صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با بهره مندی بیش از 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی:

خراسان جنوبی به استان های سبز کشور پیوسته است

بیش از 97 درصد جمعیت خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و استان خراسان جنوبی به عنوان استان سبز در زمینه گازرسانی شناخته می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: 100 درصد خانوار شهری و بیش از 94 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و در حال حاضر برخورداری از گاز طبیعی در استان اعم ازحوزه شهری و روستایی به بیش از 97 درصد افزایش یافته است.


مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: 8 شهرستان استان با میانگین ضریب بهره مندی بالغ بر 99 درصد جزو شهرستان های سبز شناخته می شوند و با اتمام پروژه های گازرسانی روستایی، به زودی 3 شهرستان طبس، نهبندان و خوسف نیز به شهرستان های سبز می پیوندند.

وی گفت: با همت کارکنان و خلق رکورد بی سابقه گازرسانی به 634 روستا طی سال گذشته ، مجموع روستاهای بهره مند از نعمت گاز طبیعی در استان به 1404 روستا افزایش یافته است.

هاشمی تصریح کرد: در حال حاضر 131 هزار و 305 خانوار شهری و 87 هزار و 691 خانوار روستایی در استان خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و پیش بینی می شود تا چند ماه آینده ، تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شوند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: با نزدیک شدن به اتمام پروژه های گازرسانی در استان، ماموریت شرکت گاز به پایان نخواهد رسید بلکه فصل جدیدی از ارائه خدمات با کیفیت به مشترکین گرامی آغاز خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/18 - ١٠:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 114

خروج