صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در ادامه نهضت گازرسانی

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 44 روستا و 23 واحد صنعتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 10 روستا در شهرستان سربیشه

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر ، پروژه گازرسانی به 44 روستای شهرستان سربیشه با سرمایه گذاری 27میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران با حضور استاندار خراسان جنوبی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار سربیشه، مدیرعامل شرکت گاز استان و سایر مسئولین استانی و محلی افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در آیین افتتاح این پروژه ها اظهار داشت: این پروژه در قالب اجرای ۳۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث ۳۳ ایستگاه تقلیل فشار، احداث یک ایستگاه حفاظت کاتدیک  و نصب ۱۶۷۰ علمک اجرا می‌شود.

‎مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اعتبار این پروژه را ۲۷ میلیارد تومان برشمرد وگفت: با انجام این پروژه ۱۸۵۸ خانوار روستایی شهرستان سربیشه از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

‎وی همچنین از افتتاح پروژه گازرسانی به ۲۳ واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان سربیشه خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ۱۸ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، ۶ ایستگاه اندازه گیری  و ۱۷ انشعاب گاز اجرا شده است.

‎هاشمی گفت: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می‌شود.

‎مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه از آغاز عملیات گازرسانی به 10 روستا در شهرستان سربیشه خبر داد و گفت: این پروژه در قالب اجرای 98 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث یک ایستگاه تقلیل فشار و نصب 400 علمک اجرا می‌شود.

‎هاشمی اعتبار این پروژه را 10 میلیارد تومان عنوان کرد وگفت: اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می شود و با انجام این پروژه 445 خانوار روستایی شهرستان سربیشه از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/19 - ٢١:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 136

خروج