صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در ادامه نهضت عظیم گازرسانی و برای دومین سال متوالی صورت پذیرفت:

بالاترین تعهد گازرسانی روستایی امسال هم به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است

شرکت گاز خراسان جنوبی برای دومین سال متوالی بالاترین تعهد گازرسانی روستایی برای گازرسانی به 212 روستا را در بین شرکت های گاز استانی به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: مطابق برنامه ریزی های صورت پذیرفته و در ادامه نهضت عظیم گازرسانی، امیدواریم با عبور از برنامه تعیین شده و تعهد ابلاغ شده توسط شرکت ملی گاز ایران، امسال 250 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: بالاترین تعهد گازرسانی در بین شرکت های گاز استانی برای دومین سال متوالی امسال هم به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است و این موید اعتماد شرکت ملی گاز ایران به توانمندی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی است و امیدواریم با یاری خداوند امسال نیز در خدمت رسانی به هم استانی های عزیز سر بلند شویم.

وی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی و علیرغم شرایط خاص اقتصادی و وجود بیماری کرونا، سال گذشته توانستیم فراتر از وعده خود عمل کنیم و توفیق داشتیم 634 روستا را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازیم.

هاشمی یادآور شد: با همت جهادی مجموعه و یاری خداوند در سال گذشته رکورد بی سابقه گازرسانی به 634 روستا طی یک سال ، در کارنامه افتخارات شرکت گاز استان خراسان جنوبی ثبت شد که این حجم عظیم گازرسانی در  بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران، یک رکورد بی سابقه محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال و با اتمام پروژه های گازرسانی تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/30 - ٠٨:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 217

خروج