صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
نمایش وضعیت آب و هوا

در حال لود آب و هواwaiting
پیام مدیرعامل
متن بيانيه

 

همكاران محترم

با سلام

همانگونه كه مستحضريد مديريت مشاركتي يكي از انديشه هايي است كه در نظام هاي بزرگ به كار گرفته شده و با پيامدهاي مطلوب و دلپذير معنوي و مادي همراه بوده است لذا مديريت مشاركتي را مانند رهيافتي جامع براي جلب مشاركت فردي و گروهي كاركنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمام ابعاد تعريف مي كنند.

در همين راستا نظام پيشنهادات شيوه و روشي است كه با ايجاد انگيزه و علاقه در مجموعه كاركنان، روحيه تعاون و همكاري و حس دخيل بودن درسرنوشت سازمان را تقويت و از ايده ها ، نظرات و ابتكارات آنها در حل مسائل و مشكلات سازمان استفاده مي نمايد.

نظام مشاركت يكي از مؤثرترين روش ها در پرورش استعدادهاي همگاني بود، راهي مناسب براي حل و فصل سازماني است و استقرار اين سيتم زمينه هاي ابراز پيشنهاد و اظهار نظر در كاركنان و ارتباط دائم و متقابل و نزديك بين مديريت ارشد و كاركنان را فراهم مي سازد.

نظام مشاركت مي كوشد تا :

1-احساس تعلق به سازمان را افزايش دهد .

2- فرهنگ سكوت را درهم شكند.

3- كاركنان را توانمند سازد.

4- شنيدن صداي كاركنان و ذي نفعان را آسان سازد.

5- تفكر گروهي را در سازمان ارتقاء دهد.

لذا انتظار مي رود :

1- همكاران محترم از كليه بخش ها و واحدها اعم از  بخش هاي صف/ ستاد /رسمي/قراردادي/پيمانكاري و مشاورين با ارائه پيشنهادات و نظرات ارزشمند خود شركت گاز خراسان جنوبي را در تحقق اهداف خود ياري سازند .

2- مديران محترم و مسئولين ارجمند در كليه سطوح سازماني نسبت به اشاعه فرهنگ مشاركت و نيز جلب و هدايت پيشنهادات همكاران محترم ، مساعي لازم را مبذول دارند .

3- با توجه به اينكه مقرر است بر اساس مشاركت واحدهاي تابعه در دو بخش كيفي و كمي رتبه بندي واحدها توسط كميته نظام مشاركت صورت پذيرد مديران محترم واحدها اهتمام لازم در اين زمينه را مبذول دارند.

4- انتظار مي رود كليه همكاران محترم در هر ماه حداقل يك پيشنهاد در جهت صرفه جويي در مصرف انرژي، افزايش رضايت مشتريان ، بهره برداري مناسب از تاسيسات شركت ، كاهش هزينه ها و ... ارائه نمايند .

                                                              و توفيق از خداست

                                                                حسن افتخاري

 

 


1392/2/11 چهارشنبه
....

 


مجری سایت : شرکت سیگما