صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مصرف بالغ بر 961 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 961 میلیون متر مکعب گاز طبیعی ازابتدای سال جاری تا کنون در سطح استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 961 میلیون متر مکعب گاز طبیعی ازابتدای سال جاری تا کنون در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی،" سید محمود هاشمی " با اعلام این خبر، اظهار داشت : بخش نیروگاهی در استان با مصرف بیش از 591 میلیون و  299 هزار متر مکعب گاز طبیعی با 62 درصد بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص داده و پس از آن بخش های صنعتی و حمل و نقل با مصرف بالغ بر 173 میلیون و 866 هزار متر مکعب ،  19 درصد میزان مصرف گاز طبیعی را ازابتدای سال جاری تا کنون  به خود اختصاص دادند.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد در بخش های خانگی ، تجاری و عمومی با مصرف 144میلیون و 846 هزار مترمکعب ، 14 درصد و سیمان قائن نیز با مصرف بیش از 51 میلیون متر مکعب  ، 5 درصد میزان مصرف گاز طبیعی را به خود اختصاص دادند.
وی یاد آور شد با توجه به سرمای هوا و افزایش تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی از نیمه آبان سال جاری مصرف گاز در استان 28 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است .
هاشمی با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی شهر ها و 562 روستا در سطح استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است بیان کرد : در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 63  درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند .
مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با تاکید بر صرفه جویی در مصرف گاز و همچنین رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از گاز طبیعی گفت امیدواریم همزمان با شتاب گازرسانی در سطح استان ، صرفه جویی و مصرف بهینه گاز طبیعی و نیزنحوه استفاده ایمن از گاز مورد توجه جدی مردم شریف استان قرار گیرد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/06 - ١١:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 145

خروج