صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با ارسال تقدیرنامه ای از سوی امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران:

از اقدامات ارزشمند شرکت گاز خراسان جنوبی در زمینه مقابله با کرونا تقدیرشد

به دلیل اقدامات ارزشمند صورت گرفته در زمینه مقابله با ویروس کرونا، با ارسال تقدیر نامه ای از سوی امور HSE شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز خراسان جنوبی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی گفت: طی بررسی های صورت گرفته توسط امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران، با ارسال لوحی از اقدامات مناسب شرکت گاز خراسان جنوبی در زمینه پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: از اوایل شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت گاز خراسان جنوبی با برگزاری جلسه فوری با واحدهای مربوطه اقدامات قابل توجهی را در زمینه مقابله با این ویروس در ستاد و ادارات گاز شهرستانهای استان تصویب کرد.
وی در تشریح اقدامات صورت گرفته گفت: برگزاری مستمر جلسات کمیته سلامت، تعطیل کردن مجموعه ورزشی شرکت، ضدعفونی روزانه خودروهای تاکسیرانی، توزیع هفتگی دستکش و مواد ضد عفونی کننده، دستگاه ضد عفونی پدالی، نصب بنرهای آموزشی، ضد عفونی کردن نمازخانه ، آبدارخانه ها و کلیه اتاق ها از اقدامات اولیه در زمینه مقابله با این ویروس بود.
هاشمی در ادامه با اشاره به اجرای دستورالعمل مدیریت هوشمند و یکپارچه مبارزه با انتشار ویروس کرونا در شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: لغو ماموریتهای غیر ضروری کارکنان، معرفی کارکنان با علائم بیماری کرونا به پزشک و اخذ نامه سلامت، شناسایی کارکنان آسیب پذیر و اجرای طرح دورکاری در خصوص آنها نیز از سایر اقدامات شرکت گاز خراسان جنوبی می باشد.
وی در ادامه گفت: جایگزینی دستگاه حضورو غیاب تصویری بجای دستگاه انگشت زنی ، تب سنجی روزانه از تمامی کارکنان و مراجعین ستاد، اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی، برگزاری جلسات به صورت غیرحضوری و ویدئو کنفرانسی و الزام کارکنان و مراجعین به استفاده ازماسک از اقدامات بعدی شرکت در این زمینه بود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در پایان از فعالیت های واحد ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان در زمینه اقدامات بهداشتی و نیز واحد روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی مناسب تقدیر و قدردانی نمود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/04 - ٠٩:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 271

خروج