صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آغاز ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز خراسان جنوبی

ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور در جلسه افتتاحیه ، فعالیت خود را برای ارزیابی شرکت گاز استان خراسان جنوبی آغاز کردند.

ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور در جلسه افتتاحیه ، فعالیت خود را برای ارزیابی شرکت گاز استان خراسان جنوبی آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی ضمن عرض خیر مقدم به تیم ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران ، فرآیند ارزیابی را فرصتی مغتنم برای شرکت های گاز استانی برشمرد و گفت: مأموریت اصلی شرکت های گاز استانی ارائه خدمات بهینه و ایمن به مشترکین است و این مهم میسر نمی شود مگر اینکه سازمان نیازهای مشترکین را شناسایی کرده و در جهت ارتقای سطح رضایتمندی آنان تلاش کند.
مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی کسب رضایت مشتریان را مهمترین و تأثیرگذارترین عامل در تعالی سازمانی عنوان کرد و اظهار داشت: براي پیمودن مسیر تعالی باید همه دوشادوش یکدیگر با تعریف و اجراي پروژه‌هاي بهبود در حفظ و تقویت نقاط قوت و اصلاح زمینه هاي قابل بهبود حرکت کنیم و خود را متعهد به پیمودن مسیر تعالی بدانیم.
هاشمی ضمن قدردانی از ارزیابان تعالی سازمانی خواستار ارزیابی دقیق و ارائه نقاط قابل بهبود و نقاط قوّت در فرآیندهای سازمان شد و تصریح کرد: قطعاً مواردی که در جلسه اختتامیه ارائه خواهد شد مجموعه شرکت گاز استان خراسان جنوبی را در رسیدن به اهداف خود در مسیر تعالی سازمانی یاری خواهد کرد.
وی افزود: بهبود مستمر هر سازمان در گرو ایجاد انگیزه برای منابع انسانی و در کنار آن بکارگیری شیوه های صحیح انجام فرآیندها است که این مهم با توجه به تعهد، تخصص و ایمان کارکنان در شرکت گاز خراسان جنوبی به خوبی پیاده سازی شده است.
گفتنی است ارزیابی شرکت گاز استان خراسان جنوبی توسط تیم 4 نفره متشکل از سرارزیاب و 3 نفر ارزیابان مدل تعالی سازمانی و در مدّت سه روز در شرکت گاز استان خراسان جنوبی انجام می شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/06 - ١١:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 603

خروج