صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 3 روستا و 23 واحد صنعتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 20 روستای شهرستان درمیان

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه گازرسانی به 3 روستای شهرستان درمیان با سرمایه گذاری 1.5 میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران با حضور معاون توسعه مديريت و منابع استانداري خراسان جنوبي، فرماندار درمیان و سایر مسئولین استانی و محلی افتتاح گردید .


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی اظهار داشت: این پروژه در قالب اجرای 23 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب 205 علمک اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با انجام این پروژه 226 خانوار روستایی شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی افزود: 1.5 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می‌شود.

هاشمی همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 20 روستای شهرستان درمیان خبر داد و گفت: این پروژه در قالب اجرای 85 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب 530 علمک اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه 15 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می شود افزود:  با انجام این پروژه 585 خانوار روستایی شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان همچنین از بهره برداری از پروژه گازرسانی به 23 واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان درمیان خبر داد و گفت: این پروژه در قالب اجرای 8 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث 2 ایستگاه اندازه گیری و نصب 21 علمک اجرا می‌شود.

وی افزود: 2 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می‌شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/20 - ١٩:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 131

خروج