صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

افزایش مصرف گاز طبیعی در 6 ماهه نخست سالجاری:

827 میلیون مترمکعب گاز طبیعی طي 6 ماه نخست سالجاری در استان خراسان جنوبی مصرف شده است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از مصرف 827 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در شش ماهه نخست سالجاری در استان خبر داد و گفت: مصرف گاز طبیعی نسبت به دوره زمانی مشابه سال گذشته 4.7 درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی ، " سید محمود هاشمی " در تشریح این خبر گفت: طی 6 ماهه نخست سالجاری در بخش های مختلف، 827 میلیون مترمکعب گاز مصرف شده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته استان، حدود 37 میلیون مترمکعب افزایش مصرف ثبت شده است.

وی در ادامه افزود: بیشترین مقدار مصرف گاز استان مربوط به بخش نیروگاهی بوده که در این بخش 536 میلیون متر مکعب گاز مصرف شده است.

هاشمی تصریح کرد: همچنین در 6 ماهه نخست سالجاری در بخش خانگی، عمومی و تجاری حدود 93 میلیون مترمکعب و در بخش هاي صنعتی ، سيمان و CNG نیز در مجموع حدود 200 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: با توجه به شروع فصل سرد امیدواریم مشترکین گرامی رعایت نکات ایمنی را به طور کامل مد نظر قرار دهند و با رعایت دمای رفاه ( دمای بین18 تا 21 درجه سانتی گراد) و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی یاری دهنده شرکت گاز برای خدمات رسانی هرچه بهتر باشند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/10 - ٠٨:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 32

خروج