صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با اعلام برگزیدگان جشنواره استانی شهید رجایی :

شرکت گاز خراسان جنوبی برای سومین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر درخصوص اقدامات برجسته تخصصی معرفی شد

در سومین جلسه شورای راهبری مدیریت توسعه استان که با محوریت جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه های برتر برگزار شد ، شرکت گاز خراسان جنوبی برای سومین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر در خصوص اقدامات برجسته تخصصی شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، در این مراسم که با حضور استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استان در بیرجند برگزار شد، با اهدای لوحی از سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی به عنوان دستگاه برتر درخصوص اقدامات برجسته تخصصی تقدیر به عمل آمد.

در  بخشی از متن این لوح آمده است:

از آنجا که در اجرای مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه های اجرایی استان، بر مبنای اقدامات برجسته در زمینه فعالیت های تخصصی دستگاه، حائز رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ گردیده اید، مراتب قدردانی و تشکر خود را از جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه اعلام می نمایم.

لازم به ذکر است جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و ملت ایران، همچنین نهادینه ‌کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف هر سال  برگزار می‌شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/06 - ١٧:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 68

خروج