صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با استاندار خراسان جنوبی مطرح شد:

خدمات شرکت گاز استان قابل تقدیر است

استاندار خراسان جنوبی از خدمات گسترده گازرسانی در سطح استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی؛ استاندار خراسان جنوبی در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: شرکت گاز خراسان جنوبی با اجرای برنامه هایی که در دستور کار داشته است، خوشبختانه توانسته روستاهای زیادی را به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل نماید.
ملانوری متذکر شد: حجم خدمات گسترده گازرسانی در استان و وجود پروژه های متعدد در دست اجرا، قابل تقدیر است.
وی با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا و امهال دو ماهه قبوض گاز مشترکان اظهار داشت: این تصمیم به منظور مدارا با مردم در شرایط کرونایی اخذ شده است.
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی مطلوب درخصوص نوع خدمات و نحوه ارائه آنها برای بهره برداری هر چه بیشتر مردم از تکالیف دستگاه های اجرایی می باشد، تصریح کرد: هدف از این کار، دسترسی راحت تر مردم به خدمات دستگاه ها می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی نیز در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های استانداری خراسان جنوبی در پیشرفت پروژه های گازرسانی در استان گفت: خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار مجموعه شرکت گاز استان است و این افتخار بزرگ مرهون زحمات و تلاش کارکنانی است که فرهنگ خدمت جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
سید محمود هاشمی با تاکید بر اینکه در سالجاری بالاترین تعهد گازرسانی به روستاها، به تعداد 400 روستا به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است افزود: طی 7 ماهه اول سالجاری حدود 200 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و تا پایان سال جاری حدود 200 روستای دیگر نیز به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهند شد.
وی ضمن اشاره به بهره مندی 1525 واحد صنعتی و تولیدی استان از نعمت گاز طبیعی افزود: از ابتدای سال گازرسانی به 130 واحد صنعتی انجام شده و امیدواریم در صورت عدم وجود موانع قانونی تا پایان امسال تعداد 115 واحد صنعتی و تولیدی دیگر در خراسان جنوبی به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شوند.
شایان ذکر است این دیدار با حضور استاندار خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت گاز استان و مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی  در محل دفتر استاندار برگزار شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/15 - ١٥:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 576

خروج