صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گامی دیگر در راستای تحقق شعار جهش تولید:

عملیات اجرای انشعاب از خط 16 اینچ بیرجند-خوسف جهت گازرسانی به فاز دوم کارخانه کاشی فرزاد اجرا شد

در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، اجرای انشعاب جهت گازرسانی به فاز2 کارخانه کاشی فرزاد انجام گردید.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان خراسان جنوبي سید محمود هاشمی گفت: عملیات برش خط فولادی 16 اینچ بیرجند به خوسف،  نصب سه راهی و اخذ انشعاب جهت ایستگاه کاشی فرزاد از محل خط 16 اینچ با موفقیت اجرا شد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: با توجه به اهمیت گازرسانی به واحدهای صنعتی صبح روز گذشته اکیپ گازرسانی به صنایع شرکت گاز استان با همکاری واحد تعمیرات و بهره برداری شرکت و نیز همکاران منطقه 4 عملیات انتقال گاز به محل اعزام شدند و پس از استقرار و بررسی میدانی نسبت به اجرای این پروژه اقدام نمودند.
وی افزود: پس از انجام عملیات و با توجه به نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی با پیگیری و اقدامات انجام شده توسط کارکنان خدوم شرکت گاز، جریان گاز واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در مسیر بیرجند-خوسف زودتر از موعد مقرر برقرار گردید.
هاشمی گازرسانی به صنایع را اقدامی عملی مبنی بر تحقق شعار مقام معظم رهبری دانست و افزود: گازرسانی به صنایع باعث جهش تولید می گردد و این امر کاهش مهاجرت، ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصاد را به همراه دارد.
وی در ادامه گفت: با همت تمامی کارکنان شرکت، در سال گذشته شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد و همچنین کسب رتبه دوم از لحاظ میزان شبکه اجرا شده تا ورودی واحدهای صنعتی و تولیدی در بین شرکت های گاز استانی در سطح کشور شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن اشاره به بهره مندی 1492 واحد صنعتی و تولیدی استان از نعمت گاز طبیعی افزود: امیدواریم در صورت عدم وجود موانع و تامین به موقع منابع مالی تا پایان امسال بیش از 200 واحد صنعتی و تولیدی در خراسان جنوبی به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شوند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/28 - ١٣:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 503

خروج