صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

90 درصد صنایع خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی از بهره مندی 90 درصدی صنایع استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: در حال حاضر تعداد 1525 واحد صنعتی و تولیدی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که 90 درصد صنایع استان را شامل می شوند.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه گفت:مطابق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال با اتصال 115 واحد صنعتی و تولیدی دیگر به شبکه سراسری گاز، درصد بهره مندی صنایع استان به بیش از 96 درصد افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه توسعه اقتصادی هر استان ارتباط مستقیمی با فعالیتهای واحدهای صنعتی و تولیدی آن منطقه دارد افزود: چرخ توسعه اقتصادی هر استان  را واحدهای صنعتی و تولیدی آن به حرکت در می آورد و علاوه بر این، افزایش فعالیت های این واحدها موجب اشتغال گسترده و عدم مهاجرت نیز می گردد.

وی ضمن اشاره به بهره مندی 1112 واحد صنعتی و تولیدی استان طی سه سال اخیر به شبکه سراسری گاز طبیعی گفت : خراسان جنوبی دارای پتانسیل مناسبی برای فعالیت گسترده واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد و گازرسانی به صنایع از اهداف مورد تاکید شرکت گاز استان است.

هاشمی یادآور شد: با همت کارکنان این شرکت در سال گذشته شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در بین شرکت های گاز استانی شده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١١:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 518

خروج