صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در راستای تحقق پویش سبز گازرسانی:

سرایان به عنوان اولین شهرستان سبز خراسان جنوبی معرفی می شود

شهرستان سرایان در استان خراسان جنوبی با بهره مندی100 درصد خانوار شهری و 98 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی به عنوان اولین شهرستان سبز خراسان جنوبی معرفی می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی گفت: در حال حاضر ۳ شهر و 24 روستای شهرستان سرایان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۸ درصد خانوار روستایی شهرستان سرایان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند.
وی افزود: علاوه بر شهرستان سرایان، شهرستان های بشرویه، درمیان، سربیشه و فردوس نیز تا پایان امسال به عنوان شهرستان سبز معرفی می گردند.
هاشمی با تاکید بر اینکه نهضت گازرسانی روستایی در خراسان جنوبی مرهون زحمات و تلاش کارکنانی است که فرهنگ خدمت جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده اند افزود: با توجه به فعالیت های گسترده گازرسانی در استان، این توفیق نصیب شرکت گاز خراسان جنوبی شده تا در سالجاری بالاترین تعهد گازرسانی به روستاها، به تعداد 400 روستا به نام این شرکت ثبت شود.
‎وی در پایان با اشاره به آخرین وضعیت گازرسانی روستایی در استان گفت: در حال حاضر 951 روستای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که از این تعداد،  736 روستا طی سه سال اخیر به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/02 - ١٣:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 417

خروج