله آسیب شناسی ،اجرای موفق اقتصاد مقاومتی، کاهش هزینه های موازی کاری، سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی در کارها مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
تقدیر از تعدادی از خانواده شهدای والا مقام و جانبازان سرافراز در شهرهای مختلف استان
 • 1394/7/12 يكشنبه تقدیر از تعدادی از خانواده شهدای والا مقام و جانبازان سرافراز در شهرهای مختلف استان

  به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری امور ایثارگران شرکت، از تعدادی از خانواده شهدای والا مقام و جانبازان سرافراز در شهرهای مختلف استان تقدیر به عمل آمد.همچنین با هماهنگی پایگاه شهیدان نادمی اداره گاز شهرستان فردوس،توفیق دیدار با خانواده شهیدان گرانقدر، خلیل نیا و پلنگی، جانباز سرافراز یزدان پناه و جانباز متوفی اسدالله خاکسار میسر گردید که در این دیدار که در تاریخ 6/7/94 انجام شد، رئیس بنیاد شهید فردوس، فرمانده پایگاه شهیدان نادمی و فرمانده پایگاه شهید تندگویان شرکت گاز استان همراه با برخی اعضای فعال بسیج شرکت داشتند. در پایان دیدارها از خانواده های این بزرگواران با اهدای هدیه ای ناقابل تقدیر گردید.ضمنا در تاریخ 5/7/94 فرماندهی سپاه و رئیس بنیاد شهید فردوس و فرماندهی و بسیجیان عزیز پایگاه شهیدان نادمی در منزل شهیدان والا مقام نادمی حضور یافته ،مقام آنها را گرامی داشتند.

جلسه شوراي بسيج
 • 1394/2/23 چهارشنبه جلسه شوراي بسيج

  جلسات شوراي بسيج،كميته امربه معروف و نهي ازمنكر و جلسه تعالي (صالحين) با حضور اعضاي محترم در تاريخ 15/2/94 در محل سالن كنفرانس شركت برگزار گرديد.پس از قرائت آياتي از كلام ا... مجيد ، مروري بر عملكرد پايگاه شهيد تندگويان در سال 93 انجام گرفت و سپس برنامه هاي سال 94 بيان شد و مقرر گرديد همكاران محترم پيشنهادات خود را جهت بهبود فعاليت هاي پايگاه در سال 94 ارائه نمايند.ضمناً با پخش سخنراني از علماي اسلام بر سبك زندگي مطابق فرمايش ائمه اطهار(عليه السلام) تاكيد گرديد.همچنين مطالبي پيرامون آسيب شناسي ماهواره مطرح و مقرر شد براي جلسه آتي،اعضاي محترم در رابطه با بحث شبكه هاي اجتماعي مطالعه نمايند.همچنين تصميماتي در رابطه با فعاليتهاي فرهنگي و برگزاري مسابقات ورزشي و اردوهاي سازنده اتخاذ گرديد.ضمناً فعاليتهاي پايگاههاي ادارات گاز شهيد ابراهيم خزاعي(قاين) و شهيدان نادمي فردوس عنوان گرديد.

   


همايش پياده روي خانوادگي
 • 1393/11/20 دوشنبه همايش پياده روي خانوادگي

  به مناسبت ايام دهه فجر اردوي كوهپيمايي بسيجيان شركت گاز استان خراسان جنوبي برگزار گرديد.اين اردوي مفرح در پايان هفته و در تاريخ 17/11/93 با شركت حدود 60 نفر شامل بسيجيان پايگاه شهيد تندگويان به همراه خانواده انجام گرفت كه در خلال برنامه،مسابقه طناب كشي نيز برگزار گرديد و از تيم برنده نيز باتقديم هدايا تقدير شد. با توجه به شركت مدير عامل محترم و برخي از مسئولين محترم شركت و انجام برنامه ها به صورت دسته جمعي ، اين برنامه ها مي تواند باعث افزايش روحيه تعاون و همكاري و انگيزش بيشتر براي خدمت گذاري بهترگردد.


جلسه با موضوع
 • 1393/9/15 شنبه جلسه با موضوع "ماهواره و خانواده"

  در تاريخ 10/9/93 جلسه با موضوع "ماهواره و خانواده" با سخنراني جناب سرهنگ مزگي نژاد در سالن كنفرانس شركت گاز استان خراسان جنوبي برگزار گرديد. در اين جلسه پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد ايشان مطالبي را در جمع بسيجيان پايگاه شهيد تندگويان بيان فرمودند كه خلاصه برخي مطالب به شرح ذيل مي باشد:

   

  (("مقام معظم رهبري فرمودند : هدف و آماج تحرك دشمنان در زمينه فرهنگ دو موضوع مي باشد: ا- ايمان مردم  2- باورهاي مردم"

  بر اساس آمار هم اكنون 2500 شبكه ماهواره در داخل ايران قابل دريافت مي باشد.

  فقط 164 شبكه فارسي ماهواره اي در ايران قابل دريافت مي باشد. چرا دشمن اينقدر سرمايه گذاري نموده است؟

  براي در امان ماندن در برابر تبليغات ماهواره اي را حل اين است كه دين خود را حفظ كنيم.

  آيت الله بهجت مي فرمايند: براي اينكه در مسير الهي قرار بگيريم وظيفه ما انجام واجبات و ترك محرمات است.

  دشمن گرگي خونخوار و درنده در لباس ميش است.))

  در پايان به سؤالات حاضرين پاسخ داده شد.

   


گراميداشت هفته بسيج
 • 1393/9/9 يكشنبه گراميداشت هفته بسيج
  ضمن گراميداشت هفته بسيج ، در دومين روز از هفته بسيج با نام روز بسيج،فرهنگ و تمدن اسلامي  جلسه سرگروههاي صالحين بسيج ادارات شهرستان بيرجند با شركت فرمانده محترم حوزه مقاومت حمزه سيدالشهدا و اعضاي شورا و گروههاي تعالي شركت گاز استان خراسان جنوبي در محل سالن كنفرانس شركت از ساعت 7:30 الي 9:00 بامداد شنبه 1/9/93 برگزار گرديد. در اين جلسه كه با تلاوت آياتي از قرآن كريم آغاز گرديد آقاي حسين پور مربي سرگروههاي صالحين در مورد ضلالت اين گروه توضيحاتي ارائه فرمودند.سپس آقاي شيرين سرپرست پايگاه شهيد تندگويان شركت گاز استان  با بيان آياتي از قرآن كريم در حقانيت شيعه و گمراهي گروه داعش و وهابيت سخناني ايراد نموده و در پايان با سخنان فرمانده محترم حوزه مقاومت حمزه سيدالشهداء جلسه با ذكر صلوات بر محمد و آل محمد پايان يافت.
 تجليل از نخبگان بسيجي استان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پايگاه شهيد تندگويان
 • 1390/7/10 يكشنبه تجليل از نخبگان بسيجي استان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پايگاه شهيد تندگويان

  در آخرين روز از هفته دفاع مقدس و بمنظور تجليل از نخبگان بسيجي استان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پايگاه شهيد تندگويان مراسمي با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري خراسان جنوبي ، جانشين فرماندهي سپاه انصار الرضا (ع) استان ، فرمانده بسيج ادارات ، مدير عامل و اعضاي هيئت مديره شركت گاز خراسان جنوبي و همچنين جمع كثيري از فرماندهان پايگاه هاي بسيج كارمندان و كارگران سپاه انصار الرضا (ع) ، در محل شركت گاز خراسان جنوبي برگزار گرديد .....

       ......... لينك تصاوير.........


  در آخرين روز از هفته دفاع مقدس و بمنظور تجليل از نخبگان بسيجي استان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پايگاه شهيد تندگويان مراسمي با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري خراسان جنوبي ، جانشين فرماندهي سپاه انصار الرضا (ع) استان ، فرمانده بسيج ادارات ، مدير عامل و اعضاي هيئت مديره شركت گاز خراسان جنوبي و همچنين جمع كثيري از فرماندهان پايگاه هاي بسيج كارمندان و كارگران سپاه انصار الرضا (ع) ، در محل شركت گاز خراسان جنوبي برگزار گرديد .

  در ابتداي اين مراسم ، مدير عامل شركت گاز استان با اشاره به جانفشانی رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس گفت : آرامش خاطر امروز ما مديون دلاوری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس است که باید قدردان این جانفشاني ها باشیم.

  وی اظهار داشت : جهاد علیه دشمنان بعد از پیروزی در جنگ تحمیلی همچنان ادامه دارد و تنها از جنگ مسلحانه به میدان اقتصادی تبدیل شده است که خود وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند .

  وي با بيان اينكه دهه اول انقلاب ، دهه دفاع مقدس بود كه آن را با موفقيت پشت سرگذاشتيم و بردشمنان چيره گشتيم اظهار داشت : در اين دهه كه توسط مقام معظم رهبري دهه پيشرفت و عدالت و امسال بنام سال جهاد اقتصادي نامگذاري شده است مي بايست در عرصه هاي مختلف اقتصادي ، كار جهادگونه انجام دهيم و در جهت پيشرفت و توسعه كشور عزيزمان گام برداريم .

  افتخاري در بخش ديگري از سخنان خود به موضوع گازرساني به استان اشاره نمود و گفت : در حال حاضر بالغ بر90 درصد جمعيت شهري و 13 درصد جمعيت روستايي استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته و از اين نعمت الهي بهره مند شده اند .

  وي تصريح كرد : پروژه خط انتقال گاز بيرجند سربيشه اسديه كه در هفته دولت سالجاري آغاز شد ، به عنوان بزرگترین پروژه تاریخ منطقه از جمله خدمات دولت به مردم استان است كه علاوه برامكان گازرساني به شهرهاي تابعه شهرستانهاي سربيشه و اسديه متعاقبا تا شهرستان نهبندان نيز ادامه خواهد يافت .

  جانشین فرمانده سپاه انصار‌الرضا (ع) خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: بسیج ادارات و کارخانجات یکی از بخش‌های مهم بسیج به شمار می‌رود که باید در راستای پیشبرد اهداف بسیج با ارائه ایده و خلاقیت تلاش کند .    

  سرهنگ پاسدار غلامرضا محمدپور افزود : مردم کشور ما به خاطر عدالت‌خواهی ، اسلام‌خواهی ، مهربانی و مبارزه با استکبار جهانی در یک جنگ نابرابر هشت ساله قرار گرفتند که بسیاری از کشورهای جهان و ابرقدرتها در طول جنگ ، علیه ایران متحد شدند و برای نابودی اسلام از هیچ کمکی فروگذار نکردند .

  وی ادامه داد : نابودی نظام اسلامي و تجزیه کشور ایران از جمله اهداف متجاوزان به کشور بود که با رهبری امام راحل و پشتیبانی مردم خنثی شد .

  در ادامه معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی ، دفاع مقدس را نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد .

  محمد ابراهیم افشاری تاكيد كرد : سیستم اداری ما بايد در قالب اندیشه و تفکر بسیجی به مردم خدمت کند و در سیستم اداری خود بهترين خدمتها را به مردم ارائه دهیم .

  وي با اشاره به خدمات دولت نهم و دهم تصریح کرد : در این دولت خدمات زیادی به مردم ارائه شده که توزیع امکانات در سراسر کشور ، ساخت مسکن مهر و گازرساني به استان خراسان جنوبي كه نشانه عدالت محوری است از خدمات ارزنده دولت مي باشد که از تفکر بسیجی نشات گرفته است .

  وی افزود : اگر سایر بندهای مربوط به تحول اقتصادی توسط دولت اجرایی شود دیگر به پول نفت نیاز نخواهيم داشت .

  معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت : خیزش‌های اسلامی در کشورهای منطقه به ویژه در مصر برگرفته از تفکرات انقلاب اسلامی ایران و امام راحل است که خود تاثیر اندیشه‌های امام را بر مردم جهان نشان می‌دهد.

  افشاري ادامه داد: بسیجیان نباید مرعوب صحنه‌سازی‌های دشمنان اسلام شوند و باید در صیانت از تفکر بسیجی تلاش کنند .

  وي در پايان از مديرعامل و كاركنان شركت گاز استان تقدير و تشكر نمود و سپس با حضور ايشان و ساير مهمانان هدايايي به رسم يادبود به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پايگاه شهيد تندگويان اهداء و از خدمات آنان تجليل بعمل آمد .

بازديد علمي جمعي ازكارشناسان شرکت گاز استان خراسان جنوبي از پالايشگاه شهيد هاشمي نژاد و شركت بهره برداري نفت و گاز شرق
 • 1389/3/11 سه‌شنبه بازديد علمي جمعي ازكارشناسان شرکت گاز استان خراسان جنوبي از پالايشگاه شهيد هاشمي نژاد و شركت بهره برداري نفت و گاز شرق
   

  به همت واحد بسيج و آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبي ، بازديد علمي يك روزه از پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد ، شركت بهره برداري نفت و گاز شرق و چاه اكتشافي شماره 57  در منطقه خانگيران با حضور جمعي ازكارشناسان واحدهاي مختلف اين شركت برگزارگرديد . 


   

   به همت واحد بسيج و آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبي ، بازديد علمي يك روزه از پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد ، شركت بهره برداري نفت و گاز شرق و چاه اكتشافي شماره 57  در منطقه خانگيران با حضور جمعي ازكارشناسان واحدهاي مختلف اين شركت برگزارگرديد .

   به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي ، برادرساربان مقدم ، فرمانده بسيج شهيد تندگويان شرکت گاز استان خراسان جنوبي ،  هدف از برگزاري اين بازديد را  ارتقاي سطح  علمي كاركنان و آشنايي بيشتر آنها با مراحل حفاري ، بهره برداري ، پالايش و توليد گازطبيعي بيان نمود .

   درابتداي جلسه اي كه به همين منظور در محل پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد برگزارگرديد ، برادر بياتي ، فرمانده محترم پايگاه بسيج پالايشگاه مطالبي پيرامون تاريخچه تشكيل پايگاه ، فعاليتها و اقدامات انجام شده در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگي بيان نمود .

   در ادامه جلسه مهندس به آبادي ضمن بيان مطالبي پيرامون تاريخچه تشكيل پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد و مخازن موجود درمنطقه ، توضيحاتي درباره مراحل مختلف توليد گاز دراين پالايشگاه ارائه نمود . سپس كارشناسان اين شركت ضمن همراهي يكي از مسئولين شركت ميزبان ، اقدام به بازديد محلي از سايت عملياتي ، تاسيسات  ، كارگاهها و اتاق كنترل منطقه انجام داده و با مراحل مختلف پالايش و توليد گازطبيعي آشنا شدند .

  درادامه ، تاسيسات شركت بهره برداري نفت وگازشرق مورد بازديد قرارگرفت و با مراحل مختلف توليد و فراورش گاز و مايعات گازي نيزآشنا شدند . ضمناً در خاتمه از مخازن موجود در منطقه خانگيران و چاه اكتشافي شماره 57  بازديد و با مراحل و نحوه حفاري چاههاي نفت آشنا شدند .

   لازم به ذكراست شركت بهره برداري نفت وگاز شرق با هدف توليد و فراورش گاز و مايعات گازي ميادين شمال شرق كشور فعاليت خود را آغازنموده و درحال حاضرحوزه فعاليت اين شركت استان خراسان رضوي و توليد گاز و مايعات گازي ازميدان خانگيران ( مخازن مزدوران ، شوريجه D و شوريجه C ) و ميدان مشترك مرزي گنبدلي درسرخس مي باشد . همچنين درحال حاضرتامين گاز خام مورد نياز پالايشگاه گازشهيد هاشمي نژاد در فصول مختلف سال از وظايف اصلي اين شركت مي باشد .

  شايان ذكراست پالايشگاه گازشهيد هاشمي نژاد تامين گاز طبيعي 6 استان كشور ( استانهاي خراسان – گلستان –  مازندران و سمنان ) را برعهده داردكه استان خراسان جنوبي يكي از اين استانهاست .

.
 • 1388/12/12 چهارشنبه .  فراخوان همايش  بسيج  و اصلاح الگوي مصرف انرژي 

  محورهاي همايش

  -  تبيين فرهنگ و تفكر بسيج در اصلاح الگوي مصرف انرژي

  -  گازطبيعي و اصلاح الگوي مصرف انرژي

  - انرژيهاي نو و نقش آن در اصلاح الگوي مصرف انرژي

  -  تاثير آموزه هاي ديني در اصلاح الگوي مصرف انرژي

   نمايشگاه تخصصي مقالات منتخب :

  -  بمناسبت برگزاري همايش در سي امين سال انفلاب اسلامي تعداد سي مقاله منتخب داوران بصورت پوستر در نمايشگاه جنب همايش عرضه خواهد گرديد.

  شرايط ارسال مقاله

  -  مقاله بايد به زبان فارسي نوشته شود و ازنظر املايي و نگارش به دقت تصحيح گردد.

  -  مقاله كامل بايد روي كاغذ A4  چاپ شده و فقط ازيك روي كاغذ استفاده شود.

  -  براي تايپ مقاله از نرم افزار WORD 2003  استفاده گردد.

  -  مقاله داراي فهرست مراجع و ماخذ باشد.

  - شماره صفحات مقاله بايد مشخص باشد.

  -  عنوان مقاله حداكثر در ده كلمه باشد

  -  نام نويسنده يا نويسندگان و سازمان متبوع ذكر گردد.

  -  فونت تيتر 14 B nazanin  باشد.

  -   فونت متن 12 B nazanin  باشد.

  -  فاصله سطرها يك      فاصله از راست 5/3                       فاصله از چپ 3                      فاصله از بالا 5/2              فاصله از پائين 3

  -  مشخصات نويسنده يا نويسندگان مقاله ، سمت ، تلفن ، پست الكترونيكي آنان در ذيل چكيده و نيز همراه مقاله ارسالي درج شود.

      ارسال مقالات :

    -  فرآيند ارسال وداوري مقالات " همايش بسيج واصلاح الگوي مصرف " به طور كامل از طريق پايگاه اينترنتي www.NIGC-SKGC.IR , WWW.BIRJAND.ac.ir  انجام مي پذيرد.

  -       متخصصين ، بسيجيان وعلاقمندان به حضور در همايش در حوزه شركت ملي گاز ايران و بسيج دانشجويي و ادارات استان خراسان جنوبي مي توانند نسبت به ارسال محورهاي همايش حداكثر تا تاريخ 10/08/88  اقدام نمايند.

       نكات مهم :

  - نويسندگان سي مقاله منتخب هيات داوران به حضور درهمايش دعوت خواهند گرديد.

  - مقالات برتر در چهار محور همايش در روز برگزاري همايش مورد تقدير قرار خواهند گرفت .

  - نويسندگان مقالات برتر جهت ارائه مقاله و سخنراني در روز همايش دعوت خواهند گرديد.

  - درصورت نياز به هرگونه اطلاعات بيشتر به دبيرخانه همايش تماس حاصل فرماييد.

   آدرس دبيرخانه :

  استان خراسان جنوبي – بيرجند – بلوار شهداي عبادي تقاطع انقلاب – شركت گاز خراسان جنوبي    تلفن  : 9- 2229270- 0561

        پست الكترونيكي : INFO@NIGC-SKGC.IR    سايت اينترنتي WWW.NIGC-SKGC.IR

                                 فرمت مقاله نويسي

.
 • 1388/12/12 چهارشنبه .
  اهدا كتاب " دا " به تعدادي از مسئولين استان به مناسبت سوم خرداد

   

  سوم خرداد نه تنها روز آزادسازي خونين شهر عزيز كه در حقيقت يك نماد و سمبل است نماد غيرت و هميت ايراني . همان غيرتي كه شاعر بلند آوازه پارسي گوي به زيبايي سروده است :   " چو ايران نباشد تن من مباد " كتاب" دا " مجموعه خاطرات سيده زهرا حسيني از مقاومت 34 روزه مردم خرمشهر بخصوص زنان درنخستين روزهاي جنگ تحميلي در خرمشهر مي باشد.     كلمه "دا" در گويش کردي به معني مادر است و زهرا حسيني با انتخاب اين عنوان خواسته رنج، اندوه، تلاش و مقاومت مادران ايراني را يادآور شود. تلفيق زندگي و جنگ، شادي‌ها و غم‌ها و ظاهري طبيعي و مستند از تمام شرايط جنگ در خرمشهر، به روشني در اين اثر ديده مي‌شوند. پايگاه شهيد تندگويان شركت گاز خراسان جنوبي به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر كتاب ” دا“ را به رسم يادبود به تعدادي از مسئولين  استان اهدا نمود.

عملكرد سه ماهه فصل بهار واحد بسيج شهيد تندگويان خراسان جنوبي
 • 1388/12/12 چهارشنبه عملكرد سه ماهه فصل بهار واحد بسيج شهيد تندگويان خراسان جنوبي
   سازماندهي وتشکيل گروههاي مقاومت رزمي ، فرهنگي ، امداد و نجات و ناصحين ........

   

  ?       سازماندهي وتشکيل گروههاي مقاومت رزمي ، فرهنگي ، امداد و نجات و ناصحين

  ?       برگزاري کلاس احکام بين نماز ظهر و عصر

  ?       اعزام کاروان راهيان نور در فروردين ماه 88 ·

  ?       برگزاري برنامه اردوي پياده روي خانوادگي

  ?       برگزاري نمايشگاه عکس به مناسبت فتح خرمشهر در محل اداره مرکزي

  ?       برگزاري مسابقه کتابخواني از کتاب دا به مناسبت فتح خرمشهر

  ?       برگزاري مسابقه از کتاب 110 سوال از استاد شهيد مطهري

  ?       اهداء کتاب "دا" بمناسبت حماسه فتح خرمشهر به مسئولين فرهنگي استان و شرکت ملي گاز ايران

سومين جلسه شوراي پايگاه بسيج
 • 1388/12/12 چهارشنبه سومين جلسه شوراي پايگاه بسيج
  سومين جلسه شوراي پايگاه در سال 88 با حضور فرمانده و اعضاء پايگاه بسيج شهيد تندگويان  برگزار گرديد.......

   

  سومين جلسه شوراي پايگاه در سال 88 با حضور فرمانده و اعضاء پايگاه بسيج شهيد تندگويان  برگزار گرديد. دراين جلسه فرمانده پايگاه ضمن تبريك فرار رسيدن اعياد شعبانيه برحضور فعال اعضاء شورا و پايگاه در برپايي جشنهاي شعبانيه تاكيد كردند. در اين جلسه اعضاء شورا گزارشي از فعاليتهاي سه ماهه اول سال 88 ارئه نمودند." از جمله مصوبات اين جلسه برگزاري مسابقه مقاله نويسي با عنوان بسيج شجره طيبه و اسوه حسنه اصلاح الگوي مصرف با همكاري دانشگاه بيرجند و اعزام 2 نفر از فعالين شوراي پايگاه به اردوي ايثارگران  بود.

1
 


مجری سایت : شرکت سیگما