صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

طی مراسمی و با حضور مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی:

از بانوان شرکت گاز استان تجلیل شد

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم نکوداشت مقام زن و روز مادر با حضور بانوان شاغل در شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در این مراسم گفت: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری نقش خود را به شایستگی ایفا
می کنند که این تلاش بانوان قابل تشکر و قدردانی می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: بخش عظیم و قابل توجهی از موفقیتها و پیشرفتهای شرکت گاز استان  مرهون زحمات و تلاشهای بانوان متعهد و ارزشمندی است که با الگوبرداری از سیره حضرت زهرا (س) و حفظ عفت و مسئولیت مادری  فرصت خدمت پیدا نموده اند.
وی در ادامه حضرت زهرا (س) را بهترین الگوی بانوان دانست و افزود: خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانون مداری را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.
هاشمی ادامه داد: گازرسانی به 558 روستای استان در طول یک سال یک رکورد بی سابقه در طول بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران محسوب می شود و بانوان شاغل شرکت گاز خراسان جنوبی نقش به سزایی در این خدمت رسانی عظیم داشته اند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر جامعه حضور فعال زنان در آن است و بر همین اساس در دهه های اخیر در کشورمان شاهد این هستیم که زنان هم دوش مردان در عرصه های مختلف حضور فعالی دارند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/19 - ١٣:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 221

خروج