صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

 

  • آغازهفته پدافند غیرعامل

  آغاز هفته پدافند غیر عامل 4 الی 11 آبان ماه با شعار " پدافند غیر عامل، مصون سازی کشور با همدلی و همزبانی دولت و ملت " را گرامی می داریم . ضمنا روز شمار ایام هفته  جهت استحضار و بهره برداری لازم تقدیم می گردد.  
 
ردیف
روز
تاریخ
شعار روز
1
دوشنبه
04/08/1394
اقتدار ملی در سایه پیشرفت علم و دانش بومی پدافند غیرعامل
2
سه شنبه
05/08/1394
جامعه سالم، محور پایداری ملی
3
چهارشنبه
06/08/1394
ارتقاء آمادگی، اقتدار درون زا، امنیت پایدار
4
پنج شنبه
07/08/1394
اقتصاد مقاومتی با همدلی و همزبانی دولت و ملت
5
جمعه
08/08/1394
مدیریت جهادی، بسیج و مصون سازی جامعه
6
شنبه
09/08/1394
استاندارد سازی، مقاوم سازی زیر ساخت ها و سرمایه های ملی
7
یک شنبه
10/08/1394
مصون سازی سرمایه های ملی در فضای سایبری
 
وسعت فعالیت ها در صنعت گاز و وابستگی مردم و اقتصاد به انرژی گاز به عنوان یکی از منابع غنی که در سبد انرژی کشور سهم انبوهی را به خود اختصاص داده و همچنین از حیث خطرات به خصوص با توجه به استعداد بلایای طبیعی در کشور ، موقعیت ژئوپلتیکی، عقاید، سیاست ها ، رویکردهای انقلابیمان  و تهدیدات پیشرو ، این صنعت عظیم را بعد از انرژی هستهای به عنوان خطرناک ترین صنعت کشور قرار داده است.  با عنایت به وابستگی شدید اقتصاد ملی به این صنعت، تأسیسات گازی بعنوان یکی از انگیزه های جذاب تهاجم و تهدیدات دشمنان در سالهای گذشته ( هشت سال دفاع مقدس) و به ویژه سالهای اخیر بشمار میرود.از این رو رعایت اصول، تدابیر و الزامات پدافند غیرعامل در مقابل حوادث غیرطبیعی  (جنگ، خرابکاری و ...) در صنعت گاز بعنوان شریان حیاتی اقتصاد کشور و نیز تسهیل مدیریت بحران در مقابل حوادث طبیعی و صنعتی از سوی دیگر در راستای تأمین حفاظت و یا به حداقل رساندن و کاهش آسیب پذیری ها در راستای حفظ و تداوم چرخه تولید، انتقال و توزیع فعالیت های جاری  از اهم موضوعات در این عرصه به شمار می رود. بطوریکه می توان گفت یک زیرساخت ایمن تأمین کننده انرژی یکی از مشخصه های آشکار یک اقتصاد مدرن و توسعه یافته است و هرگونه وقفه طولانی مدت در تأمین انرژی پایه مانند گاز می تواند آسیب و خسارات قابل ملاحظه ای را به اقتصاد یک جامعه و کشور وارد کند .
  • گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل (4/8/92  الی 10/8/92)  با شعار "پدافند غیرعامل یک اصل برای همیشه " بنری با عنوان " پدافند غیرعامل  صلح آمیزترین، پایدارترین و ارزانترین روش دفاع است (مقام معظم رهبری)"  در شرکت گاز خراسان جنوبی تهیه و نصب گردید.

 

  • پخش برنامه آموزشی از شبکه سیمای خراسان جنوبی با حضور رئیس امور HSE

در آستانه شروع فصل سرما (سال92)  با حضور رئیس امور HSE شرکت گاز خراسان جنوبی، برنامه­ای آموزشی در خصوص نحوه صحیح نصب دودکش وسایل گازسوز و سایر نکات ایمنی مرتبط از شبکه سیمای خراسان جنوبی پخش گردید.

 

  • برگزاری مانور قطع گاز و اطفاء حریق در ناحیه قاین

در هفته کاهش آثار بلایای طبیعی، مانور قطع گاز و اطفاء حریق در ناحیه قاین با هدف ارزیابی کارکنان در مواجهه با بحران و بالا بردن سطح آمادگی نیروها برای واکنش در شرایط اضطراری و شناسایی نقاط ضعف و قوت این مجموعه با حضور کلیه نیروها و رئیس امور HSE برگزار گردید.

 

  • تهیه، چاپ و توزیع پمفلت پدافند پرتوی در شرکت گاز خراسان جنوبی

با عنایت به نامگذاری خردادماه سال 1392 به عنوان "پدافند پرتوی و انرژی"، امور HSE شرکت گاز خراسان جنوبی اقدام به تهیه، چاپ و توزیع پمفلتی با عنوان پدافند غیرعامل ( پرتوهای هسته ای) نمود. در این پمفلت مقدمه­ ای در خصوص انواع تهدیدات هسته ای و راه­های مقابله جهت کاهش پیامدهای ناشی از آن آمده است.


1391/9/25 شنبه
....

 


مجری سایت : شرکت سیگما