صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بهره مندی 754 روستای استان خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی طی سه سال اخیر

طی اقدامات جهادی و با همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی 754 روستای استان طی سه سال اخیر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح آخرین وضعیت گازرسانی روستایی در استان گفت: در حال حاضر تعداد 956 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: طی سه سال اخیر 754 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این نهضت گازرسانی، مرهون فعالیت های کارکنان دلسوز و متعهد شرکت گاز استان می باشد.
وی ضمن اشاره به اینکه در سال جاری بالاترین تعهد گازرسانی به روستاها به تعداد 400 روستا به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است افزود: طی 7 ماهه اول سال جاری حدود 200 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و علاوه بر این، تا پایان سال جاری حدود 200 روستای دیگر نیز به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل خواهد شد.
وی در ادامه گفت: به نحوی برنامه ریزی شده که تا پایان دولت تدبیر و امید، تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
هاشمی با اشاره به اقدامات ارزنده شرکت در گازرسانی به روستاها افزود: در راستای تحقق توسعه عدالت اجتماعی با بهره مندی هر روستا از نعمت گاز طبیعی، علاوه بر فراهم شدن رفاه و آسایش، از مهاجرت گسترده به شهرها و نیز قاچاق سوخت جلوگیری می گردد.
مدیرعامل شرکت گاز استان یادآور شد: شرکت گاز خراسان جنوبی در حال حاضر با تمام توان در حال اجرای پروژه های گازرسانی روستایی است و تا پایان شهریور سال آتی ‌جمعیت تحت پوشش روستایی استان به بیش از 96 درصد افزایش خواهد یافت.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/25 - ١٢:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 342

خروج