صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

فرهنگ سازی جهت مقابله با خطرات گاز طبیعی بعنوان مسئولیت اجتماعی شرکت گازخراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گازاستان خراسان جنوبی گفت: یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان ، فرهنگ سازی عمومی جهت آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی است.

مدیرعامل شرکت گازاستان خراسان جنوبی گفت: یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان ، فرهنگ سازی عمومی جهت آشنایی مشترکین با خطرات  احتمالی گاز طبیعی است.
 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی" سید محمود هاشمی " افزود: گاز یک نعمت طبیعی و خدادادی است که در صورت استفاده نادرست ، عواقب و خسارات مالی و جانی ناگواری را به بار می آورد ؛ بنابراین رسالت شرکت گاز علاوه بر گازرسانی، آموزش و اطلاع رسانی در زمینه به حداقل رساندن خطرات و حوادث احتمالی می باشد و در این زمینه اقدامات متعددی را انجام و با جدیت موضوع آموزش و فرهنگسازی را پیگیری می نماید .
هاشمی در ادامه گفت: برای فرهنگ سازی در استان تاکنون برنامه های مختلفی اعم از نصب بیلبوردهای پیام های ایمنی، درج پیام های ایمنی بر روی بدنه  اتوبوس های بین شهری ، توزیع بروشورهای ایمنی، پخش تیزر و کلیپ ایمنی از صدا و سیمای استان، درج پیام های ایمنی در روزنامه ها و ... انجام شده است.
وی افزود: همچنین با فعالیت و همکاری واحدهای روابط عمومی و ایمنی بهداشت و محیط زیست، برنامه فرهنگ سازی با آقای ایمنی از ابتدای آذرماه مجددا در مدارس آغاز شده و کارشناسان HSE دانش آموزان را با مسائل ایمنی و خطرات گاز طبیعی آشنا می کنند.
هاشمی با تاکید بر آموزش در مناطق روستایی گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و اهمیت فرهنگ استفاده ایمن و بهینه ازگاز طبیعی ، برنامه آموزشی در روستاهای استان با عنوان سفیر ایمنی گاز نیز در حال برگزاری است.
مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان ضمن تقدیر از مشترکین گاز طبیعی در مصرف بهینه گاز بار دیگر از عموم مردم درخواست کرد تا پرداختن به مسائل ایمنی را جدی بگیرند تا انشاء ا... ايام بی حادثه ای را پشت سر بگذاریم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/11 - ١١:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 888

خروج