صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان خبر داد

16 فعالیت شرکت گاز استان خراسان جنوبی از طریق میز خدمت الکترونیکی قابل انجام است

امکان ارائه 16 خدمت به منظور تسهیل در خدمات مرتبط با فعالیت های شرکت گاز استان توسط میز خدمت الکترونیک فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، " سید محمود هاشمی" گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد مردم شریف استان، شهروندان گرامی می توانند برای دریافت خدمات غیرحضوری به آدرس وب سایت این شرکت مراجعه نمایند.
هاشمی در ادامه افزود: در راستای تسهیل و تسریع هرچه بیشتر فرآیند خدمات رسانی و تکریم مشترکین،  با توسعه میز خدمت الکترونیکی شرایطی را فراهم کرده ایم تا شهروندان بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین و الکترونیکی به 16 فعالیت دسترسی داشته باشند.
وی در تشریع فعالیت های الکترونیک موجود گفت: پرداخت قبوض، دریافت لیست قبوض، دریافت لیست پرداخت ها، اعلام کارکرد، تغییر نام، اصلاح شماره موبایل و کدپستی، اصلاح مبلغ قبض از جمله خدمات این شرکت هستندکه به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به وب سایت این شرکت قابل انجام هستند.

هاشمی در ادامه افزود: درخواست تست کنتور، رفع اشکال قبض، اصلاح آدرس، درخواست جمع آوری تجهیزات، درخواست قطع گاز، جابجایی یا جمع آوری علمک، دریافت جزئیات محاسبه صورتحساب، درخواست تعویض کنتور و ثبت و پیگیری شکایات نیز از طریق مراجعه به میز خدمت الکترونیک امکان پذیر است.

مدیرعامل شرکت گاز استان یاداور شد: مشترکین گرامی برای بهره مندی از این خدمات می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت گاز خراسان جنوبی به آدرس:www.nigc-skgc.ir  و انتخاب منوی میز خدمت الکترونیک درخواست های خود را ثبت و پیگیری نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/14 - ١٠:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 664

خروج