صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با کارکنان عنوان شد:

توانمندی کارکنان شرکت گازخراسان جنوبی موجب اعتماد شرکت ملی گاز ایران و واگذاری بالاترین تعهد گازرسانی روستایی برای دومین سال متوالی شده است

شرکت گاز خراسان جنوبی برای دومین سال متوالی بالاترین تعهد گازرسانی روستایی را در بین شرکت های گاز استانی به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در نشست صمیمی با کارکنان اعلام کرد: بدون شک تلاش و توانمندی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی موجب شده است که برای دومین سال متوالی بالاترین تعهد گازرسانی روستایی برای گازرسانی به 212 روستا به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در ادامه افزود: بر اساس روایات، خدمت به خلق یکی از مهم‌ترین و با فضیلت‌ترین عبادات است و امیدواریم امسال با یاری خداوند و همت کارکنان، با اتمام پروژه های گازرسانی روستایی در خدمت به مردم سربلند شویم.

وی افزود: طی سال گذشته با وجود شرایط خاص کشور و بیماری کرونا 634 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند و این رکورد بی سابقه مهر تاییدی بر توانمندی، تعهد پذیری و روحیه بالای خدمت رسانی کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی است.

وی تصریح کرد: هم اکنون 1421 روستا در اقصی نقاط استان از نعمت گاز بهره مند هستند و با اتمام پروژه های گازرسانی تا پایان امسال بیش از 98 درصد خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در پایان این جلسه تاکید کرد: با هماهنگی کلیه مدیران، روسای واحدها و نواحی، جهت رفع مشکلات کارکنان اقدامات و برنامه ریزی های لازم به صورت جدی صورت پذیرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/21 - ٠٧:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 53

خروج