صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

اصلاح و بهینه سازی رایگان 87 موتورخانه مشترکین گاز در خراسان جنوبی انجام شد

سرپرست واحد بهینه سازی مصرف انرژی شرکت گاز خراسان جنوبی از بهره مندی 87 مشترک در طرح ملی اصلاح رایگان موتورخانه ها در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، رضا نیک طلب در تشریح این خبر گفت: طرح ملی اصلاح رایگان موتورخانه ها از مهر ماه سال 1399 در خراسان جنوبی اجرا شده است و تاکنون 87 مشترک در خراسان جنوبی از این طرح بهره مند  شده اند.

وی افزود: این طرح شامل سه اقدام سرویس و تنظیم مشعل، عایق کاری تاسیسات و نصب دستگاه ضد رسوب مغناطیسی است که به صورت رایگان در واحدهای مسکونی ، تجاری و اداری اجرا می شود.

نیک طلب هدف از اجرای این طرح را کاهش هدر رفت انرژی و اصلاح مصرف گاز در موتورخانه ها برشمرد و تصریح کرد: علاوه بر کاهش چشمگیر گاز بها و صرفه جویی در مصرف گاز ، این طرح منجر به افزایش پایداری و استمرار جریان گاز در بخش های صنعتی و به تبع آن حفظ هرچه بیشتر محیط زیست می شود.

وی با اشاره به رایگان بودن این طرح برای مشترکین مشمول اضافه کرد: انتظار می رود ادارات دولتی که دارای موتورخانه فرسوده هستند، با مراجعه به آدرس اینترنتی https://goc.nigc.ir در این سامانه ثبت نام نمایند.

سرپرست واحد بهینه سازی مصرف انرژی شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: مسئولیت انجام تمام مراحل بعد از موافقت نامه و مسئولیت انجام صحیح پروژه به عهده  شرکتهای مجری طرح می باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/07 - ٠٨:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 57

خروج