صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در مراسم تکریم و معارفه معاون بهره برداری شرکت گاز استان خبرداد

گازررسانی به365روستا و 365واحد صنعتی خراسان جنوبی در سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در صورت تخصیص به موقع نقدینگی ، گازرسانی به 365 روستا و 365 واحد صنعتی در سال جاری صورت خواهد پذیرفت .

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در صورت تخصیص به موقع نقدینگی ، گازرسانی به 365 روستا و 365 واحد صنعتی در سال جاری صورت خواهد پذیرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت گازخراسان جنوبی ،" سید محمود هاشمی" در آیین تکریم و معارفه معاون بهره برداری این شرکت که با حضور اعضاء هیات مدیره ، روسا و مسئولان واحدهای ستادی و نواحی بهره برداری برگزار گردید اظهارداشت: از ابتدای سال جاری ۱۸۹کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و در مجموع ۶۹۳۹ کیلومتر شبکه شهری و روستایی تا کنون در استان  اجرا شده است.

وی با بیان اینکه ۹۸۰کیلومتر خطوط انتقال گاز در استان اجرا شده است افزود: تاکنون ۳۰شهر استان معادل 100 درصد خانوار شهری و ۴۹۲روستا معادل  ۶۱درصد خانوار روستایی  از نعمت گاز بهره مند هستند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی درادامه این مراسم با اشاره به اینکه حوزه بهره برداری به دلیل برخورد مستقیم با مشترکان از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است تصریح کرد: همکاران این حوزه باید همواره در پاسخگویی به مردم و تکریم ارباب رجوع نهایت سعی خود را بعمل آورند .

هاشمی با بیان ویژگی های شخصیتی و حسن خلق مهندس ضیائی مقدم در حوزه های مختلف شرکت گاز از جمله حوزه بهره برداری از خدمات وتلاشهای ارزشمند وی در دوران تصدی مسئولیت قدردانی کرد

در این مراسم همچنین طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی ، رحمان محمودی به عنوان معاون بهره برداری شرکت گاز استان  معرفی  و از زحمات سی ساله مهندس حسین ضیائی مقدم تجلیل بعمل آمد .

رحمان محمودی پیش ازاین مسئولیت اداره گازشهرستان بیرجند را عهده دار بوده است

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/02 - ١٥:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 776

خروج