صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

قبوض کاغذی گاز در استان حذف می شوند

مدیرعامل شرکت گاز استان، از آغاز طرح حذف قبوض گاز مشترکان استان خراسان جنوبی از ماه آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی گفت: در راستای طرح ملی حذف قبوض کاغذی گاز و تحقق دولت الکترونیک، از ماه آینده قبض های گاز استان به صورت پیامکی ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان حذف قبوض کاغذی را  اقدامی موثر در راستای کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت در ارائه خدمات به مشترکان دانست و تصریح کرد: صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، صیانت از جنگل‌ها و منابع‌طبیعی و حرکت به سمت انجامِ بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی از دیگر مزایای اجرای این طرح ملی است. هاشمی یادآور شد: این شرکت بسترهای گوناگونی برای تکمیل و ثبت اطلاعات فراهم آورده و مشترکان از سه طریق می توانند شماره همراه خود را برای دریافت صورتحساب گاز اعلام نمایند. وی تصریح کرد: در روش اول مشترکان می‌توانند با ارسال (شماره اشتراک 12 رقمی *1) به شماره 1000194 شماره خود را در سامانه پیام کوتاه ثبت نمایند و در روش دوم نیز مشترکان می توانند فقط شماره اشتراک 12 رقمی خود را به سامانه
 پیام کوتاه 30007657 ارسال نمایند. هاشمی ادامه داد: در سومین روش، مشترکین با مراجعه به صفحه اول سایت اینترنتی شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir و کلیک بر روی حذف قبوض می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند. گفتنی است استان خراسان جنوبی بالغ بر 250هزار مشترک گاز دارد و حذف قبوض کاغذی به منظور بهبود کیفیت خدمات رسانی و سهولت در امر گازرسانی و صیانت از محیط زیست نقش مهمی خواهد داشت.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/01 - ٠٨:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3941

خروج