صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

تأکید مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان بررعایت الگوی مصرف در دستگاه های اجرایی

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان از مدیران دستگاه های اجرایی درخواست کرد تا حد اکثر صرفه جویی را در مصرف گاز داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرحیم رحیمی از همه مدیران دستگاه های اجرایی، نظامی و انتظامی،  سازمان ها، مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی، نهادهای انقلاب اسلامی استان گلستان درخواست کرد تا به منظور پیشگیری از افت فشار گاز، رعایت  اعتدال را در مصرف گاز طبیعی بعمل آورند .

وی ضمن تقدیر از حسن همراهی و مساعدت مدیران دستگاه های اداری استان که همواره این شرکت را یاری رسانده اند، افزود: نظر به اهمیت مدیریت در مصرف گاز در همین رابطه، معاون اول رئیس جمهوری با صدور بخشنامه ای، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات و شرکت های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح و استانداری های سراسر کشور را به رعایت اعتدال در مصرف گاز طبیعی ملزم کرد.

رحیمی افزود: در این بخشنامه که در زمینه مدیریت مصرف گاز طبیعی صادر شده، کلیه دستگاه های فوق را موظف به رعایت دمای 21-18 درجه در فضاهای داخلی و بسته و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده، روشن کردن وسایل گرمایشی از یک ساعت قبل از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان کار، خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل، استفاده از وسایل گاز سوز استاندار با برچسب انرژی بالا A, B)   (انجام معاینه فنی، سرویس و تعمیر دوره ای تجهیزات گازسوز، نصب سامانه پایش هوشمند موتورخانه به منظور افزایش ضریب ایمنی و بازدهی وسایل گازسوز، کاهش حداقل 5  درصدی مصرف گاز هر مشترک در4 ماهه پایانی سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته و دیگر اقدامات لازم کرده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان همچنین یادآور شد: در اجرای موارد یادشده در این بخشنامه، این شرکت آمادگی ارائه هرگونه مساعدت فنی را به دستگاه های اجرایی دارد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/29 - ١٣:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 229