صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در راستای افزایش آمادگی و شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود :

23 مانور در طول سال گذشته از سوی شرکت گاز خراسان جنوبی اجرا شده است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی، از برگزاری 23 مانور طی سال گذشته در ستاد و نواحی شرکت گاز خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر گفت: طی سال گذشته و به منظور اجرای الزامات پدافند غیرعامل، کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدها و بحران‌ها، شناسایی نقاط ضعف و قوت و هماهنگي بين واحدها در زمان وقوع حادثه، 23 مانور با سناریوهای مختلف در ستاد و نواحی شرکت گاز خراسان جنوبی برگزار گردید.

سید محمود هاشمی افزود: مانور خود حفاظتی، برخورد بیل میکانیکی و مهار حادثه ، بحران افت فشار گاز، مارگزیدگی، قطع برق، مقابله با اقدامات خرابکارنه، نشت ماده ادورانت از جمله موارد مانورهای برگزار شده در سطح استان بود.

وی گفت: با توجه به اینکه با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز استان ،  تا چند ماه آینده پروژه های گازرسانی به روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در استان به پایان خواهد رسید، مسئله صیانت و نگهداری از شبکه های گازرسانی و همچنین خدمت رسانی با کیفیت  به مردم باید در صدر اولویت‌ها قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح، تعیین اولویت‌ها، پیش بینی امکانات و تجهیزات مورد نیاز در شرایط کاری مختلف باید آمادگی کامل در برابر خطرات احتمالی فراهم شده و با انجام مانورهای مستمر، هدف دار و کاربردی می بایست ضمن حفظ و تقویت آمادگی ها، نسبت به تقویت نقاط قوت و به حداقل رساندن نقاط قابل بهبود اقدام شود.

هاشمی در پایان تاکید کرد: با برگزاری هرچه بیشتر و دقیق تر مانورها و افزایش آمادگی می توان در شرایط بحرانی و در مواردی از جمله سیل، زلزله، اقدامات سایبری و ... بهترین وجه ممکن عمل کرد و میزان خسارت وارده جانی و مالی احتمالی را به حداقل ممکن رساند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/29 - ١٠:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 39

خروج