صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با گازرسانی به 634 روستا طی سال گذشته و فراتر از تحقق شعار سال:

شرکت گاز خراسان جنوبی در عمل به وعده های خود سربلند بیرون آمد

شرکت گاز خراسان جنوبی با خلق رکورد گازرسانی به 634 روستا طی یک سال، فراتر از وعده خود برای گازرسانی روستایی جامه عمل پوشانده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی گفت: در ابتدای سال گذشته و بر اساس برنامه ریزی های صورت پذیرفته ، به مردم شریف استان این وعده را دادیم که تا پایان سال1399، تعداد 400 روستای خراسان جنوبی را به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل نماییم و بر همین اساس شعار سال را "سال 1399 ، گازرسانی به 399+1 روستا " نام گذاری کردیم .

مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: بسیار خرسندیم که با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی، با وجود شرایط خاص اقتصادی و وجود بیماری کرونا، توانستیم فراتر از وعده خود عمل کنیم و توفیق داشتیم 634 روستا ، را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به شتاب گازرسانی در استان افزود: با همت جهادی مجموعه و یاری خداوند در سال گذشته رکورد بی سابقه گازرسانی به 634 روستا طی یک سال ، در کارنامه افتخارات شرکت گاز استان خراسان جنوبی ثبت شد که این حجم عظیم گازرسانی در  بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران، یک رکورد بی سابقه محسوب می شود.

هاشمی با اشاره به گازرسانی به 264 واحد صنعتی و تولیدی طی سال 99 گفت: در حال حاضر 1650 واحد صنعتی و تولیدی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند ضمن اینکه بالاترین میزان گازرسانی به صنایع مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سطح کشور به تعداد 1002 واحد صنعتی و تولیدی با افتخار به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت گردیده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه گفت: در حال حاضر94% جمعیت روستایی استان و %97  جمعیت کل استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و امیدواریم تا چند ماه آینده  نیز با یاری خداوند و همت همکاران، پروژه های گازرسانی به روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در سطح استان به پایان برسد و بیش از 98 درصد خانوار استان تحت پوشش این نعمت خدادادی قرار گیرند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/22 - ١٠:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 233

خروج