صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در نشست خبری:

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 543 پروژه گازرسانی در استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به 205 روستا و 183 واحد صنعتی و تولیدی و آغاز عملیات اجرایی به 149 روستا در استان خراسان جنوبی در دهه فجر سال جاری خبر داد .

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی به 205 روستا و 183 واحد صنعتی و تولیدی و آغاز عملیات اجرایی به 149 روستا در استان خراسان جنوبی در دهه فجر سال جاری خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ،"سید محمود هاشمی" صبح امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: شرکت گاز خراسان جنوبی تاکنون اقدامات قابل قبولي را در بخش گازرسانی به شهرها ،روستاها و واحد های صنعتی در خراسان جنوبی انجام داده است.
هاشمی با اشاره به بهره برداری از گازرسانی به 205 روستا با هزینه حدود 177  میلیارد تومان تصریح کرد: با گازرسانی به این روستاها بیش از 11 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند می گردند . همچنین تعداد 183 واحد صنعتی و تولیدی با اعتبار بیش از 20 میلیارد تومان در دهه فجر ازنعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت : عملیات اجرای احداث خط انتقال دیهوک نیز در دهه فجر سال جاری با اعتباری معادل 51 میلیارد تومان آغاز خواهد شد .
وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 149 روستای خراسان جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای پروژه های قابل کلنگ زنی  در حوزه روستایی در دهه فجر امسال حدود 177 میلیارد تومان پیش بینی می گردد و در این راستا پتانسیل گازرسانی به 7 هزار و 300 خانوار ایجاد خواهد گردید.
هاشمی همچنین از آغاز عملیات اجرای رینگ خطوط تغذیه در سطح استان جهت حفظ و پایداری شبکه گاز با پیش بینی اعتبار مورد نیاز 20 میلیارد تومان خبر داد  .
مديرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی ادامه داد : در دهه فجر سال جاری 543 پروژه در حوزه گازرسانی با هزینه 452 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و یا آغاز خواهد گردید که منابع مالی این پروژه ها از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/12 - ٠٨:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 641

خروج