صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در ادامه مسیرخدمت رسانی و با افتتاح پروژه های گازرسانی در شهریور ماه:

تمامی 11 شهرستان استان خراسان جنوبی به پویش سبز گازرسانی پیوستند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از افزایش ضریب بهره مندی خانوار استان از نعمت گاز طبیعی و پیوستن زودهنگام تمامی 11 شهرستان خراسان جنوبی به پویش سبز گازرسانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در تشریح این خبرگفت: با افتتاح پروژه های گازرسانی در شهریور ماه، مجموع ضریب بهره مندی خانوار شهری و روستایی بهره مند از گاز طبیعی در استان به  98 درصد افزایش یافت.

وی در ادامه افزود: استان خراسان جنوبی از سال گذشته به پویش سبز گازرسانی پیوسته است و در حال حاضر به لحاظ شهرستانی نیز تمامی 11 شهرستان و 32 شهر خراسان جنوبی به پویش سبز گازرسانی پیوسته اند و ضریب بهره مندی در تمامی شهرستان ها در محدوده 97 تا 100 درصد می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: با یاری پروردگار و همت کارکنان طی شهریور ماه 109 روستای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.
 
هاشمی گفت: با اتمام پروژه های روستایی در دست اجراء تا چند ماه آینده، ضریب خانوار بهره مند روستایی از نعمت گاز طبیعی در استان به 99 درصد افزایش خواهد یافت.

وی افزود: علاوه بر پروژه های روستایی، طی ماه جاری پروژه گازرسانی به 36 واحد صنعتی و تولیدی، 200 واحد طرح اقدام مسکن ملی و 1500 واحد مسکن محرومین در 130 روستا در اقصی نقاط استان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: علیرغم شرایط خاص جغرافیایی و پهناور بودن استان و تراکم اندک جمعیت، شتاب گازرسانی در خراسان جنوبی به‌ صورت قابل توجهی در سال های اخیر افزایش یافته است که این امر نشانگر تلاش جدی کارکنان و عزم راسخ همکاران برای خدمت رسانی به هم استانی های گرامی است.

گفتنی است خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور بوده و به لحاظ جمعیتی حدود یک درصد جمعیت کشور را شامل می شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/20 - ٠٧:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 49

خروج