صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تا اطلاع ثانوی مامورین شرکت گاز برای قرائت کنتور به درب منازل مراجعه نمی کنند

با هدف پیشگیری و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، کنتورخوان های این شرکت تا اطلاع ثانوی به درب منازل شهروندان مراجعه نمی کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی قرائت کنتورهای گاز در استان به صورت غیرحضوری (عدم مراجعه کنتورخوان به درب منازل) و از طریق خود اظهاری شهروندان انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: در همین راستا سه روش الکترونیکی ارائه خدمات از راه دور برای اعلام رقم کارکرد کنتور گاز مشترکین شامل پیامک (از چپ به راست : ارسال شماره اشتراک * شماره کنتور به 200056194) ، سامانه تلفنی گویا 31992 و درگاه اینترنتی شرکت گاز استان به آدرس www.nigc-skgc.ir در نظر گرفته شده است و شهروندان می توانند نسبت به ثبت و اعلام رقم کارکرد کنتور گاز منزل خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: شهروندان محترم می توانند با مراجعه به درگاه‌ اینترنتی شرکت گاز استان و انتخاب میز خدمت الکترونیک و یا تماس با امور مشترکین ادارات گاز استان نسبت به انجام خدمات مورد نیاز خود به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

هاشمی در تشریع فعالیت های الکترونیک موجود گفت: پرداخت قبوض، دریافت لیست قبوض، دریافت لیست پرداخت ها، اعلام کارکرد، تغییر نام، اصلاح شماره موبایل و کدپستی، اصلاح مبلغ قبض از جمله خدمات شرکت گاز هستند که به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به وب سایت این شرکت قابل انجام می باشد.

مدیر عامل شرکت گاز استان در ادامه افزود: درخواست تست کنتور، رفع اشکال قبض، اصلاح آدرس، درخواست جمع آوری تجهیزات، درخواست قطع گاز، جابجایی یا جمع آوری علمک، دریافت جزئیات محاسبه صورتحساب، درخواست تعویض کنتور و ثبت و پیگیری شکایات نیز از طریق مراجعه به میز خدمت الکترونیک امکان پذیر است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/27 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 826

خروج