صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در ادامه نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 45 روستا و 12 واحد صنعتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 14 روستا در شهرستان خوسف

همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر ، پروژه گازرسانی به 45 روستای شهرستان خوسف با سرمایه گذاری 45 میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری، فرماندار خوسف، مدیرعامل شرکت گاز استان و سایر مسئولین استانی و محلی افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در آیین افتتاح این پروژه ها در شهرستان خوسف اظهار داشت: این پروژه در قالب اجرای 261 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث 10 ایستگاه تقلیل فشار و نصب 1495 علمک اجرا می‌شود.

‎مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی هزینه اجرای این پروژه را 45 میلیارد تومان برشمرد وگفت: با انجام این پروژه 1662 خانوار روستایی شهرستان خوسف از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

‎وی همچنین از افتتاح پروژه گازرسانی به 12 واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان خوسف خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه 10 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، 7  ایستگاه اندازه گیری  و 5 انشعاب گاز اجرا شده است.

‎هاشمی گفت: 800 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین گردیده است.

‎مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه از آغاز عملیات گازرسانی به 14 روستا در این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه در قالب اجرای 149 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث 3 ایستگاه تقلیل فشار، احداث 2 ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 790 علمک با اعتبار 30 میلیارد تومان اجرا می‌شود.

‎هاشمی با اعلام اینکه اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می شود گفت: با انجام این پروژه حدود 1000 خانوار روستایی شهرستان خوسف از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/21 - ١٧:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 122

خروج