صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

شرکت گاز خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی درخشید

در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی شرکت گازخراسان جنوبی جزء دستگاهای برتر در حوزه خدمات رسانی شناخته ومورد تجلیل و تقدیر قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، در این مراسم لوح وتندیس دستگاه منتخب هفته دولت وروز کارمند از سوی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی به سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی  اعطا شد.

در این لوح تقدیر آمده است: در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله) وتاکید دولت تدبیر و امید در تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، بدینوسیله از همت والا، تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه همکاران آن اداره کل تقدیر و تشکر به عمل می آید.

محمد صادق معتمدیان در این تقدیرنامه آورده است:امید است با استعانت از درگاه الهی، در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهنمودهای داهیانه مقام عظمای ولایت (مدظله) در راه پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و زمینه سازی برای اجرای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید شاهد توفیق ارائه خدمت بیشتر به مردم شریف استان باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/13 - ١٤:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 497

خروج