صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی:

منابع انسانی سرمایه اصلی شرکت گاز خراسان جنوبی هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بر ترویج برنامه های فرهنگی و مذهبی در بین کارکنان تاکید کرد و منابع انسانی را به عنوان سرمایه های اصلی سازمان بر شمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان خراسان جنوبی، سیدمحمود هاشمی در حاشیه مراسمی که به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار شد گفت: کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه های انسانی هر سازمان شناخته می شوند و اگر موفقیتی برای سازمان حاصل شود نتیجه تلاش و همت کارکنان است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: طی سال گذشته افتخارات زرینی در کارنامه شرکت گاز خراسان جنوبی کسب شده است که بدون شک این امر حاصل همت و تلاش و از خودگذشتگی خانواده بزرگ شرکت گاز خراسان جنوبی است.

وی تصریح کرد: به موازات انجام پروژه های گازرسانی باید به نیروی انسانی توجه ویژه ای شود زیرا افزایش روحیه کارکنان ارتباط مستقیمی با افزایش انگیزه و بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم را دارد.

هاشمی تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، بیش از پیش ضرورت اهمیت و ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی در بین کارکنان و خانواده های محترم احساس می شود و امیدواریم اقدامات و برنامه ریزی های منسجمی با توجه به شرایط موجود در این زمینه انجام پذیرد.

گفتنی است مراسم گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر با حضور خانواده های همکاران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، به همت واحد روابط عمومی و مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده در بافت تاریخی شهر بیرجند برگزار شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/26 - ٠٧:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 276

خروج