صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 3 روستاو یک واحد صنعتی در شهرستان خوسف

 همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، بهره برداری از پروژه گازرسانی به 3روستا و یک واحد صنعتی درشهرستان خوسف طی مراسمی با حضور آقای دکتر عابدی  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی آغاز شد.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: برای بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاها  27 کیلومتر شبکه تغذیه وتوزیع ، اجرا و 50 انشعاب نصب شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی سید محمود هاشمی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد و افزود:60 خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
وی همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به یک  واحد صنعتی و تولیدی این شهرستان اشاره کرد وگفت: این پروژه مشتمل بر اجرای 6 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع ، احداث و نصب یک انشعاب گاز می باشد .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران برای اجرای این پروژه صنعتی هزینه شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار داشت در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 31 درصد خانوار روستایی شهرستان خوسف از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به تعداد 49 روستا نیز در دست اجراست که با گازرسانی به روستاهای یاد شده درصد خانوار روستایی بهره مند ازگازطبیعی تا پایان سالجاری از 31درصد به 69 درصد افزایش خواهد یافت .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/06 - ١٣:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 810

خروج