صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

با صرفه جویی سه میلیارد ریالی صورت گرفت؛

بهره برداری از خطوط انتقال گوگرد مذاب و Utility در شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

طی مراسمی با حضور مدیران و کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، فاز نخست خطوط انتقال گوگرد مذاب و یوتیلیتی به تاسیسات تولید محصولات گوگردی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، در این خصوص گفت: فاز نخست پروژه شامل انتقال گوکرد مذاب با هدف ایجاد ارزش افزوده بر محصولات پالایشگاه، افزایش سبد تولیدات پالایشگاه و پایداری بیشتر در یوتیلیتی برگشتی به بهره برداری رسید.

سیدمجید منبتی تصریح کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد ریال اجرا شده و بیش از 15 هزار نفر ساعت از نیروهای فنی و تخصصی منطقه اشتغال زایی ایجاد کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اجرای پروژه مجتمع گوگرد خانگیران بالغ بر سه میلیارد ریال صرفه جویی در پی داشته است، بیان کرد: خودکفایی در زمینه نصب تجهیزات ابزار دقیق، مکانیکی و برقی ایجاد شده که شامل مقوله های طراحی، نصب، خرید و راه اندازی است.

منبتی با اشاره به اینکه در سال رونق تولید در نصب و راه اندازی کنترل کننده های پروژه از توان بخش داخلی استفاده شده، گفت: کاهش تعداد قطعات مصرفی جهت نصب، از ویژگی های پروژه است.

گفتنی است در مجتمع گوگرد خانگیران، پنج واحد تولیدی توسط شرکت های خصوصی احداث شده است که محصولات گوگردی فرآورش شده را تولید خواهند کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/29 - ١٣:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 310