صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در اولین روز ازهفته دولت:

بهره برداری ازپروژه گازرسانی به 15 روستا ، 12 واحد صنعتی و آغاز عملیات اجرایی به 5 روستا در شهرستان درمیان

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در اولین روز از هفته گرامیداشت دولت 32 پروژه گازرسانی در شهرستان درمیان طی مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی بهره برداری و یا آغاز گردید.
استاندار خراسان جنوبی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مجموعه شرکت گاز استان در گازرسانی به روستاهای محروم گفت: بدون شک یکی از اقدامات مهم جمهوری اسلامی اجرای نهضت گازرسانی در سطح کشور می باشد.
معتمدیان گفت: خوشبختانه در حال حاضر کلیه شهرهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند و امیدواریم با تلاش هایی که انجام می گیرد تا پایان دولت دوازدهم همه روستاهای بالای 20 خانوار استان نیز از نعمت گاز برخوردار شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی‌،" سید محمود هاشمی "در این مراسم گفت:  در روز جاری عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستا در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اعلام اینکه این پروژه شامل 149 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع ،  3 ایستگاه تقلیل فشار و 1270 علمک می باشد ، بیان کرد بیش از ۱۲۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه سرمایه گذاری شده است.
هاشمی افزود:با بهره برداری از این پروژه 1411 خانوار ساکن در 15 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
وی همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به 12  واحد صنعتی و تولیدی این شهرستان اشاره کرد وگفت: این پروژه ها مشتمل بر اجرای 26 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع ، نصب یک ایستگاه اندازه گیری و نصب 11 علمک می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه های صنعتی هزینه شده است.
وی هم‌چنین از آغاز عملیات گازرسانی به 5 روستای این شهرستان خبرداد و گفت در این پروژه 31 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا و170 علمک نصب می گردد.
هاشمی اعتبار مورد نیاز جهت  گازرسانی به 5 روستای این شهرستان را 22  میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: پس از تمام این پروژه تا اوایل سال آتی، 184 خانوار ساکن دراین روستاها ازنعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند گردید .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/02 - ١٥:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 823

خروج