صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با اجرای بیش از 133 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز:

بالاترین میزان شبکه تغذیه و توزیع گاز در فروردین ماه به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است

بر اساس گزارش ماهیانه شرکت ملی گاز ایران، بالاترین میزان شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده در فروردین ماه به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: بر اساس گزارش دریافتی از شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز خراسان جنوبی با اجرای بیش از 133 کیلومتر شبکه گازرسانی بالاترین میزان اجرای شبکه تغذیه و توزیع را در بین شرکت های گاز استانی کسب نموده است.

سید محمود هاشمی در ادامه گفت: در سال 1399 نیز شرکت گاز خراسان جنوبی بالاترین میزان شبکه را در بین شرکت های گاز استانی  اجرا نموده است.

وی افزود: در سال گذشته  2 هزار و 471 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در خراسان جنوبی اجرا شده است که از این مقدار 2 هزار و 377 کیلومتر مربوط به مناطق روستایی و 94 کیلومتر مربوط به مناطق شهری استان بوده است.

وی با اشاره به اینکه در سالجاری بالاترین تعهد گازرسانی روستایی نیز به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است افزود: تا چند ماه آینده تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: امیدواریم با همت و تلاش کارکنان امسال نیز در خدمت رسانی هرچه بیشتر به هم استانی های گرامی سربلند باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/30 - ٠٨:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 118

خروج